LUBLIN i okolice

Wiecie gdzie w Lublinie kupię antyramę plexi o wymiarach 70x100? W Leroy są tylko szklane, a potrzebuję na już....
Możę OBI? Empik? Kulturomaniak w Leclercu? Albo u jakiegoś fotografa, czasem mają na zdjęcia, ale nie wiem czy takie duże też...
w obi i empiku nie ma 😉
To ciężka sprawa w takim razie w Lublinie.. A jakieś specjalistyczne sklepy? Artystyczne? Są takie w ogóle w Lublinie? 👀 Teraz to ja Ci już nie pomagam, ale sama jestem ciekawa gdzie można dostać taką antyramę 😁
Sklep dla artystów jest na Zana, blisko skrzyżowania z al. Kraśnicką. Mają tam też punkt oprawy obrazów, więc może faktycznie uda Ci się kupić antyramę u nich.
A drugi w Centrum, na Hempla, w prawo za Mackiem, po lewej stronie ulicy, ale tam drogo niestety  🍴
Chciałabym zmienić pokój na 1-osobowy, z możliwością posiadania zwierzaka z opłatami max do 450 zł. Jakby któraś zauważyła taką ofertę to bardzo proszę o kontakt. :kwiatek:
flygirl zależy w jakich okolicach. W moich na pewno czegoś takiego nie znajdziesz niestety...
Tak naprawdę patrzę na to w drugiej kolejności. Byle w okolicy po prostu był przystanek. Do reszty się dostosuję. 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 stycznia 2014 20:45
Dziewczyny, możecie polecić mi dobrego weterynarza w Lublinie? choć nie ukrywam, że im tańszy tym lepszy. Wyplukałam się z pieniędzy w tym miesiącu, a muszę pójść zbadać sznaucera. Zauważyłam pewne czerwone plamy na jej ciele.
Z dobrych dermatologów to Dorota Pomorska w poliklinice na Kraśnickiej.
yga z tego co słyszałam to w tej klinice na Stefczyka są dobrzy weci. Ale uderz do MoniaaA, ona tam leczy swoje psiury więc wie dokładniej.
Co prawda nie Lublin, ale niedaleko -  Świdnik -p. Iwona Zadrzyńska. Polecam  😉
Szczerze mówiąc bardziej ufam Emilce niż Iwonie 😉
Nie znam Emilki, ale z doświadczenia p. Iwonę bardzo polecam  😉
Ma serce do zwierząt  🙂
Jak Świdnik wchodzi w gre to pania Iwone i pania Emilke polecam jak najbardziej🙂 i zapraszam w sobote to i mnie poznasz:p
Stefczyka nie polecam. Kiedys byl tam poziom, teraz mooocno podupadli.
jeśli chodzi o Stefczyka to rzeczywiście odniosłam wrażenie, że idzie "na ilość". Ostatnio z psem, z komplikacjami po kastracji (wykonywanej u nich) przesiadywaliśmy prawie codziennie w 1,5 godzinnej kolejce.. Ale panią Martę Popiel mogę z czystym sercem polecić!
Czym najtaniej dojadę do Warszawy? Pociąg kosztuje 27 zł, ale może busem będzie taniej?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2014 12:29
Polski bus  😉 Kiedy się wybierasz?  😀
smarcik, w przyszłym tygodniu 🙂. Właśnie patrzyłam Polskiego busa, ale wychodzi 21 zł, więc różnica niewielka, a mogę się zgubić 😀. Z Centralnego do Conora prosta droga z tego co zdążyłam się zorientować.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2014 13:00
No to taniej już nie znajdziesz, chyba że pojedziesz na stopa, ale ciężko trafić na kogoś, kto akurat jedzie do centrum  😉
Contbus jedzie pod Mariott za 25 zł (ulgowy) lub 30 zł
smarcik, nie no, aż takim hardcorem to ja nie jestem 😀.
Poncioch, dzięki.
Pozostanę więc chyba przy PKP...
Witam wszystkich Lublinian i wszystkie Lublinianki  🙂

My również witamy  🙂
zna ktoś adres krawcowej u której można zamówić spódniczki z coctail shock?(pamiętam,że to ul.głęboka,ale zapomniałam numeru  🤦 )
galopada_   małoPolskie ;)
10 lutego 2014 15:20
Czy z ulicy Związkowej dojadę do Dworca PKP bez przesiadek?  👀
jakdojade.pl mówi, że tak. 17 z Ceramicznej do Pl. Bychawskiego.
Gdzie w Lublinie można zrobić ładne i naturalne rzęsy ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 lutego 2014 15:08
Dziewczyny, szukam taniej siłowni w centrum (najlepiej okolice Racławickich). Nie musi być jakaś super wypasiona, choć fajnie by było jakby była wyposazona w bieżnie. Zna ktoś?

Edit:
Jutro idę sie dopytać o cennik sport club'u na spadochroniarzy. Może któraś by była chętna pochodzić na siłkę czy fitness? Razem zawsze raźniej  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się