Kącik Małolata...:D

No, ten wątek jest super!
Pozdrawiamy 😀 Niesamowity wiatr, mróz , ale było słońce, a na zdjęcia w sukniach czekałyśmy dłuugo.
Intryga - wątek mistrzunio!
Karino ale ładneeeee  💘. masz jakieś od boku jeszcze?
Siesiepy ostatnio byłam na początku stycznia, a mam humory jak jakaś rozpuszczona małolata  🤔wirek:
Znowu mam ochotę wysadzić kilka osób w powietrze.  😵
karino mega! 😍 😍
Dama,borkowa Dzięęękuje  :kwiatek: Mam jeszcze, ale nie chciałam zawalać kącika  😁
Dama nie tylko Ty masz na to ochotę  🤣

dodaje jeszcze zdjęcie forumowej angeloos069 Ja robiłam jej zdjęcia a ona mi , wszystko na moim podwórku , a sukienki szyłyśmy same 😁
Karino-piękne zdjęcia 🙂
Doszłam do takiego momentu, że sama nie wiem, co ze sobą zrobić. Na szczęście wracam do treningów 2 razy w tygodniu i mam szczerą nadzieję, że wyjdę na prostą.
Moje ferie są wreszcie takie jak powinny 😍 Wczoraj z opóźnieniem dojechałam do Warszawy, oczywiście śnieg sparaliżował tory tramwajowe i czekałam 20 minut na jakikolwiek tramwaj 😎
A dzisiaj widziałam się z Infantil 💃 później pojechałam pozarabiać na swoje życie tutaj, uśmiałam się nieźle a zaraz będę zajadać się moją "wypłatą" 😁

Karino1998, pogratulować krawieckiego talentu! super zdjęcia 😀
O, wspomniałaś o mnie :3
Ja już bardzo chcę ferie, a raczej nie całe ferie co jeden dzień z tychże ferii. Moi najcudowniejsi w Łodzi już za 23 dni  😍 Ogólnie planów na ferie poza tym nie mam i siedzę w warszawie (no.. chyba że wypali Elbląg  :tanczacalinka🙂

A wczoraj byłam na imprezie, na totalnym zadupiu (znowu) i było tak jak byś nie powinno (znowu), co nie zmienia faktu, że kocham tych ludzi <3
infantil, nie ma nie wypalić, więc masz cudowne plany 😎
Wiecie jaki mam super budzik? Kot punktualnie o 8 stuka w drzwi i stęka, znowu 😂
karino łoooł, ja totalny antytalent, brawa, elegancko to wygląda 👍
maiia fajny budzik 😁 moje koty podwórkowe, w garażu śpią, chociaż czasami w nocy słyszę jak łażą, w ogóle sierotka taak wyrosła, aż się nie chce wierzyć 😁
ja dzisiaj posprzątałam, potem tato przywiózł drzewo i całą przyczepę zrzuciłam 😂 jeszcze piętnaście dni i wracamy do jeżdżenia 💃 😜
Hoho, ktoś tu się naczytał wątku o historiach mrożących krew w żyłach, hoho, ktoś tu nie może spać, hoho, dlaczego to zawsze musze być ja?  💃
Jest taki wątek?  👀  Uderzam zaraz 😀

Skończyły mi się ferie  😕 Mam plan wziąć się ostro za dietę - minimalnie miesiąc ćwiczeń + wyeliminowania tuczącego. Potrzebuje mobilizacji chyba ... :P
Dużo nauki - ciężkie dwa miesiące przede mną. Także trzymajcie się Małolatki bo pewnie będę tu rzadziej zaglądać 🙁  💘

