Kącik Małolata...:D

vicke   Marzeniami żyłem jak król
13 marca 2014 15:15
borkowa ja planuję  😎
borkowa.   silesian team
13 marca 2014 16:18
borkowa ja planuję  😎

ale bardziej plany czy bardziej realnie ?😁
vicke   Marzeniami żyłem jak król
13 marca 2014 17:30
Realne plany  🤣
Swoją drogą, zapomniałam że mam jeszcze siostrę w internacie  😡  😁
Ja byłam tylko w 2 studenckich akademikach, 2 i 3 noce... powiem tyle, współczuje osobom, które potrzebują ciszy i spokoju do nauki.  Spać sie da, żyć też, różnie bywa z tą nauką.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 marca 2014 16:20
zależy jaka cisza i spokój. jak ktoś potrzebuje sterylnych warunków to ciężko. bo słychać jak obcasy stukają po korytarzu, albo ktoś się tłucze z naczyniami w kuchni. a tak poza tym, jest spoko.  moje studia polegają głównie na opracowywaniu tekstów i pisaniu i nic mi w tym nie przeszkadza, oprócz kota, który zawsze położy się na książce 😉 czasami też w kuchni przesiadywałam, a wieczorami czy rano na korytarzu 😉 jak z nauką ścisłych dam znać, bo matura przede mną  😁

z tym, że myślę, że jest różnica pomiędzy internatem a akademikiem w którym mieszkają studenci.
Czy ktoś jest lub był w technikum chodowli koni, ewentualnie liceum jeździeckim? Albo styczność z tą szkołą? http://www.pszczelawola.edu.pl/
borkowa.   silesian team
14 marca 2014 17:55
szkoda, że tylko moja mama nie jest przekonana do tego internatu 🙄 chociaż może jak pojedziemy na dzień otwarty to się przekona 😉
Gniadata   my own true love
20 marca 2014 18:10
hej, Małolaty, co tak temat spadł? co tam u Was?  😉
Też się zastanawiam dlaczego wątek spadł, nic się nie dzieje buu.

U mnie nic ciekawego. Byłam dzisiaj na konkursie piosenki - nigdy więcej po dzisiejszym "popisie"
A ja zabrałam się dzisiaj na przyczepkę, pojechałam na targi szkół wyższych do Gdańska i... Chociaż nigdy nie myślałam o pójściu w taką stronę, to chyba odkryłam coś, co mogłoby być połączeniem największej ilości moich zainteresowań 💃

A jutro znowu Gdańsk, celebrujemy z koleżanką pierwszy dzień wiosny, taka nasza tradycja od pierwszej klasy gimnazjum, mimo że już razem do szkoły nie chodzimy 😀
Totalnie zapomniałam że jutro pierwszy dzień wiosny!  😜
Też się zastanawiam dlaczego wątek spadł, nic się nie dzieje buu. 

Pewnie wlasnie za dużo sie dzieje i nie ma czasu usiasc do forum 😉
Gniadata   my own true love
20 marca 2014 19:26
ja wagarowałam na pierwszy dzień wiosny dzisiaj, bo moja szkoła za normalna nie jest i straaasznie się czepiają nieobecności w tym dniu. skończyło sie na rozwaleniu sie z chłopakiem przed laptopem i oglądaniu filmów które nam do głów przyszły także aktywnie  😜
U nas na dzień wagarowicza i tak nie ma lekcji, tylko jakiś dzień naukowy. V-ce dyrektorka była wielce zdziwiona, jak z rozmowy na pp wyszło, że myśleliśmy o normalnych lekcjach w piątek 😉
Ja sie Wam wepchne i pochwale na chama (a co, komus trzeba 😀 )
Kocham muzyków, dziś kupiłam jedną płyte, zastanawiałam sie nad dwoma, ale jednak jedną, drugą mi jednak dorzucili  😀 a tak to...
Sie żyje (tak w skrócie)  😎
borkowa.   silesian team
21 marca 2014 07:23
Alabamka Mam Na Imię Aleksander, Bisz i Rover 😵 zazdroszczę mega ! chociaż u Rover mam obiecane foto 😎
Zdjęć? E tam 😉 Zdjęcia to tylko zdjęcia, jakbym miala do kogos stac w kolejce by cyknąć fotke to bym nawet w niej nie stawała.
A Rover wiele obiecuje niestety 🙂
Pozdrawiam z sopockiego molo 💃
borkowa.   silesian team
21 marca 2014 15:31
Alabamka zdjęcia - fajna pamiątka 🙂 najbardziej zazdroszczę koncertu 👀
Koncertu...
Rover jest tak niebywałym artystą, że jego koncert z garstką publiczności i grany w melinie z czystym sumieniem doliczam do jednego z najlepszych w życiu. Jego szczerość, prawdziwość i serce, które w jego włożył dorównały Green Day'owi, in flames, pierwszemu koncertowi Pezeta w stodole i przebiły ogromną energie Grubsona.
To jest sztuka spać po kilka godzin, być podchorowanym, grać trzeci dzień z rzędu i dać całego siebie mimo to. Żałuje, że nie mam zdjęcia tego uśmiechu podczas gdy zamknął oczy i słuchał jak publiczność śpiewa napisany przez niego tekst. Najszczerszy uśmiech jaki w życiu widzialam.
Dobra, miałam sie nie rozpisywać a jednak nie wyszło, ze mną sie nie porusza takich tematów...   😡
borkowa.   silesian team
21 marca 2014 16:08
Alabamka no fakt, Rover jest niesamowity 💘 hahah, ale napisałaś to tak od serca, pięknie
patt140 ja jestem w pierwszej klasie,ale nie w tej konkretnej szkole. 😉
U nas dzisiaj szalone 3 lekcje (z czego 2 sobie poszłam) i wybory Miss Wiosny 2014 i najsympatyczniejszej dziewczyny w szkole. No zgadnijcie kto wygrał, mimo że jest podobno wredny?  😁
Gniadata   my own true love
21 marca 2014 18:24
Matu, pytek?  😁

U mnie dzisiaj w teorii 5 lekcji, dotarłam na drugą, wyszłam po czwartej, co w sumie nie jest jakimś odstępstwem (jak to dzisiaj mój skwitował - "wagary w maturalnej nie istnieją", coś w tym jest - przynajmniej w moim przypadku), potem siedzenie na trawie i słoneczku (które co prawda zdążyło zajść jakoś po 3 godzinach), no ja tak mogę całe życie, uwielbiam wiosnę!
Ja dzisiaj normalne lekcje i zaliczenie pierwszego semestru z matmy.
Jestem szczesliwa po cavaliadzie na torwarze, d
o tej pory nie odespalam i wygladam jakby mnie w domu bili  😜
W poniedzialek wymiana zagraniczna, nie dogadam sie  😵
Taa wygrał to chłopak mojej klasy (niestety tylko z głosów publiczności i nagrody nie dostał nad czym bardzo ubolewał)  😁
Nieaktualne 🙂
Wątek umarł. Małolaty, co z Wami? 😀.
No jak to co? wiosna przyszła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się