Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Z obok konia 🙂 Koń to taka moja przykrywka 😉

Teo przywitał wczorajszy lepki śnieg w podkowach bez wkładek. Obcasy śniegowe, te sprawy. Więc szybko zzuliśmy podkowy. Wczoraj pohulał trochę. A dziś zmroziło, utwardziło, zgrudziło. Więc czekamy na wtorkowego kowala w trybie pieszym.
No tak, to zdecydowanie spacerowo. Nie wiem czemu byłam pewna, że Teo jest bosy 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 grudnia 2013 17:41
Fisia serio serio i miała być odwilż dziś u nas, a teraz wróciłam od koni i znowu coś w  stylu śniegu pada, ale drobiejsze  🤬 ja mam  po prostu dość po takiej robocie co dziś zrobiłam  przy koniach i jak bym miała tak robić  codziennie to ja bardzo dziękuję za takie coś, nie mam siły, ale to chyba już starość i zmęczenie materiału, bo nie umiem się cieszyć ze śniegu czy po prostu zimy  🙄 
Poprosze koleżankę to wstawi zdjęcia z trasy jak do mnie chciała dotrzec, pieszo oczywiście  😁
Ależ Wam zazdroszczę tego śniegu! Ja już chętnie pogramoliłabym się przez takie zaspy!
U nas niby coś spadło, ale raczej tego niewiele.
Szukałyśmy dziś zimy w Puszczy Niepołomickiej, z efektem jak na zdjęciu 🙂
Livia   ...z innego świata
08 grudnia 2013 18:38
basia, ale u ciebie napadało!

Teo, jakie fajne łośki 🙂

Być, u nas mają być plusy więc liczę, że wszystko stopnieje 🙂
U nas też zapowiadają plusy.
Ircia chyba wszystko zalezy od punktu siedzenia 🙂 Mnie krew zalewa jak jest plucha na polu, błoto, ślisko, nic sie nie da zrobic z konmi....
[quote author=Być. link=topic=114.msg1946632#msg1946632 date=1386528145]
U nas też zapowiadają plusy.

[/quote]

chyba w całej Polsce zapowiadają - oj będą powodzie gdzieniegdzie po tym zasypie... ;/
PumCass o rety, siedzisz na niedźwiadku! Ta grzywa i te uszi ledwo z pod niej wystające! 😍

basia16816 łaaał, ale śniegu! Zazdroszczę!

Teodora koń się nie przestraszył łosi? Też kiedyś miałam okazję spotkać je podczas spaceru 🙂

U nas w lesie też twardo i gruda. Żeby pokłusować trzeba szukać mniej uczęszczanych ścieżek, co jest dość trudne, bo po ostatnich wichurach wszędzie leży sporo połamanych gałęzi. Ale śniegowa fotka jest.
Moje czujne, arabskie uszi:



ashtray, śniegowa - i z jakim fajnym światłem 🙂

Teo gapi się na łosie, trochę rośnie, ale nie wygląda na specjalnie wystraszonego.
Dorzucę jeszcze dwa. Łośki i sam koniec dwugodzinnego łazikowania.
[quote author=Być. link=topic=114.msg1946632#msg1946632 date=1386528145]
U nas też zapowiadają plusy.



chyba w całej Polsce zapowiadają - oj będą powodzie gdzieniegdzie po tym zasypie... ;/
[/quote]
To już u mnie plucha, wraz z padającym deszczem...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2013 08:09
Teo: Teo ma idealną maść kamuflażową w tym terenie

Ashtray: fajne światło
Dzięki dziewczyny. Słońce faktycznie było wczoraj fantastyczne i pogoda nastrajająca do spacerów. Mogłoby być jednak nieco więcej tego śniegu 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 grudnia 2013 14:32
Wczoraj było tak ładnie a dziś? Szkoda nawet w okno patrzyć.
Niedzielne.



i z tamtego weekendu, mini rajdzik (5 godzin) z koleżanką. Byłyśmy między innymi przy tym jakże urodziwym kamieniołomie.

