Końska rewia mody cz. VIII (2014)

etosha, drugie zdjęcie to na pewno obecna kolekcja. Trochę zdjęć nowej kolekcji jest tutaj:
http://gallopsandgarlands.com/2013/12/26/pikeur-2014-springsummer-collection/
wątek zamknięty
Burza  :kwiatek: postaram się coś cykną w weekend
xxagaxx :kwiatek: mi się wydaje że to nawet ładniejszy odcień niż royalblue- jest bardziej nasycony
Klami, od długiego czasu wiedziałam że z tej kolekcji mi się sporo podoba :P
etosha, Livia, wymodelowana  :kwiatek: dzięki też mi się te kolory podobają!
cobrinha jak tylko burza egzaminów nade mną przejdzie biorę się za focenie na koniu  :kwiatek:
Magdzior, eqishop miał private sale  20%
visenna nie bij się dłużej z myślami tylko zamawiaj! uwierz mi jest naprawdę super uszyty!
wątek zamknięty
Btw czy tylko ja nie mogę spać po nocach?
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
23 stycznia 2014 19:36
Burza,  😍
wątek zamknięty
Burza, no przecież jeszcze Moon ma mieć piasek na koncie, jak już będzie miała piasek na Heniu 😁
wątek zamknięty
To prawda... 😀
wątek zamknięty
Precelek a no faktycznie, dzięki🙂

Burza Mi Caballl też nie daje spać, ja już mam dwa w pełni obmyślone zestawienia a teraz jeszcze coraz to nowe zdjęcia wcale sprawy nie ułatwiają, ale narazie trzyma mnie brak siodła. Założyłam, że siodło ważniejsze, ale jak już je kupię to lekko nie będzie się oprzeć🙂
wątek zamknięty
Magdzior, haha ja dokładnie tak samo! 😀 jak wybrnę z siodła to pomyślę co dalej! 😀
wątek zamknięty
Ja tu nieczęsto zaglądam, ale musiałam... no musiałam. Właśnie przyjaciółka i mąż zrobili mi prezent - mojego pierwszego Caballa, w wymarzonym wzorze 😉. No cóż - Iwona też miała w tej konspiracji swój udział - DZIĘKUJĘ!

wątek zamknięty
epk, właśnie mnie zabiłaś zestawieniem kolorów! totalnie!!! Absolutne mistrzostwo!!!
wątek zamknięty
Burza, Nie wiem jeszcze jak ta lamówka wygląda w świetle dziennym - mi się wydaje, że jest cieplejsza - co bardzo mnie cieszy, bo ogólnie to miało być rudo miedziane 😉

W ogóle w tym wymyślonym przeze mnie miała być czarna lamówka oraz dwa kolory sznurka - rudy i jasno brązowy 😉. Ale ten czaprak to prezent i podejrzewam, że tu inwencja własna zamawiającej (absolutnie stuknięta dziewczyna 😉 ) kłóciła się z moim wyobrażeniami hahaha.
wątek zamknięty
Dziewczyny! Ma może któraś zdjęcia morelowego Caballa bo kusi mnie ten kolor 😀
wątek zamknięty
A miał ktoś doświadczenia z Laura Garelli? Bardzo mi się podoba jeden kolor ale nie wiem jak te czapraki wypadają jakościowo.

Z użytkowania tyle, że po praniu wygląda zupełnie dobrze.
Jest śliczny, ale precyzja wykonania (szycia) nie powala.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2014 23:37
Czy do kaloszków Nici też jest dodawany pluszowy konik?
wątek zamknięty
Czy któraś z Was zamawiała/ ma / używała czapraków z tej strony? Jeśli tak to jak z jakością materiałów, wykonaniem? Polecacie?

https://www.facebook.com/pages/Asaga/543082055720892?fref=ts
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
24 stycznia 2014 07:32
Strzałek , może tylko mi się wydaje ale przypuszczam że Asaga i Aguares (kopyciaki.pl) to jedno i to samo albo przynajmniej bliźniacze firmy . A jak zbieżność projektów , mają tą samą co zbieżność materiałów to stanowczo odradzam  😉
wątek zamknięty
Aguares to ta co robiła aferę o niby ściągnięty projekt czapraka? 😉
Strzałek, a nie lepiej troszkę dołożyć i zainwestować w Caballa albo Jarpola? Przynajmniej będziesz pewna co do jakości, bo tu niestety na zdjęciach widać że z tym jest kiepsko.
wątek zamknięty
To któraś revoltowiczka stara z tego co pamiętam.
wątek zamknięty
Strzałek na oko widać że te czapraki "długo nie pożyją"  😉 też wolałabym zainwestować w jarpola lub caballa.
Burza obłędnie piękny ten pad  💘
wątek zamknięty
Precelek, noszzz muszę go mieć!
wątek zamknięty
Burza co to za kolory tego Caballa? Boski jest  😍
wątek zamknięty
Piasek, lamówka karmel a sznury chyba czeko i złoty. Żeby nie było- to nie mój, ja tylko marzę 😀 to Cordkowej
wątek zamknięty
Cudowny, już go widzę na mojej kasztance  😍
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
24 stycznia 2014 09:19
wow, czadowy!  😜 kolejny na liście moich must have, teraz tylko trzeba poczekać na przypływ gotówki  🤣
wątek zamknięty
Budlejowe_love ,  kittajka , Burza , Precelek dzięki dziewczyny  :kwiatek: , dlatego wolałam zapytać 😉
wątek zamknięty
Burza, jeden z ładniejszych padów jakie widziałam 🙂 nie dziwię się, że spać nie możesz, jeszcze ktoś ukradnie hih
wątek zamknięty
Cobrinha, nie no to nie mój :C chciałabym ale jeszcze.. nie mogę spać bo chcę! 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2014 09:36
any, bardzo fajny ten smerfowy! 🙂

Burza, xxagaxx, niestety podzielam wasze zdanie, ciężko teraz cokolwiek sprzedać i nie stracić na tym.

Burza, do Piorka ten pad w gwiazdki będzie naprawdę obłędny 🙂

Pyza, dziewczyny dobrze radzą, Anek się nie pozbywaj, na szokmole i eskadrony bym ich w życiu nie wymieniła 😉

epk, Mała Mi 😜

kittajka, tak, to "stara" Hypnotize, obecnie bodajże agares.
wątek zamknięty
Livia, spadł na mnie straszny pocisk za tego niciaka, za pad to by się chyba przestali do mnie odzywać 😁
wątek zamknięty
Burza, a kogo taka ślicznoś? czy ja dobrze widzę owijki do kompletu?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.