Bryczesy

DAWAJ
Czy wie ktoś gdzie zamówić bryczesy fair play Roxana? Jakiś sklep internetowy czy allegro?  Nie chce żeby po 6 miesiacach były do wyrzucenia.
DAWAJ


Chodzi mi konkretnie o te bryczesy Pikeur:







I jeszcze mam pytanko. Dzisiaj mierzyłam Pikeur Lugana roz. 36, były idealne. Czy roz. 164 tych bryczesów ze zdjęcia będzie w porządku?
Magdzior ja właśnie zamówiłam te bryczesy kilka dni temu więc w następnym tygodniu powinny się już u mnie pojawić, jak nadal byłabyś zainteresowana to będę mogła zdać ci relację z nich 🙂


Gdybyś jeszcze mogła napisać jak wypada rozmiarówka byłoby super bo też się na nie czaje  :kwiatek:
Frania daj wymiary na pw, pomogę 🙂
Pialotta To jest model młodzieżowy lugana.

164 beda za małe, wypadają jak 34. Jeżeli nosisz 36 szukaj 170  😉
A czy ktoś ma porównanie bryczesów Fair Play Roxana do modelu Elena? Pierwsze mają w składzie bawełnę, nylon i elastan, drugie - bawełnę i 5% lycry i nie wiem, które lepsze na lato... Pewnie i tak poproszę, żeby mi sprowadzili do sklepu jedne i drugie, żebym mogła pomacać i przymierzyć, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia. 😉 Poza tym mam dylemat kolorystyczny między granatowymi Elenami a prawie każdymi Roxanami (tylko białe i czarno-szare mnie nie kuszą) i nie mogę się zdecydować. 😜 Przedtem chciałam koniecznie bryczesy czerwone z granatowym lejem, potem obejrzałam te czerwone Fair Playe na Cavaliadzie i już sama nie wiem. 🤔wirek: Jakieś takie trochę żarówiaste mi się wydały. A teraz się zaczęłam jeszcze zastanawiać nad niebieskimi i jeansowymi. Chyba muszę rzucić monetą. 😁
Pialotta To jest model młodzieżowy lugana.

164 beda za małe, wypadają jak 34. Jeżeli nosisz 36 szukaj 170  😉


Dziękuje serdecznie  :kwiatek:
ja mam pytanie do doświadczonych z zakupach bryczesów - czy opłaca się kupowanie używanych pikeurów/euro-starów/horze ?
i jeszcze kilka innych pytań 😉 ?
-na ile się rozciągają euro stary i jaki mają lej - czy wytrzymały ?
-czy miał ktoś bryczesy ze skórzanym lejem ? jak to się sprawdza ? ( tak wygląda -   )

ogólnie to chciałam kupić jakieś fajne z pełnym lejem do 200 zł, ale takie żeby się nie rozwaliły od razu 😉
uzywane eurostary i pikeury jak najbardziej, rowniez cavallo.
to na ile sa elastyczne nie zalezy od firmy tylko od skladu materialu konkretnego egzemplarza.
Lej skorzany jest klopotliwy przy praniu i pielegnacji, natomiast do jazdy dla mnie fajny - tylko mniej elastyczny niz syntetyk, za to fajnie trzyma 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2014 22:53
ZygZakowa na moje bryczesy z Twojego zdjecia na 99% maja wstawiony nowy lej. O ile mnie pamiec nie mysli to sa Horze Check a one nigdy nie mialy skory...  🤔
ZygZakowa Zdecydowanie opłaca się kupić używane pikeur, euro-star lub cavallo. Odradzam horze. Już nie robią lej z prawdziwej skóry bo po praniu robi się sztywna. Za 200zł spokojnie kupisz w bardzo dobrym stanie dobre bryczki. Jaki nosisz rozmiar?
Mial ktos z Was te bryczesy?
http://konik.com.pl/bryczesy-jessica-fair-play-bialy-szary

Jak sie sprawuja?  Potrzebuje fotki na czlowieku 😉 i tego w jakim miejscu jest lej ( w sensie jak lezy przy kolanie) :kwiatek:


Byłam w sklepie, chciałam przymierzyć i wysłać ci zdjęcie, ale nie było mojego rozmiaru  🙁
Pomacałam i Jessiki i Roxany, na mój gust wolę Jessiki, mimo że materiał w obydwu wydaje się być ten sam. Ten nowy lej bardzo przyjemny w dotyku, jakby były jessiki chyba bym się skusiła.

