Stajnie - woj. Pomorskie

Witajcie!  😉
Nie znalazłam wątku odnośnie stajni w woj. Pomorskim, jedynie w okolicach Trójmiasta, ale przecież Pomorskie to nie tylko Trójmiasto 🙂

Zatem: jakie znacie stajnie godne polecenia, zarówno jako stajnie pensjonatowe jak i rekreacyjne?  🙂


PS. Jeśli jednak taki wątek gdzieś był, to proszę o usunięcie tego  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lutego 2014 23:30
warta2009, ale w wątku trójmiejskim spokojnie piszemy o innych stajniach, nie tylko z okolic trójmiasta.
wątek zamknięty
ok, zatem proszę o usunięcie tego wątku, aby nie zaśmiecał 🙂
wątek zamknięty
Bez sensu pisać w wątku o stajniach koło 3miasta,  jeżeli chcemy mówić o innych stajniach z pomorskiego  np. z miejscowości Warcin, czy też Tuchomie
Wątek jak najbardziej się przyda  😉
wątek zamknięty
Tylko, że taki wątek też już istnieje... http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,82944.0.html
edit: nie ma to jak odkopać stary wątek 😉  😡
wątek zamknięty
Aaaaa no to sorki  😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
23 stycznia 2015 10:55
odkopuje.
czy ktoś może polecić jakąś stajnie w okolicy Kwidzyna? rekreacja pełną gębą, bardziej niż na placu zależy mi na dobrej, fachowej opiece, padokach i czystości. taka stajnia bardziej dla staruszka niż dla konia sportowego.
wątek zamknięty
Bee., polecam stajnię Brachlewo, opieka pierwsza klasa, sama zostawiałam tam moją na urlop na kilka msc i mogłam spać spokojnie, mieszkając ponad 100km stamta; stałam też tam w sezonie, gdy trenowałam; codziennie sprzątane boksy, 3xdziennie karmienie, padoki, opieka całodobowa, b.kameralna stajnia.
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
23 stycznia 2015 11:56
zoriczkowa, niedawno rozmawiałam z Panią z Brachlewa i też jestem pozytywnie nastawiona po rozmowie. będzie trzeba podjechać, zobaczyć, z tego, co piszesz wynika, że trenowałaś? może nawet wróciłabym do jazd w takim układzie.. dziękuję za opinię  :kwiatek:

moderatorów przepraszam, miałam otwarte dwa wątki, ten "prawidłowy" ze stajniami w pomorskim i napisałam w tym złym.  🤔wirek:  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bee., to następnym razem zapytaj się w tym drugim, a ten zamknę
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.