POTRZEBNA pomoc w wykupieniu konia od handlarza !

siwy hektor?
tak,, innego hektora nie bylo w sosnowcu .
wszytskie konie .
Hektor 1.500 Zl
Hossa 3.000 zl
High life 3.000
Prowokacja 2.000
Mafiozo 1.000 zl
Modesta 1.000 zl
kucyki 500 zl
Rudy 500 zl chyba

znałam kiedyś siwego hektora. mogę prosić na pw jakieś informacje? fb mi się nie otwiera
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2013 10:43
Met, tutaj są zdjęcia http://www.kjostrowy.pl/?gallery=hektor-2

Hektor długo wisiał w ogłoszeniach za 8 tys. dziwi mnie, że właściciel sprzedał go do handlarza za tak niską kwotę. 
o, dziękuję. to jednak nie "mój" Hektor - tamten był wałachem już wiele lat temu. i chyba musiałby być teraz starszy, ale pamięć może mi płatać figle
Nie tylko hektor wisiad dlugo w ogloszeniach ale i inne konie..
ponad rok czasu , bo ceny jak na te konie byly wygurowane i to strasznie.
      ale w przeciagu 2 dni konie wszystie sie sprzedaly za kwote ktora podalam powyzej
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2013 11:07
Widać ze strony właściciela brak dobrej woli skoro najwyraźniej były osoby zainteresowane, ale przy niższych kwotach ( ale wyższych niż u handlarza).
mi osobiscie szkoda słów.. bo ja za hosse proponowałąm 5.500 tys wczeszniej to twierdziłą ze to i tak za mało jak ona jest wystawiona za 7.000. a sprzedała ja za 3.000.
DLA MNIE kobieta ma nierówno poukładane w głowie i tyle
Na to wychodzi...
Nie dość, że konia mogła sprzedać po większych pieniądzach i do dobrego domu to wolała handlarzowi oddać za marne grosze, bo nie oszukujmy się, cena skandalicznie wysoka nie była. Teraz pozostaje gdybanie czy koń był w 100% zdrowy...
Konie były generalnie zdrowe, choc mogły być lepiej zadbane... 

Nawet jeśli się ma kłopoty to mozna zadbać , zeby  zwierzęta nie trafiły do jakiejś piwnicy, handlarza itd.  Na szczescie kilka koni trafilo w dobre ręce. szkoda ze nie wszystkie.. zwlaszcza ze byli chętni.
Pewien pan ma fajnego konika, który nie nadaję się już do pracy. Konik bardzo ładnie chodzi, bardzo grzeczny, ładnie reaguje na pomoce, ma 17 lat. Obecnie stoi cały czas w boksie. Koń ma kozińca na przodzie. Problemem jest tylna noga, która jest spuchnięta i w kłusie widać, że kuleję. Niestety nie jest to chwilowy uraz. Koń nadaję się na spacery dla lekkiej osoby. Właściciel chce za niego 1800 zł.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 lipca 2014 17:31
Właściciel może chcieć i 10 tys.
Taki koń to albo za darmo, albo do handlarza za 2-2,5zł za kg...
Koni na rynku tyle, że ciężko gdzieś takiego konia dać.
Wiem, wiem. Właśnie chodzi o to żeby nie poszedł do handlarza...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się