Aha, jakby ktoś chciał - dzisiaj i jutro w InterApi -15% na wszystko.
A ja Horze polecam 🙂 Kupiłam moje w second hand'zie i jestem mega zadowolona. Delikatna kratka, lej zamszowy, nic się nie kulkuje, ładnie leżą.
ZygZakowa na moje bryczesy z Twojego zdjecia na 99% maja wstawiony nowy lej. O ile mnie pamiec nie mysli to sa Horze Check a one nigdy nie mialy skory...  🤔

No właśnie tak coś dziwnie wyglądały z tym lejem...


A co do rozmiaru to różnie wypada ale coś wvokolicach 66-70 w pasie
Siesiepy   Ponczek bez rączek
29 marca 2014 23:55
Hej ho!
Kuszą mnie bryczesy Corfu Horse Line, a'la jeansowe, jednak dobija tabela rozmiarów. Wyczytałam gdzieś, że trzeba dobrze dopasować, bo ciężko z rozciąganiem. http://www.horseline.pl/product.php?id_product=356 chodzi mi o te.
Wg tabelki, powinnam zakupić rozmiar 44, bo chyba jeszcze te 3 cm w biodrach się rozciągną...  No ale prosze, aż tak gruba nie jestem i mieszczę się swobodnie nawet w rozmiar 36, choć mi nie do końca wygodnie i wolę nieco luźniejsze 38. A tu... Tu to najlepiej, żebym miała rozmiar spoza tabeli, ten nieistniejący... 😀
Coś radzicie? Ktoś kupował czy ma doświadczenia? Rozciąga się to jakoś? W biodrach mam metr(no jakieś 96-98 cm), w pasie(talia) 75-78 cm i tak sobię myślę...
PS Wpisywałam Corfu w wyszukiwarkę, ale wyskoczył raptem jeden, stary post lub nic przydatnego w moim przypadku.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 marca 2014 13:55
Szukam białych bryczesów z czarnym pełnym lejem. W sklepach internetowych ani na forum nic nie znalazłam.
Trafiłam na jedno ogłoszenie na allegro, ale przy takiej cenie mam wątpliwości co do jakości tych bryczesów:
http://allegro.pl/bryczesy-biale-sk-full-czarna-kremowa-popielata-mj-i4074633469.html
Macie o nich jakieś opinie? Najchętniej kupiłabym Pikeury albo Euro-star'y, ale nie rzuciły mi się nigdzie w oczy.
z czarnym lejem wiem że cavallo robi.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 marca 2014 17:26
A wiesz może gdzie je można kupić?
Londstreet a jaki rozmiar i w jakiej cenie?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 marca 2014 17:50
Rozmiar 36, najlepiej do 450 zł.
Pytanie do szczęśliwych posiadaczy euro-starow :
Na ile one się rozciągają w pasie? 
Juz pisalam, to zalezy od skladu materialu konkretnego modelu/egemplarza...a nie firmy.
Juz pisalam, to zalezy od skladu materialu konkretnego modelu/egemplarza...a nie firmy.

Eh, szkoda  🙄 liczyłam ze jednak jest tu może jakaś magiczna zasada 😉 oprócz składu materiału ;/
Londstreet Horze Sheya-nowy model z letniej kolekcji. Prezentują się super, postarali się na prawdę 😉
Kuszą mnie na lato bryczesy VILLA HORSE ESTEEM. Ma ktoś może? Takie:
http://sklep.bergo.pl/bryczesy-esteem-szare-villa-horse-wyprzedaz
Kuszą mnie na lato bryczesy VILLA HORSE ESTEEM. Ma ktoś może? Takie:
http://sklep.bergo.pl/bryczesy-esteem-szare-villa-horse-wyprzedaz



Co prawda nie mam ich, ale słyszałam że są z bardzo cienkiego materiału ( co nie koniecznie znaczy ze zaraz się rozlecą)
Radzę zobaczyć na ogłoszeniach jak ktoś sprzedaje to są czasem zdjęcia aktualnego stanu i widać jak to wygląda 😉
szukam bryczesów dobrej firmy ( odpadają FP czy HKMy)
granatowych z jasnym lejem... berdziej beżowym niż brązowym 😉

ktokolwiek widział ktokolwiek wie ??  👀
My favorite  😍
😲 piękne ale chyba nie do dostania.... bo szukam i nic...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się