Wrocławianie :))

ja raz tam trafiłam na fajną lekarkę na weekendowym dyżurze, przecinała kotu ropień w paszczy i wszystko poszło sprawnie i dobrze. natomiast jak psa przewiało i zesztywniał to nikt nie wiedział co zrobić, a chodziło o zwykłe przeciwbóle bo i tak nic wiecej nie mozna było zrobić.
Dziewczyny możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu na dobranie tabletek anty i wszystkie badania? Nie chciałabym się wkopać z kimś, kto podejdzie zbyt pobieżnie. Póki co mam upatrzonego dra Świdraka i Sleimana, ale może ktoś jeszcze?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lipca 2013 05:49
Sleiman nie zleci badan, tylko wypisze tabletki. A jak bedziesz sie zle czuc* po nich to Ci powie, ze masz sie mniej stresowac.
Chodzilam do niego jakis czas.
Obecnie ja i moja mama chodzimy do dr Grocholskiej (przychodnua Vita), pierwszy raz do kobiety i jest ok.

edit:
źle czuć* mam na myśli nie ból głowy i huśtawka nastrojów, tylko wymioty, zasłabnięcia, raz gorąco, raz zimno, bóle żołądka, mdłości, zasypianie na stojąco itp.
Dr.Krzysztof Kmieciak- przyjmuje w Luxmedzie na Wolowskiej i pewnie gdzieś jeszcze. Człowiek któremu się chce, jeżeli wyniki badań są za "za dobre" to szuka przyczyny. Nie mówi o a badania wyszły super ( mimo ze z objawów nie powinny) to znaczy ze jest wszystko ok i proszę się nie martwić,tylko zleca kolejne badania i szuka przyczyny. Także polecam🙂
noraka, na legnickiej też przyjmuje (tez Luxmed)
Wczoraj wieczorem miałam wypadek samochodowy, gdzie jest najbliższy SOR na krzykach? Akademia Medyczna czy Weigla?
Wizyta u ortopedy dopiero na 17 lipca miejsce.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lipca 2013 08:23
Na Waigla są chyba tylko ostre dyżury na poszczególnych specjalizacjach np laryngologia. A taki SOR to na Borowskiej.
JARA, dzięki
Byłam 3 tygodnie temu w Wojskowym i jest normalny SOR. Przyjmują, badają i dają skierowanie do odpowiedniego specjalisty ( termin do ortopedy na Weigla to koniec roku ).
we wro jest sor borowska, wojskowy i na kamienskiego.
dalej jest swidnica, trzebnica, olawa.
z naglymi urazami zapraszamy tam 🙂😉)

edit
jest jeszcze moj ulubiony sor na traugutta 🙂😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lipca 2013 12:02
rtk, a SOR na Koszarowej?
koszarowa ma izbe przyjec. nie ma soru.
to ja też w temacie medycznym, możecie polecić jakiegoś dermatologa, który przyjmie mnie jak najszybciej?
Na Nowym Dworze jest gabinet dermatologiczny, przyjmują też na NFZ i nie ma kolejek= ul. Rogowska lub możesz tez próbować na Nowodworskiej w "Przychodnia-Nowy Dwór" kiedyś od ręki mnie przyjęli...
no ta ja wróciłam z SOR wojskowego, po kolizji drogowej, ból kręgosłupa itp.

Wpierw poszłam do Enel Med, ale tam się zepsuł rtg i usłyszałam od pana dr że się z czymś takim na SOR idzie a  nie na konsultacje. Więc wieczorem na SOR, a pan DR z SOR mówi: na przyszłość urazy nie zagrażające życiu to do przychodni albo Traugutta  😵

