Paka :-)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2014 10:41
Strucelka spójrz na mój projekt paki, może w czymś Ci pomoże  😉 Mogę podesłać na maila bardziej czytelne zdjęcie
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2014 10:59
Stanęło na dwóch projektach - moim i forumowej gejbi 🙂

Moja



Gejbi

Strucelka, ja mam coś w tym klimacie- z doświadczenia- półki minimum wysokość na koszyk plastikowy, ew. jedna na chusteczki pierdółki. Małe półki kompletnie się do niczego nie sprawdzają, najlepsze są na jeden kosz taki jak Nirv wrzuciła.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2014 11:46
Ja mam takie koszyki





i sprawdzają się super, spokojnie sobie pakę z nimi zorganizuję, a półka 25cm wysokości specjalnie ma być na jakieś drobiazgi i pierdółki.
Teraz mam malutkie półki w szafie do której koszyki wchodzą na styk, więc na półkach 30cm powinny spokojnie się zmieścić 🙂
Strucelka, zmierz koniecznie wysokość najwyższej butelki, którą planujesz używać. Wg mnie jedna półka powinna mieć wysokość standardowego PET-a.
Strucelka, a w tych pakach planujecie trzymać siodła? 👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2014 12:40
Nirv nie, siodła będą na wieszakach.

halo do kompletu będzie wózek na siodło więc preparaty w butelkach pójdą tam 😉

Dzięki za Wasze uwagi, wszystkie z nich są cenne :kwiatek:
Mam zwykła metalowa pakę malowana "proszkowo" (tak to sie chyba nazywa?). Zaczęła mi w miejscach zarysowań rdzewiec i farba zaczyna mejscami odpadać. Wie ktoś moze gdzie taka pakę oddać do ponownego pomalowania?? 
Jaką możecie polecić pakę za 2000-2500zł z dwoma wieszakami na siodło,wieszakami na ogłowia i przynajmniej 3-4 półkami czy szufladami ?  😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 marca 2014 19:14
Paka według projektu nr 2 z mojego poprzedniego postu 😀



Strucelka, super 🙂 ja jestem fanką pak wiórowych 🙂
Jestem w siódmym niebie - dostałam w prezencie od moich dziadków szafę 🙂
Dziś przy obiedzie strasznie marudziłam, że paka mi potrzebna. Dopiero jak moja mama wytłumaczyła, że to taka szafa na końskie kocyki i ubranka to babcia zaproponowała mi swoją dwudrzwiową szafę 🙂
Mam już na nią super boski plan, który wyniesie mnie nie więcej niż 80 zł 🙂
Mam deski do przerobienia na półeczki - zostaje tylko drążek na siodło i gąbka do obicia + duperele typu koszyki 🙂

Czy macie w pakach takie rzeczy, bez których byście się nie obeszły? Nie chodzi mi o drążek czy półeczki, ale właśnie takie duperele typu koszyki 🙂
Hellgirl, namiętnie korzystam z... pudeł z Biedronki. Takich szarych, zwykłych, wysokich, mocnych, z otworami po bokach do podnoszenia. Ideał to byłoby: pudło dobrane rozmiarem do czapraka/złożonej derki, najlepiej z przejrzystym okienkiem (co w środku) i półka dobrana rozmiarem do pudła 🙂
Drugi pomysł: pudło/walec po łyskaczu, brandy czy koniaku na dnie jako pojemnik na baty i inne "wysokie". Ew. uchwyt na baty na drzwiach.
Szerokich haczyków na ogłowia i inne paski nigdy dość.
Ochraniacze i kaloszki trzymam w chińskim ażurowym plastikowym koszyczku - wygodne do przenoszenia, wrzucenia, można całość spłukać pod szlaufem, można wrzucić ledwo otrząśnięte ochraniacze i wystawić do suszenia, można wilgotne/brudne wstawić do paki (woda/piasek zbierze się na nie ażurowym dnie)...
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
30 marca 2014 07:58
Burza , ja również jestem wielką fanką pak wiórowych, uwielbiam je po prostu  🙂 Ja mam o taką pakę, którą według mojego projektu wykonał mi mój Mąż  😉 W wakacje zrobi dla mnie jeszcze jedną, materiał jest, tylko czas dopiero na urlopie znajdzie. Ja mam o tyle dobrze, że mam własną stajnię i siodlarnię całą dla siebie, ale paka musi być 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 marca 2014 09:18
Burza dzięki :kwiatek:
W planach mam jeszcze małą na zawody 🙂 a tą dużą stajenną obfocę jeszcze jak ją urządzę 😀
Kasia Konikowa, ale czadowa! i te naklejki.. ja też obklejam 🙂

