Kącik Rekreanta

Ascaia - gratuluję 🙂

Pierwszy post więc pasuję się przywitać 😉.
Volte czytam i śledzę jej losy mniej więcej od 3 lat. Pamiętam gdy Sierra kupiła swojego kasztana, gdy Burza dzieliła się  fotkami Pioruna...
Nie pisałam nic, ponieważ nigdy nie jeździłam konno (nie miałam możliwości). Konie zawsze gdzieś w głowie siedziały 😉. Od tego roku zaczynam moją przygodę z końmi.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
22 marca 2009 13:14
Kropa, witamy więc w jeździeckim światku 😉
wątek zamknięty
Tardi Primavera zdecydowanie lepsze  😉
wątek zamknięty

tavasz mi się bardziej podoba 🙂


mi rownież
jest oryginalniejsze
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 13:42
Lov
No pięknie  😍 , ale nie wstyd Ci tak z jedną fotą???
Dawaj więcej i nie marudź 😉 Ewentualnych niezadowolonych biorę na siebie  😎

wątek zamknięty
Ale ta mała wiosenna jest akuratnie w czas, a nie późno.
Wiecie co, zawsze miałam gotowe imiona w głowie. Ba! nawet do brzucha mówiłam już po imieniu.
A tym razem taka zamotka
Tutta Primavera czy Tanganika?
wymyślnie czy bardziej tradycyjnie, ale też ładnie?
aaa, głowa mnie boli  😉

jadę do małej zapytać się jak chce mieć na imię

tak przy okazji - jak już wychodziłam wczoraj, mała nauczyła się wydawać odgłosy paszczowo. Takie słodkie, cieniutkie  iiiik  😀
za to małym zgrzytem jest to, że Tajem od choroby kiepsko je owies. Tzn. nie zjada od razu, normalnie jak to ona, tylko pełny żłób stoi, stoi, od czasu do czasu podejdzie weźmie trochę, pomamle. Niby ostatecznie zjada, ale to nietypowo dla niej tak zostawiała. Na razie kładłam to na karb przygotowań do porodu, ale dziś też zostawiła. Być może będzie trzeba za kilka dni zawołać zębologa.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 14:15
Ascaia
Ja obstawiam Tanganikę 😉
Praktyczne i nie wydziwione, nie jestem zwolenniczką długich ani dziwnych końskich imion, z resztą i tak później się je skraca 😉 Co Ci po tym, że w papierach będzie ładnie? 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
22 marca 2009 14:18
Pauli, a potem będzie, że w kilku wątkach te same foty 😁 no dobra, ale jakby co, mamy winną 👀 😁









Kiedy wpadniesz odwiedzić Grubcia? 😁
wątek zamknięty
a mi się bardziej podoba Tutta Primavera a jeszcze bardziej Tutti primavera. Tanganika trochę trudne do wymówienie a tak będzie można mówić Tutta/Tutti czy Primavera

a tak w ogóle to gratuluje, śliczny maluch! 💘
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 14:55

Kiedy wpadniesz odwiedzić Grubcia? 😁

Nie mam pojęcia, ale jeśli trafi się okazja, na pewno dam Ci znać 😉

Ależ O. ma szyję  😜
wątek zamknięty
Lov, jestem zakochana w Twoim Grubym  😍
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 16:56
Ascaia a ja chce tavas ❗

Lov, gratuluję, przyznam szczerze, ze niedowierzałam, ze bede mogla w koncu to napisać, ale ciesze się że w koncu dałaś mi do tego powód: wreszcie podoba mi sie twoj kon i to jak z nim pracujesz 🙂 (na tyle na ile widze na zdjeciach 😉)

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
22 marca 2009 18:30
caroline, no proszę 😁 lubimy zaskakiwać 😉
Pauli, szyja się duża wydaje, bo ma irokeza 😁

