Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Cavallia, moja siostra używa od jakiś 2 miesięcy taki i bardzo sobie chwali. Po praniu wygląda jak nówka.
Cavallia softshell nie są za ciepłe i szkoda że zamek nie jest pod szyje..

Jeżeli chodzi o softshell mi się bardzo podoba euro-star ale cena nie dla mnie  🙁

Dramka, zależ jaki softshell. Mam jeden co ma dodatkowo podszycie od spodu i jest bardzo ciepły, drugi jedynie z siateczką i już taki ciepły nie jest.
Ja mam podszytą polarem..ale Ja wyjątkowy zmarzluch jestem  😵
No to zdaję relację- ogólnie kurteczka bardzo fajna ale jak dla mnie zdecydowanie ZA ciepła 😁
Czuję, że w zimie nawet kamizelki nie będę musiała do niej zakładać.
Ogólnie to raczej do zmarzluchów nie należę, w zimie zawsze zestaw bluza+kamizelka jak najbardziej mi wystarczał, ew. na bardzo duże mrozy dwie bluzy, nigdy puchowa kurtka.

Zapięcie pod samą szyje rzeczywiście by się przydało, ale jak będzie bardzo zimno to i tak będę musiała sięgnąć po szaliczek  😉
Ktoś posiada taka kurtkę jeździecką z tchibo?

http://www.tchibo.pl/damska-kurtka-do-jazdy-konnej-p400034698.html
Cariotka ma jakąś Tchibo... zapytaj. Bardzo fajną 🙂
Dramka ja mam tą kurtkę, jest ciepła i nieprzemakalna - w sam raz na aktualną pogodę
jedyną rzeczą do jakiej można się doczepić to to że podjeżdża trochę do góry, ale może to wynikać z tego że jest jednak trochę za luźna dla mnie
Nie można rozpiąć boki?
niestety nie ma rozpinania po bokach, tylko z tyłu jest to małe rozcięcie i tyle
bez sensu w takim razie, dlatego podjeżdża
Pytanie mam - czy ktoś z Was spotkał się z wiązanymi, ocieplanymi sztybletami?
Wiązanych jest bardzo dużo, ale nigdzie nie mogę znaleźć dodatkowo ocieplonych.
Zwykłe, nie wiązane mi się nie podobają.
Będę wdzięczna za pomoc 🙂
Ja też takie posiadam i bardzo polecam, jedyne sztyblety, których nie rozwaliłam po 3 miesiącach, mają mój atest - normalnie buty mi się palą na nogach, potrafiłam kiedyś glany zajechać  🤣 a te sztyblety cały czas ciurane, deptane, łaziłam w nich całą zimę po zaspach śnieżnych i jeszcze oprócz tego, że są całe to nawet wyglądają 😉
i rozmiarowo wypadają duże  😉
No własnie, bo ja 42 mam rozmiar  i kupić buty to zawsze jakis problem jest. A ze moda na sztyblety ostatnio jest straszna, to beda tez jak znalazl do chodzenia po miescie.
[s]A jaki to producent?[/s]A znalazlam. Pascuello.
Co do ocieplanych sztybletów, to ja sobie do tych z allegro dokupiłam wkładki z owczej wełny i było mi ciepło 🙂 aczkolwiek siłą rzeczy tonąc w zaspach śnieżnych trochę mi górą wpadało śniegu i wtedy było zimno  🤣 ale mam też sztylpy od tego Pana i również są rewelacyjne 🙂 ale z tego co widzę to podniósł ceny, bo jak ja kupowałam, to kosztowały 179 zł :P a czapsy 102zł
Na zime mam termooficerki 😉
Ja miałam termosztyblety... ale co się z nimi stało po 3 miechach użytkowania to poezja...  😵 używałabym dalej, bo były bardzo ciepłe i w ogóle, ale NIE wyglądają, chyba że spadnie na prawdę dużo śniegu że nie będzie widać ich przodu to może założę  🤣 całe popękały na przodzie, wygląda to jakby ktoś petardy na nich odpalał  🤣 no ale wracając do sztybletów, to te z allegro mogę na prawdę polecić, nawet zimą się spisywały.

A jakie masz termooficerki? bo powoli dojrzewam do rozejrzenia się za takowymi.
Elegance
jeśli KL unisex noszę XXS...damski sweter XS jest idealny, ale już damski tshirt XS jest przykrótki...to jaki brać rozmiar damskiej kamizelki? S czy XS?  🤔
Sweterek mam xs, kamizelke unisex mam xxs, wiec kamizelke bym wzieła S 😉
[s]Czy ktoś testował termobuty AMERICAN CLUB ?[/s]
edit. zapomniałam o wątku o termobutach, więc tam się przenoszę z zapytaniem 😉
Livia   ...z innego świata
14 listopada 2013 16:00
Możecie polecić jakąś fajną, długą kurtkę zimową - ciepłą, bo dla zmarzlucha 😉 - która nie poraża ceną? :kwiatek:
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
21 listopada 2013 10:09
Czy ktoś widział gdzieś ładną, męską koszulkę konkursową w rozmiarze M, ale nie za 400, ani 600 zł, tylko tak do 150? Będę wdzięczna, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę nic fajnego.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
21 listopada 2013 11:37
O, dzięki Dramka 🙂
Sama się nad nią zastanawiałam ale mąż już 2 ma
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się