Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Nirv,też tak mi się wydaje-muszę przyznać że kręci mnie dopasowanie kurtki (euro-star marissa) do kompletu  😎
wątek zamknięty
ej ludki opłaca się brać brillanta cordiner z negro/wine//cordiner?😀 vss full oczywiscie 😀

żeby nie było  🚫 to daje zdjęcie w nici stars 😀

wątek zamknięty
Nowa kolekcja eskadron.
wątek zamknięty
Przepraszam,że piszę pod postami ,ale chciała bym umieścić całą kolekcje.
wątek zamknięty
ctd.
wątek zamknięty
Mam nadziej ,ze nie dostane zawieszenia na re volcie.
Eskadron nowa kolekcja ctd.
wątek zamknięty
ctd.
wątek zamknięty
Przepraszam za kłopot.
wątek zamknięty
O matko! Zbankrutuję  😵
A już byłam pewna, że nic mnie nie ruszy. A tu co najmniej cztery komplety  😵
wątek zamknięty
Burza hahah  🙂 dzięki za miesiąc może uda mi się ściągnąć D. Frej to jakieś foto powstanie 🙂  :kwiatek:
ale kontakty mi niepotrzebne, mam komplet białych eskadronów na 4 nogi i ostatnio był na koniu pół roku temu na lonży 😉
emptyline absolutnie super szał!!! ja brałabym na kucyka czaprak ocean, na tej maści wyglądałby bombowo!
Dżastin to jest lightviola NG
DressageLife super pomysł, bardzo  ładny zestaw!
etosha po wrzucenie przez ciebie fot utwierdzam się w przekonaniu że to średnia kolekcja, widzę dla siebie ze 3 czapraki i ew dralon i drugą derkę. Słabo poszło eskadronowi w tym roku a te pady w kwiatki moro i kałuże to jakaś pomyłka  😁
wątek zamknięty
Masz racje  Precelek. W tym roku eskadron jest taki sobie.
Mi   podoba się dralon z kolekcji i czaprak brillant blue z owijkami.
Mam nadzeje ,że moderator mnie nie zruga za ilość postów.Dla tego przepraszam za ilość postów.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2014 08:37
emptyline, super kolory, na Całku będą idealnie wyglądać 🙂

DressageLife, dla konia zestaw super, ale ta kurtka dla mnie przekombinowana za bardzo 🙂

Nirv, fajne zakupy!

etosha, łoł, ile zdjęć znalazłaś! Fajnie, że je tu powstawiałaś 🙂 Mnie się podoba kobaltowy z Classic Sports i limonka z NG, reszta średnia 🙂.

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 08:38
Precelek, fundusze już mi nie pozwoliły, ale rozważam. 🙂 Na razie skompletowałam sobie wszystko co chciałam i co pasuje do derki. Lubię mieć całe zestawy, a nie wyrwane z kontekstu komplety, zresztą ty to chyba akurat doskonale rozumiesz. 🙂
Livia, już się nie mogę doczekać, aż to na niego założę.
etosha, myślę, że zostanie Ci to wybaczone, w końcu wstawiałaś caaaaały katalog!

Z nowej kolekcji podoba mi się, tak jak myślałam, ciemniejszy brąz - pewnie będę sobie spokojnie celować na wyprzedażach w zestaw z cottonem, owijkami, którąś derą no i kantarem z uwiązem. Nasze kolorki. No i obróżki dla psów - rewelka, szkoda tylko, że nie ma szelek, bo już bym się zaopatrzyła. Dralon ładny, ripstop ładny, hibiscus wydaje się być fajnym kolorem. Kwiatki moim zdaniem są super urocze. W NG bardzo podoba mi się ciemny róż. Ale tak naprawdę oprócz tego brązu (a to i tak tylko jak wpadnie  mi fura pieniędzy) nie mam ochoty na razie nic kupować. Oj, zapomniałam, derkę siatkową przygarniemy z wielką chęcią.
wątek zamknięty
DressageLife, boska kurtka! Szczęka mi opadła! To KL?

Nirv, kotek 😍
wątek zamknięty
emptyline, hihi, to źle dla mojego portfela 😉)
Nirv, super zakupy, też się szarpnęłam na oceana, kolor na żywo jest świetny 🙂
A teraz bardzo przepraszam, że wcisnę się w te eskadronowe rozważania, ale czy wspominałam już kiedyś, że kocham Caball?  😍
wątek zamknięty
Ja chce derke w kwiatki  😁

Harja OMG ale piękny haft  😍


Edit.pomylilam nicki
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2014 10:54
harja, o kurcze, ale super haft! Masz jakieś zbliżenie? 🙂
wątek zamknięty
Livia, a mam 🙂

na żywo wygląda dużo lepiej niż na fotach 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 lutego 2014 10:58
Boski jest! Skąd jest ten wzór? Wygląda bardzo ludowo - folkowo 🙂
wątek zamknięty
Livia, jest to haft kaszubski, żukowski 🙂 uwielbiam haft kaszubski, a, że nie wstydzę się swojego pochodzenia to stwierdziłam, czemu by nie na padzie, Caball stanął na wysokości zadania 😀
wątek zamknięty
harja, aaaaaaaaaaaaaaa jak ja kocham ludowe wzornictwo! boski!!!
wątek zamknięty
Burza,to ES Marissa-są kurtki i kamizelki  😍
wątek zamknięty
doszły do mnie czapraki z zamowienia. I stwierdzam, że kolekcji lavender-stone nic nie zastąpi 😉
A w cottonie black jakoś mi nie pasuje ta lamówka z różowym/fioletowym ;/
wątek zamknięty
Livia, pewnie, że fajne! Tylko portfel teraz cierpi, a jeszcze jest kilka rzeczy które bym dokupiła 😁

harja, 💘 jedna z piękniejszych szmat jaką ostatnimi czasy widziałam, wow!

Burza, kocina szmatoholicza, zawsze jak przywożę końskie szmaty to jest pierwszy do testowania 😁

Jedna z piękniejszych derek - Eskadron Double Fleece Choco/Petrol 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 11:10
Nirv, no zaszalałyśmy, ale było warto, nie uważasz! Czekam na Pamsa w tych cudakach wszystkich. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, tak, warto było. A ja teraz chyba założę sobie skarbonkę na szmaty 😁 Dziś pewnie już coś tam ustrzelę, chyba, że dotrę do stajni późno.
wątek zamknięty
DressageLife, ile? 🙂

Nirv, 😀

Z najnowszej kolekcji klasyczny polar w romby wydaje się bardzo warty uwagi 🙂
wątek zamknięty
Burza,zapłaciłam na niemieckim amazonie za kurtkę 159 euro (powinnam sobie 🤬 za takie wydatki)
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 lutego 2014 11:54
harja piękny wzór! Niedobra Ty! Zainspirowałaś mnie do zamówienia czegoś folkowego  😍
Co do nowej kolekcji, chyba tylko ten żółty fajny... Taki jakiego szukałam troszkę ciemniejszy od exclusive gelba
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 11:56
Nirv, ja miałam taką na kaloszki! Tylko jak widzisz kaloszki rozmnożyły się przez pączkowanie chyba.  🤣
harjsa, super haft. Ja myślałam nad czymś z kurpiowskim lub łowickim wzorem, ale to w fazie przygotowań jeszcze. Jak to kiedyś dociągnę do końca, będę w 7-ym niebie
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.