Strucelka, nie dobijaj, ja mam dwie paki i wiecznie któraś w domu 😉
Hej Wszystkim 🙂 mam pytanko czy ktoś posiada taki wzór paki i mógłby mi podać wymiary półek ? 🙂 http://sklep.alfako.pl/pl/paki-na-sprzet-jezdziecki/30-paka-maxi-plus-stalowo-aluminiowa.html lub jakąś podobną pake np. większą? planuje sobie taki wzór zrobić z tym że ciut większą 🙂 z góry dziękuje  :kwiatek:
Orientuje się ktoś może za ile najtaniej mogę kupić taką używana pakę? Albo kto mógłby ją wykonać?
[s]A ja się zastanawiam... jakie haczyki najlepsze do metalowej paki? Potrzebuję na ogłowie, bo się mocniej kurzy, jak wisi na zewnątrz... Chodzi mi głównie o kształt i gdzie ew. mogę w miarę tanio dostać. 😉 Patrzyłam w Ikei, 20 zł za jeden haczyk to cena taka se. Jakby ktoś miał pomysł na coś, co w miarę łatwo zamontować, to już w ogóle by było super (myślałam o magnesie neodymowym, ale nie wiem, jak duży i silny musiałby być, żeby ogłowie nie odpadło razem z haczykiem 😉).[/s]
Nieaktualne, przypomniałam sobie o istnieniu sklepów budowlanych. 😁 Coś takiego się nada na ogłowie?
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
17 kwietnia 2014 21:54
Jak ktoś chciałby  to mogę    2 nowe paki odsprzedać  komuś z forum .

Na pakach można zrobić      niezły biznes  pod warunkiem  że  projekt jest    lepszy od konkurencji .

sumire, dokłądnie na tych haczykach trzymam sprzęt typu kantarki sznurkowe, czy gogue
Na ogłowie mam w pace po prostu wieszaki na ogłowie 🙂
No właśnie myślałam nad takim na ogłowie, tylko... nie bardzo ma mi kto przykręcić, a paka metalowa i sama się boję w niej wiercić. 😂 Nie mogę się doprosić o zrobienie zamka do tej paki, a co mówić o wieszaku... Dlatego kombinuję z czymś, co ew. dałoby się przymocować na magnes czy coś. Przedtem myślałam o takich na przyssawki, ale one chyba nie utrzymają ogłowia. :/ A mnie już wkurza, że się kurzy, jak wisi na wierzchu...
Taki mały (objętościowo) magnes Ci ogłowia raczej nie utrzyma. Przyssawki się nei sprawdzają...
Może haczyk naklejany byłby lepszy? Albo taki na drzwi - o ile będzie można dogiąć do cienkich metalowych drzwi...
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2014 11:10
sumire, wierci się bardzo łatwo, nie ma co się bać. 🙂 A jeśli nie to, to naklejany haczyk. Magnes musiałby być bardzo mocny, bo ogłowie jednak trochę waży.

Ja moją pakę reanimowałam ostatnio i pomalowałam, bo już wołała o pomoc zdecydowanie, ale już zaczyna mi się marzyć zbudowanie nowej, większej.



Strucelka, fajnie wyszło, czekam na foty zatowarowanej. 🙂

emptyline, masz jakieś inne zdjęcia, na których lepiej widać co to za patent masz na wieszanie czapraków?
Moona, empty wiesza na wieszakach, takich z klamerkami/żabkami, bardzo fajny patent - sama w jednej z pak tak wieszałam czapraki 🙂
O, fajne, dzięki  🙂
Myślałam, że wiszą na jakichś drążkach, bo nie wyglądają na zgniecione gdziekolwiek od góry, tylko na swobodnie położone.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2014 12:30
Zwykłe wieszaki do spodni tylko takie które ściskają je na całej powierzchni, a nie z żabkami. Kiedyś wstawiałam tutaj, proszę, jeszcze w starej wersji, ale wieszak jest ciągle taki sam.
Fajowe, dzięki  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2014 13:03
Moona, nie ma za co, polecam, bardzo wygodny patent.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się