A dzisiaj jak na złość Ontariusz odgiął jedno ramię tylnej podkowy 👿 i trzeba było zerwać do końca. Wrr, kuty tydzień temu! 👿
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 18:31
palma mi juz bije od tego stępowania - więc postanowiłam je dzisiaj nieco urozmaicić 😁


oto Osioł i Shrek w nowej odsłonie 🤣

wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
22 marca 2009 18:38
caroline a nie odbija? 😉 i inny czaprak niż biały?? 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
22 marca 2009 18:39
Lov podpisuje sie obiema lapkami pod tym co napisala caroline.
Nie poznalam Was w pierwszej chwili 🙂 Teraz moge napisac ze 100% przekonaniem, ze masz pieknego konia 😜
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 18:41
no przecież napisałam, ze mi palma bije na głowe od tego stepowania - wiec urozmaciliśmy dzisiejsze stepactwo nowymi kolorkami 😉

trenerka zaczyna sie martwić o Melepeta - bo strach się bac co mu wymyślę za tydzień 😁


a poza tym - miałam cudowna jazdę 😍
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
22 marca 2009 18:43
Carmen, milusia dziękuję bardzo :kwiatek: to jest chyba nasz najlepszy czas w ciągu tych ponad dwóch lat 😉 i mimo małych zgrzytów co jakiś czas, i tak chodzi rewelacyjnie 😉 jedyne, czego się można czepiać, to wykonania chodów bocznych, ale cii 😁
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 18:45
caro
Kolorek idealny dla Gniadulca, ale jeśli przyjdzie Ci do głowy jakiś świński róż, albo coś w ten deseń, osobiście zaprowadzę Cie do jakiegoś specjalisty  😁
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
22 marca 2009 18:46
no przecież napisałam, ze mi palma bije na głowe od tego stepowania - wiec urozmaciliśmy dzisiejsze stepactwo nowymi kolorkami 😉



ale palma odbija a nie bije!! 😉
wątek zamknięty
Przepraszam wszystkich, którzy się wypowiadali a'propos imienia dla małej. Nie poczujcie się urażeni, ale zapadła klamka.
Dzisiaj popołudniu do stajni wybrałam się nie tylko ja, nie tylko mój Ojczulek, ale również moja Rodzicielka. A to już jest fakt doniosły, bo Mam raczej naszej koniopasji nie podziela. I skoro już Matencja się wybrała, nawet pomiziała większość kon, w tym malutką - to nie mogę Jej odmówić pozostania Matką Chrzestną. Więc zgodnie z tym jak zostało przez Mam wymyślone już jakiś czas temu i zgodnie z tym jak się zwracałam do brzucha przedstawiam Szanownemu Kącikowi


TANGANIKA kf
od Tajemnica kf po Efekt kf






i dumna Mamuśka
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 18:49
diakonka, ja znam obie wersje tego powiedzenia i dzisiaj wole te pierwszą 😉

Pauli, prowadź wodzu 😁

Ascaia, i super 🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 marca 2009 18:53
jaka malutka rozwowa!
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 18:54
Ascaia
Ależ z niej pluszak obłędny  😍 😍 😍
Normalnie ukradnę Ci!

Imię śliczne  😀

caro

Tylko nie to  😵
Jak zobaczę Przystojniaka w różu, runie mój cały światopogląd.
To stępowanie faktycznie Wam nie służy  😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 18:58
Pauli, ale ile śmiechu z tym niebieskim było 🤣 nawet wybaczyłam mu to, ze jest ankypadem - załozyłam go dla zabawy i się udało - ja się obśmiałam, trenerka nas obsmiała i bedzie obsmiewać jeszcze pare dni (tygodni? 😉) (powiedziała, ze jak chce znowu zostawić jej konia pod opieka, to BEZ tego czapraczka 😁 ), szerek też miała swój udział w obsmiewaniu i wymyślaniu co by tutaj dzisiaj wykombinować 😁 (to jej owijki :P)

...poza tym biały pogrubia, a to ostatnia rzecz, której teraz potrzebujemy :wysmiewacz22:
wątek zamknięty
Jak to ślicznie określił dzisiaj ktoś w stajni Tangunia wygląda jak lody capuccinowo-śmietankowe   😎
Ale to będzie myszaczek. Popatrzcie na łepek i nóżki.

Już to skądś znamy
Kto rozpozna co to za maluch na zdjęciu  👀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 marca 2009 19:02
Tajemnica?
wątek zamknięty
Si, Seniorita
W cztery godziny po narodzinach.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2009 19:11
caro
W życiu bym nie przypuszczała, że z całkiem fajnego anky padu (nie lubisz??), w całkiem fajnym kolorze, może być tyle śmiechu :P

Jakoś dziwnie chłopak wygląd w czymś innym niż białe 😉
Oj tam pogrubia od razu, przecież to są same mięśnie  😎
wątek zamknięty
Ascaia Jak dwie krople wody  😲 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.