Ircia   Olsztyn Różnowo
10 grudnia 2013 06:00
Wstawiam obiecane zdjęcia z niedzieli
Taką mieliśmy drogę  😵

To coś rudego to Kapsel

Ircia ale macie super  😍  u mnie tylko przez jeden dzień poskąpiło śniegiem i dalej mamy zielono  👿 


edit. do soboty ma być od 5-7 C na plusie , może dziś uda mi się ruszyć w teren  😉 
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 grudnia 2013 06:20
He he dla mnie to nie było super odśnieżanie  😉 wczoraj rano była odwilż, wieczorem zaczęło marznać a dziś jest twardo jak chol... i jest -12 
Śniegu oczywiście zostało, ale po co, bo teraz zamarzło na kość  😵
edit. lit.
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2013 07:50
Ircia, o łał, ale zaspy! Cieszę się, że u nas takich nie ma 🙂

Kastorkowa, bardzo pozytywne te zdjęcia 🙂 No, z wyjątkiem kamieniołomu 😉
Ostatni wypad przed śniegami

Czy w waszych terenach też są stajnie leśne?  😍 Zdjęcia rajdzik
album zdjeciowy pt "prawie zima"

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.233453363488624.1073741848.167966396703988&type=

I ostatnie zdjecia  😅


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
ircia genialnie  😍 Ale wspolczuje jesli to wszystko zamarzło.

kastorkowa, okolica wyglada mi znajomo...To Nielepice albo w poblizu?
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 grudnia 2013 15:40
Livia u nas kamieniołomów pod dostatkiem niestety.
Fisia owszem, owszem Nielepice  😀
Cxzardasz fajnego masz siwka
kastorkowa , bylam tam sto lat temu na jezdzie 😉

A u nas tyle sniegu. Przepraszam, ze zdjecie nie z terenu ale wczoraj akurat bylysmy sie przelonzowac i tylko takie mam aktualne  🙄



Zapowiadaja pare dni slonca  wiec pewno temat zostanie wkrotce zarzucony nowymi zdjeciami 😀
Zaczynam za śniegiem tęsknić, bo u mnie błota po kostki.
Livia   ...z innego świata
11 grudnia 2013 17:33
Fisia, ale śniegu 😲

A u nas cieplutko i pogoda piękna, wczoraj byłam w lesie i jutro też się wybieram 🙂 I nie chcę żadnego śniegu, niech będzie u nas cały czas tak, jak jest 💘
Livia, to zazdroszcze pogody
A reszcie dziewczyn śnniegu bo u nas szaro, buro i ponuro 🙁


Livia   ...z innego świata
14 grudnia 2013 11:38
Cricetidae, u nas też dzisiaj szaro i buro, i do tego zimno, ale na całe szczęście dalej bezśnieżnie - jestem w stanie znieść wszystko, byle tak zostało 🙂

Koń tylko trochę podochocony, ale na szczęście znosi cierpliwie niemal wszystko 💘
Ircia, serio 😲 ale czad (śnieg super, ale tylko na teren) 😀

U nas też szaro teraz, błoto się robi, a na temperaturę -1* nie narzekam, bo będzie tylko gorzej, ale nie powiem, że nie zmarzłam.. 🙂

Xawery nie popisał się tak jak w innych miejscach, ale jakieś ślady znalazłam:



i terenowy spaślak 😉


wybaczcie mi zdjęcia robione mikrofalówką 🙂
Na moją galopową dróżkę pospadały drzewa, ale nie powiem, żeby mi to przeszkadzało 😉 I nikt ich nie pozbiera, bo to jest pas przeciwpożarowy. Gorzej że jak spadnie śnieg to może nie byc tego widać:/
To ja wyjątkowo też 🙂 Z dziś.
Taki kamieniołom mamy na trasie 🙂
Dzisiejszy spacer, na głowie mam hybrydę czapki mikołajkowej z choinką, bo chciałyśmy porobiś jakieś świąteczne zdjęcia 😀
I bardzo chciałabym żeby już był śnieg.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się