Końska rewia mody cz. VIII (2014)

czy Eskadron robi łezki tylko w rozmiarze FULL?
wątek zamknięty
Pialotta, tak
wątek zamknięty
Brillant ice na mojej szkapie, jak dla mnie szał  💘

dziękujemy wabankowa  :kwiatek:


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2014 21:17
juliadna, pięknie w tych kolorach! I siodła zazdroszczę 🙂 Pierwsze zdjęcie lepsze do szmato.

lalasatan, błękit ładny, ale coś mi nie gra z lamówką - jakoś tak ni to się zlewa, ni trochę odstaje kolorystycznie... Ale kaloszki macie super 😉

Ja mam takiego Jarpola chabrowego z dzisiaj, mój koń w typowej terenowej pozie 😁

wątek zamknięty
pozdrawiam z rewia mody z niemiec  😉

wątek zamknięty
lalasatan ślicznie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy ktoś ma 'zastępcze' owijki do Cottona Coffe < z Berry> zamiast Eskadronowych?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2014 21:52
Burza, Waldhausen pasuje jakiś czekoladowy, ja mam API ale są cieplejsze i bardziej czerwone, ale mi to nie przeszkadza.
wątek zamknięty
emptyline, a masz fotkę cottona przy tych Api? Api są mega jakościowo.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2014 22:12
W tej chwili mam tylko takie:


Na nim wyglądają an super dopasowane, ale nie są. No i co do jakości, chyba o innych mówimy, bo te pupy nie urywają. 😉
wątek zamknięty
emptyline, mnie klasyczne Api przyprawiły o niezły opad szczęki, kupiłam do Burgunda. Nie widać mega różnicy a ja mam jeszcze gniadego to w ogóle jeszcze mniej będzie widać pewnie.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2014 22:32
Burza, a na Piorka nie za krótkie? Bo te mają długość taką akurat na Całuskową, poniaczową nogę. 🙂 Mnie nie urzekły, zawijają się na bokach, ale i tak rekordy fatalności biją Horze. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, full? :O no powiedziałabym, że wręcz dość 'gęsto' je musiałam zawijać.. hmm..

Dla mnie jak dotąd najgorsze to Schoeckemohle.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2014 23:01
No full full, ale ja bez podkładek, to może dlatego. 🙂
wątek zamknięty
Livia, bardzo fajnie się prezentuje.
Nie przeszkadza Ci jazda w krótkich spodenkach?  😎
Jeśli chodzi o to siodło wintec to ono też ma normalnie wymienne łęki? takie jak w klasycznych czy wersji wide?
wątek zamknięty
A ja mam złotego w oceanie i Rudą w (?)

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2014 07:34
anil22, ale koszmarki te buty 😁

Cobrinha, dziękuję 🙂 Ten westowy Wintec nie ma wymiennych łęków, ma tylko dwie szerokości ustawienia ławek - semi-quarter i full-quarter. Ja mam semi i jest ok.
Co do krótkich spodenek, ja w ogóle miałam nie siadać na konia (mam na pewien czas nieczynną nogę), ale skończyło się oprowadzaniem przez kolegę - stąd niewyjściowy strój do jazdy 🙂

Donia, ładnie obu! Jaką masz lamówkę w tej białej łezce? To pomoże ze znalezieniem kolekcji 🙂
wątek zamknięty
No to nawet nie mam co myśleć na mojego kolosa o takim siodle hehe ...tak jakby mnie jakoś naszło 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2014 15:37
Cobrinha, ten full-quarter powinien być na Kluska jak znalazł, skoro semi jest w porządku na mojego nie najszczuplejszego konia 🙂 Może będziesz miała okazję przymierzyć i zobaczyć, jak będzie leżało 🙂
wątek zamknięty
Livia, kiedyś rozmawiałam z Faza jak poszukiwała siodła na swoją Kasię (Kasia ma podobne gabaryty jak mój Klusek), i niestety to nie takie siup.
Dla odmiany jej fryzka wcale szeroka nie jest jakby się wydawało - ot taki standard. Mój się już w biały łęk winteca nie mieści... podejrzewam że będzie to ten drugi z serii wide, więc raczej standardowe siodła dedykowane dla zwykłych koni mogę sobie odpuścić 😉
wątek zamknięty
ogólnie wszystko tutaj jest świecące, z mega ilościa cyrkoni, brokartu itd.  😵
wątek zamknięty
Kochani, kto ma Jarpolowe czapraki crystal? Jak się mają te cudne świcidełka po praniu? Tak strasznie mnie kusi taki zestaw, ale boję się że te błyskotki odpadną szybko.. 🙁
wątek zamknięty
emptyline, a masz fotkę cottona przy tych Api? Api są mega jakościowo.


Waldhauseny też są dobre. Ja mam i jedne i drugie. Waldhauseny mi bardziej leżą  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2014 12:59
Cobrinha, dlatego mówiłam, że koniecznie z przymiarką - masz takiego konia, że inaczej nawet bym nie sugerowała 🙂

anil, patrząc choćby na coraz nowsze Eskadrony widać dokładnie, jaka jest obecnie moda w Niemczech 😁
wątek zamknięty
Podrzucam gniadą w komplecie HV POLO 🙂

wątek zamknięty
lalasatan, kolor bardzo ładny, ale mnie osobiście strasznie razi VSD pod skokówką. Chyba, że to nie VSD  😁
Donia Aleksandra, ocean przepiękny, jak zwykle! Co do łezki, to tak na pierwszy rzut oka wygląda na white z navy-burgundy-bronze.

Mój knurek w Brillancie Taupe, którego w końcu udało się zdobyć. Chyba stałam się już oficjalnie miłośniczką stypowych kolorów  😁
wątek zamknięty
huzarova, wow, strzał w dziesiątkę 🙂
wątek zamknięty
Huzarova super wygląda!

Próbowałam dziś zrobić zdjęcie cottona Marone. I mówię do konika: "Koniku, uśmiechnij się ładnie do zdjęcia" A konik bardzo grzeczny, więc posłusznie wykonał polecenie 😁
wątek zamknięty
Czy te diamenciki w jarpolach można prac normalnie? Bo sa dwie wersje mozna z nimi lub bez?

Livia ten kantar nie wygląda na zdjęciu tak źle ale w rzeczywstości ma wszyte świecące sie nitki we wlókna kantaru i brylanty na cześci nosowej  😁 jest taki przebajerzony
wątek zamknięty
Donia_Aleksandra złotemu to chyba we wszystkim byłoby szałowo  😍.
Libella bardzo fajnie, ale trochę zlewa się z maścią, zarzuć na niego  kiedyś jakieś jaśniejsze brązy, kremy i wrzuć nam foty do pokazania 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.