Karino fotki  😍
Jest jest 😀 Zapraszam, wciąga niesamowicie!
Ja też zamierzam, ale coś mi nie wychodzi.. w październiku udało mi się zrzucić 6 kg, a mobilizacją był.. facet  😁 Potem skończył się facet, ale dieta trwała.. do świąt. Na święta poległam i za nic nie mogę wrócić na dawne tory. Przytyłam jakieś 4 kg. Pojawił się "kolega" power wrócił, ale on.. mnie tuczy  🏇 No wyobraź to sobie, jesteś na diecie, ćwiczysz, liczysz kalorie, a tu nagle wyskakuje jak ten Filip z konopii i mówi, że idziemy na słodkości do Grycana, albo na gofry do kawiarenki, zwariować można  👀
No strrasznie wciągający, ciekawe co mi się będzie snić po tym  🤣

Chodź pójdziemy razem 😉 Będziemy się wzajemnie mobilizować... 🙂 Od jutra ! 😀
Ola od środy, jutro jedziemy do kina i zapewne droga stanie się tak kręta, że znowu wylądujemy w Grycanie. A jeśli nie to po drodze usłysze ze 3 razy "OOO, TU JEST PYSZNA SZARLOTKA!" no jak tu sie nie zgodzić, jak po łapkach całuje i robi mine kota z Shreka?  😵
Bądź twarda. Od środy, oki 🙂
od czwartku  😂 Bo ja w środę idę z dawno nie widzianą koleżanką do kawiarni , a tak bym się dołączyła  😁

Oczywiście żartuje, sama muszę sobie motywacje znaleźć. Ale teraz Ewa Chodakowska udostępnie na fp jadłospis na tydzień i listę produktów, więc można skorzystać  😀iabeł:

[/quote]ja dzisiaj posprzątałam, potem tato przywiózł drzewo i całą przyczepę zrzuciłam 😂 jeszcze piętnaście dni i wracamy do jeżdżenia 💃 😜



Przeczytałam JEDZENIA  😂
Karino! OD ŚRODY, BEZ ŻARTÓW 🙂!
Karino OD ŚRODY! Bez żartów, bo przez kolano przełożę  🤦
Jaka jednomyślność  😁 Ogólnie stwierdzam że były ferie, super. A teraz trzeba mocno spiąć tyłek i do kwietnia przepracować ostro. To się tyczy nauki. Do tego wziąć się w garść urodowo. O tak 😀 I będę piękna,szczupła i znowu długowłosa  🤣 A potem się obudzę....
Karino mamy bardzo podobne sny  😜
Gniadata   my own true love
03 lutego 2014 20:46
Idź na biolchem, mówili.
Będzie fajnie, mówili... ;___;

Może mi ktoś przypomnieć po co mi właściwie ta matura?
Gniadata matura to bzdura, szwagier tak mawia  😁

karino jedzenie zawsze 😁 😜
Gniadata   my own true love
04 lutego 2014 21:06
Intryga u mnie to tegoroczne hasło przewodnie 😉 co nie wyklucza tego że wypadałoby ją zdać jakoś...
Ja ograniczam słodkie, od jutra ćwiczę ze względów zdrowotnych, bo jak się nie wezmę za to, skończę z cukrzycą...
A teraz wracam do robienia próbnych... Kawa w łapce i lecimy...
A właśnie.. Nie oglądajcie filmu "Opętanie Annalise Michel - Emily Rose", tym bardziej w nocy. Nosz kurde nie zaśniesz, nie skupisz się na ważnej kartkówce z wosu ani na niczym innym tylko na tym filmie no  😁
A teraz wracam do robienia próbnych... Kawa w łapce i lecimy...

wooooow, podziwiam, że Ci się chce  😜
ja od kilku dni sobie ćwiczę w domu, jakieś brzuski, skłony, inne pierdoły i moja mam mówi, że schudłam 😂 chociaż w sumie działa to motywująco na mnie 😀 ja mam znowu kryzys i nie wiem co ze średnią szkołą 🙄 aż płakać się chce, bo nie mam pojęcia jakiego dokonać wyboru...
borkowa ja też nie wiem do jakiej szkoły mam iść. Chciałabym iść do LO, do Plastyka, do technikum organizacji reklamy, na budowlankę..  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się