To gdzie w końcu człowiek powinien się udać po wypadku ?
zaraz po wypadku sor.
rtk, pan Dr z SOR upomniał mnie i panią ze złamanym palcem , że z takimi "pierdołami " to Traugutta lub Ziemowita ( ponoć przychodnia 24h).
SOR jest dla ludzi w przypadku zagrożenia życia, a ja jako że chodzę to powinnam się udać na Traugutta bo tam drobne rzeczy.
Perlica, panu Dr z SORU nie chce się pracować, woli spać w swoim pokoju i ma gdzieś pacjentów.
Złamany palec to pierdoła do ambulatorium. Ale URAZ KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO często okazuje się złamaniem/ pęknięciem, a człowiek zostaje przyjęty na oddział. To nie jest ambulatoryjny przypadek. Ale leniwy lekarz będzie wszystko odsyłał. Taka służba zdrowia... Dobrze, że tam poszłaś, naprawde!
rtk, też mi się podobnie wydawało, dla mnie zwrot w epikryzie : skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego nie brzmi jak pierdoła 🙂
Dziewczyny, polecicie mi jakiegoś fryzjera? Nie chodzi o nic szczególnego, zwykłe obcięcie włosów 😉
karolinaaa ja polecam moja Małge z http://www.luz-tro.pl/ (tam obie fryzjerki to Gosie, moja to Szymanska. Strzyze mnie od 12 lat.)


edit: pogladowe zdjecie 😉 nie bylam u fryzjera od lutego, a wlosy wydaje mi sie ze ciagle ukladaja sie dobrze.
Przepraszam za mopa  w tle 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lipca 2013 20:28
Dlaczego ulica Powstańców Śląskich jest wyłączona z ruchu mpk (tramwaje)?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
20 lipca 2013 20:32
mam we Wro tylko jedynego fryzjera, z którego byłam zadowolona - http://www.pracownia-fryzur-pablo.com/


JARA - remont skrzyżowania Świdnicka-Piłsudskiego, dziś akurat przejeżdżałam autem i się zdziwiłam, że znowu coś tam dłubią
Ja polecam Studio Fryzur Goldwell - ja chodzę do Sylwii, mama do Kasi, obie bardzo dobrze strzygą, potrafią doradzić.
Potrzebuję cholewkarza. Nie zwykłego szewca ale właśnie cholewkarza. Żaden z odwiedzanych przeze mnie szewców nie ma maszyny, która umożliwiłaby wszycie zamka do wysokich oficerek. Ostatni, o którym wiedziałam właśnie stracił swoją maszynę i nie zamierza jej naprawiać, bo tacy klienci jak ja to raz na rok.
Potrzebuję wszyć zamek i skrócić trochę cholewkę. Pomóżcie, bo zwariuję 😉
Ojojoj, będzie ciężko.. Jak przetarły mi się szwy łączące szklankę z cholewką, to zlatałam pół Wrocka i nikt się nie podjął, aż sama sobie zszyłam i jeszcze pociągnęły trochę, ale wszywanie zamka samodzielne nie przejdzie 😉 Kiedyś był przy mojej ulicy cholewkarz, ale zdaje się, że zamknął interes. Było coś podobnego w którejś z bocznych uliczek odchodzących od placu św. Macieja, ale wtedy stamtąd też mnie odesłali z kwitkiem.
epk, spróbuj zadzwonić tu:
Modina. Naprawa obuwia. Ostrowicz T.
Kom: 502 523 513
51-672 Wrocław, Partyzantów 14a

To szewc z mojego osiedla, 10 lat temu szył buty więc może posiadać owy sprzęt.

epk - wieki temu na Kościuszki (przed Pałacykiem) był dobry szewc, który mi poszerzał oficerki z zamkiem, musiał doszyć kawałek skóry i mu wyszło super; może ciągle tam jest..?
carmina, ten szewc tam dalej jest - muszę podejść.

yegua, dzięki, zadzwonię.

Ogólnie to mnie bawi, że wielki szyld, że zakład cholewkarski a nie są w stanie wszyć zamka do oficerka. Wielcy mi cholewkarze. I to chyba w 3 czy 4 miejscach.
jesli szewc na psiaku tego juz nie robi to koniec swiata 🙁
501831255- to nr do szewca/cholewkarza/rymarza od paskow, ktorego poznalam niedawno. mlody facet pasjonujacy sie tego rodzaju praca. rozmawialam z nim wlasnie o wstawianiu zamkow do oficerek i powiedzial, ze robi. sprobuj, widzialam go we wlasnorecznie uszytych butach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się