Kącik Małolata...:D

U mnie z matmą ledwo ledwo, polegnę na tekstowych na 100% chyba że dadzą takie jakie robiliśmy na lekcjach.
zadania otwarte są z całej matmy najłatwiejsze jak dla mnie, bo zamknięte bywają podchwytliwe, a te tekstowe są oczywiste, po prostu jest podane w zadaniu co trzeba zrobić. Ja matematyk żaden jestem, a miałam 80%, potraciłam na zamkniętych.
Ja jestem typowym humanem, miałam poprawki z matmy w marcu.
Niestety też od małego nie mam szczęścia do nauczycieli.
ja w sumie testy tak troche olałam 🙄


Apropos tego, na czym bardzo mi zależało- dupa. Jestem taka rozżalona i smutna,że czuje się pusta (jak w szoku)  i nawet nie chce mi się płakać 🙁
Karino nie przejmuj się 🙂 Po deszczu zawsze wyjdzie słońce jak to mówią. Trzeba myśleć pozytywnie. Jeśli się nieudało to może tak właśnie miało być?
vicke   Marzeniami żyłem jak król
19 kwietnia 2014 12:46
Nie martwcie sie Malolaty, jak polegniemy na egzaminach, to polegniemy razem!  😁 ja nie bylam ostatnie prawie dwa tyg w szkole. ale nie zaluje bo jestm bajeeecznie! cudownie cudownie cudownie!  💃 💃 💃 💃 💃
Przyznam się że też sobie odpuściłam kilka dni przez ostatnie 3 tygodnie szkoły, ale z musu bo strasznie źle się czułam - tradycyjnie przed świętami
Karino - nie martw sie, dokładnie to, co Matuzaalem mówi! :kwiatek:
Moje przygotowania do egzaminów wyglądały tak, że co chwilę się z kimś spotykałam, trochę się uczyłam, a potem, to olałam po ptawie całej linii 😉
Z utęsknieniem czekam na majówkę  💃
Tak, tak majówka mi też jest potrzebna. Koniecznie z ładną pogodą. Niestety większość moich planów poległa na starcie, na planach się skończyło i chyba zostanę w domu bo wszyscy mają już plany a nie lubię jeździć z pewnymi znajomymi każdy ma swoją 2 połówkę i czuję się jak 5 koło u wozu
Matu - to spotkaj się z takimi, co są w pojedynkę. Ja też sama jestem, ale już ustawiona na ogniska u chłopaków, o ile będzie pogoda.  😜
Gniadata   my own true love
19 kwietnia 2014 18:35
Matu zawsze też sobie możesz kogoś znaleźć... 😎

Ech, weźcie mi nie mówcie nic o tej majówce! Moja pewnie minie mi na zakuwaniu tej cholernej bioli i chemii, a jeszcze ogarnąć streszczenia by sie przydało bo z polskim jestem w czarnej d...ziurze 😵
Dama tylko ci wolni albo spędzają czas z rodziną, albo spotykam się z nimi tylko w szkole, albo wyjeżdżają na własną rękę do naszych znajomych do Niemczech. No a ja jak zwykle nie mam kasy.


Gniadata
żyję w przekonaniu że ten ktoś mnie sam znajdzie albo zostanę starą panną  🤣 A tak serio nic na siłę.
Gniadata   my own true love
19 kwietnia 2014 18:41
i bardzo dobre masz podejście 🙂 bez musu, bo ten mus może wszystko poniszczyć
Matu - piątka, ja mam taki sam stosunek. Sporo moich znajomych też wyjeżdża, do mnie ma ponoć przyjechać rodzina z bliźniakami, przez które wpadnę w kompleksy 😉
Gniadata - wierzę w Twoja maturę, że wszystko będzie dobrze  :kwiatek:
Ja pewnie spędzę całą majówkę na ogródku jeśli będzie fajna pogoda. Może i na jazdę pojadę, o. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Gniadata   my own true love
20 kwietnia 2014 09:22
Dama dzieki :kwiatek:
Gniadata - zawsze do usług 😉
Małolaty życzę oblanego poniedziałku, bo na święta trochę za późno :kwiatek:
Ha! Ja już od wczoraj uciekam przed idiotami z pistoletami  😂 WW tym roku nie zamierzam być oblana, zawsze chora jestem, 2 lata temu byłam oblana 5 litrową butelką i mi wystarczy na najbliższe 3 lata
Matu - u mnie od zawsze latali z wiadrami i zza krzaków wyskakiwali  😂. Kiedyś to w autobusach nawet lali, ja wolę siedzieć w domu, bezpieczniej.
Ja się dzisiaj nigdzie nie ruszam ale boję się że do siostry chłopak przyjdzie z kolegami. Mam pewność że wpadną bo wczoraj się odgrażali że wyląduję w wannie  🤣
jutrzejszy dzień i dwa następne to będzie porażka. trzymam kciuki kochane :kwiatek:
I jak tam małolaty? Ja pozytywnie, patrząc po odpowiedziach z neta to około 85% z historii i jesli nie było w odp błedów to  100% z zamknietych z polaka. 😀
No z historii tak jak się spodziewałam szału nie ma nie liczyłam dokładnie punktów. Takie głupie błędy  🙄 
A z polaka to dobrze, dobrze 🙂
z polaka gut, hista gorzej, ale nie jest źle 😀 za to jutra sie najbardziej boję 🙁
O mam to samo co borkowa. No wszystko napiszę, ale niech mi nie każą pisać Maty i Fizyki  😁
Mogę napisać za kogoś matmę, ciekawe jak teraz by mi poszło 😂 A później sobie z ciekawości poszukam w necie tych waszych testów jak już po wszystkim będzie.

Jak tam na polskim? Była rozprawka? 😁
Właśnie, jaki temat pracy pisemnej?  😉

Aż sobie poszukam tej historii, ciekawe jak tam po roku wos-histu by mi poszło  😜
Maiia - gadałam ze znajomą i podobno była, na taki śmieszny temat, że ręce opadają.
Ratunku! Jak przekonać rodziców by puścili mnie na majówkę na mazury ze znajomymi? Macie jakieś argumenty godne polecenia? 👀
Gniadata   my own true love
23 kwietnia 2014 18:20
Że jak się bawić to za młodu, będziecie bezpieczni i masz 17 (nie rąbnęłam się w roczniku, nie?) lat i można Ci zaufać? Że jak przetrwałaś Dzików w zdrowiu to wszystko przetrwasz?  😁

Gniadata - rocznik idealnie 😀. Mialam wtedy max 10 lat. A jak przekonać, że stopem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się