Kącik Małolata...:D

Dama, Ty jesteś w Sempo?
taak 😉
Patryk, Czego z chemii nie umiesz? Wszystkiego? Bo bez podstaw nie pojdziesz dalej nawet śpiąc nad podręcznikiem
Dama, to masz tego samego nauczyciela od PP, co ja 😉
Witkacy? 😉.
Taaaak 🙂
Alabamka właśnie zastanawiając się stwierdziłem, że mi się już nie da pomóc.
Jak się cieszę że już piątek. Dostałem w ciągu tygodnia 5 jedynek, i jeszcze trzeba zaliczyć semestr z chemii. Nie zdam. 😵
Małolaty macie jakiś pomysł za kogo mogę się przebrać na konkurs o Harrym Potterze? Byle nie za Hermionę/ Rona/ Harrego bo tego na pęczki co roku jest  😁
Sev <3 Albo Dumbledore 😉
kaszmirowa a opowiada wam czasem jak pracuje w sempo, czy jakieś inne tego typu sprawy? 😀
Matu nie pomogę, bo nie lubię Harrego Potter'a.
Ja nie zdam z matmy. na 100. Zadania z kosmosu, których w książce ani na kartkach nie ma. Babka się na mnie uwzięła - w zadaniu nie dopisałam znaczka stopni w wyniku -0.5pkt  😵 .
Dama, w sumie wyszło przypadkowo, bo ktoś chciał poprawiać sprawdzian, a u nas w szkole byl w późnych godzinach, więc zaproponował, żeby przyjść do Sempołowskiej.
Nam opowiada i proponuje kółka 😉
No bo on generalnie jest zachwycony Witkacym i wgl, w odróżnieniu dopana od historii, który ostatnio przegadał 60 min o tym, że nasza szkoła nie powinna istnieć i dawno powinni ją zamknąć😀
Dama, jak coś to z matmy mogę pomóc. Lepiej ogarniać materiał na bieżąco, bo potem jak się zrobi choć mała zaległość, to na dłuższą metę już naprawdę może być ciężko...

Ja właśnie wstaję, zaraz się zbieram i lecę po żarcie dla kota, bo grubas już wszystko wciągnął 😜 I zaczynam weekend z matmą i ekonomią mrr 😜
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 lutego 2014 07:28
maiia zazdroszcze kota  👀

A ja jestem zła! Mam prpozycje świetnego wyjazdu i nic z tego bo nie mam zadnego znajomego z ktorym moglabym pojechac!  😵
vicke, kot nie mój 😁 Na wypożyczeniu hoteluje się u mnie 😉
Nie możesz jechać sama? Co to za wyjazd i dokąd? 😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 lutego 2014 08:11
I tak jest swietny   😍

Niby mogę ale rodziców mi szkoda bo by sie strasznie denerwowali. Do pustego mieszkania siostry w Bergen na prawie dwa tyg

Edit słownik iPoda mi zmienia wyrazy 🙁
Ano świetny, koniecznie chce pozostawić po sobie pamiątki na moim ciele w postaci głębokich zadrapań 😁
Ojejuśku, pojechałabym 😍 Ja dopiero w wakacje moooooże do Oslo na krócej albo jakiś inny Sztokholm 😁 Za to za rok w wakacje już może udać się na trochę dłużej.
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 lutego 2014 09:31
Ee dobra, jade sama. Moze jakis przystojny norweg sie mną zaopiekuje  😁

maiia w wakacje to ja juz tam będę całkowicie przeprowadzona  😁 😜 (no dobra jak mnie przyjmą do lo, ale powinni! )
Wbijesz do mnie kiedyś  😁
U nas zakończyła się wymiana z Belgami.
Dzikie stado, wszędzie włazi, jak zwiedzaliśmy Starówkę zgubiliśmy z pięć sztuk.
Masakra. Ale już wyjechali, ogarniam dom po ich wizycie.
Jutro na obóz, mam nadzieję że trochę wypocznę  🙄
wczoraj najlepsze urodzinki forever 🏇
a jutro wyjazd 💃
vicke, trzymam za słowo! Same z siostrą się wybieramy na bardziej dłużej... 😎
Hellgirl zazdroszczę Ci. Zawsze chciałem mieć u siebie kogoś z wymiany ale moja porąbana szkoła takich wymian nie prowadzi :/
wszyscy zadowoleni - jadą na obozy, gdzieś na ferie, a ja miałem ferie tydzień temu. tyle wygrać  😵
Zazdroszczę ferii wszystkim, którzy właśnie zaczęli - moje skończyły się dwa tygodnie temu  🍴 Bawcie się dobrze! 😀
i cześć tak przy okazji 😉
Moje również się skończyły 2 tyg temu  🙁

Mimo braku śniegu, dzisiaj kolejny "kulig" ( na kołach). Myślałam że ja ich powybijam wszystkich 🤣 Ledwo z samochodów wysiedli, a już narzekają. Na wszystko. To żle, tego brakuje, tego za dużo, to za kwaśne, to za słodkie....  W sumie chyba najbardziej stresujący kulig z tych przy których pomagałam. Do tego ja musiałam mieć  uśmiech i słodki głosik. Nie nadaje się do pracy z ludźmi  🤣 Ale warto "przecierpieć", mimo wszystko, bo dodatkowy grosz zawsze się przyda.

Dzisaj rano byłam w terenie na rudziku. Za każdym razem jest coraz lepiej jeśli chodzi o tempo. W lesie było dosyć sucho, więc porządnie pokłusowałyśmy sobie. Nawet przez drzewko skoczyłyśmy  🤣 Tyłek mam obolały, kondycji żadnej, ale czuje się dobrze  😁
Moje ferie też się skończyły 2 tygodnie temu, konia na oczy nie widziałam chyba od listopada.. No i nie wiem co z wymianą z Niemcami, czy jadę czy nie..
Moje ferie też dwa tygodnie temu..

Dzisiaj bardzo pozytywny dzień!  💃

irytuje mnie, bo jest początek sezonu, zaczynają się u nas zawody.. a ja? siedze w domu ze złamanym palcem  👿
jezu, bez przesady. jak my siedzielismy w szkole to wy mielisie ferie, teraz zmiana. Wcale nie jest nam lepiej niz wam, nie macie czego zazdroscic, szczegolnie ze mamy najgorszy termin ze wszystkich.
u mnie pięknie, chociaż jestem skostniała.  😁
Małolatki mam pytanko informatyczne - czy jak podłączę mój telefon do routera przez wifi to przyjdzie rachunek większy za neta, czy coś? Naprawdę się na tym nie znam  🙄
Dama, nie, nie będzie wyższego rachunku, ani za abonament telefonu, ani za abonament internetu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się