NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Może warto skontaktować się z tą osobą i ugadać, odesłać?


Kontaktowałam się natomiast nie dostałam odpowiedzi
Słuchajcie, a ja mam dosyć nietypową sprawę. I tak w sumie to nie mam pojęcia, w którym wątku o tym napisać, mam nadzieję, że mnie nie zjecie.
Otóż dziewczyna z tego forum zamówiła ode mnie trzy tabliczki na boks, bardzo szybko wpłaciła pieniądze. Zdjęcia do tabliczek dosłała mi jej koleżanka, nie mniej reszta się nie nadawała co oczywiście jej powiedziałam. Zgodnie razem uznałyśmy, że mam rację i, że ona dośle w następnym tygodniu jakoś te zdjęcia, bo tam była w szpitalu, źle się czuła czy coś. No spoko, myślę sobie nie ma sprawy. Od lutego tego roku przestała się jakoś odzywać, wysyłałam jej kilkanaście wiadomości co z tymi tabliczkami. No cóż, nie odzywa się do tej pory. Zapłaciła za nie, a ja nie wiem co mam teraz z nią zrobić. Może poradzilibyście co zrobić w takiej sytuacji? Przyznam, że dla mnie dość nietypowa, a dużo rzeczy już kupowałam i sprzedawałam na re-volcie. Nie chcę jej na razie wymieniać z nicka, nic złego nie zrobiła. Jak będzie trzeba, to oczywiście podam.

EDIT: Literówka
odeślij kasę na konto, z którego przyszła, napisz maila/prv wyjaśniającego i zapomnij o sprawie... tak chyba będzie najprościej 🙂
Głupio się przyznać, ale nie wpadłam na to. Wydaje mi się, że tak też będzie najprościej i najlepiej 🙂 Dzięki azzawa  :kwiatek:
Może nie tyle co nieuczciwa ale ja nie polecam transakcji z Otaris.
Miałam kupić od niej biały czaprak, umówiłam sie na konkretną godzinę, zapowiadałam że jestem na styk bo jadę do pracy, jak już byłam w połowie drogi okazało się że nie zdąrzy, okej zdarza się umówiłam się na odbiór w piątek z wytłumaczeniem że w sobote mam zawody i go pilnie potrzebuje, wieczorem podwierdziłam odbiór. I znów ta sama sytuacja jak już byłam w połowie drogi dostałam smsa że ona jednak nie przyjdzie bo coś wyskoczyło pilnego. Więc zadzwoniłam zeby umówić się na inną godzine- nie dało się dodzwonić, nagrałam się na poczte-zero odzewu,wysłałam wiadomośc- zero kontaktu. Dla mnie to jest zachowanie nie fair straciłam łącznie 2h, i na ostatnią chwile zostałam zostawiona bez czapraka i bez odpowiedzi. odemnie negatyw!
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2013 20:16
Dramka, o kurczę, sama się zastanawiałam nad bryczesami do niej. Dawaj znać jak, jaki wynik.
RATUNKU! POMÓŻCIE! ❗
Zostałam oszukana przez jedna z użytkowniczek. Kupiłam u pewnej dziewczyny  dwa siodła (jedno doszło, a drugie ''zniknęło''😉 czekałam miesiąc, bo przed świętami dokonałam wpłaty na jej konto, po tygodniu napisała, że siodło wysłała .. ale mijał kolejny tydzień i nic..prosiłam, aby udała się na pocztę zapytać o paczkę (okazało się, jak sama stwierdziła że siodło zle nadała i wróciło) potem prosiłam, żeby ponownie nadała, albo oddała gotówkę, bo siodło kupowałam w imieniu znajomej. Nadała 2 tygodnie temu, po dziś dzień siodła nie ma. Pieniędzy też nie chce oddać, chociaż mój radca prawny kazał zaproponować jej taką możliwość. Czy to wygląda na oszustwo? Prosiłam ją o numer kontaktowy oczywiście numeru nie dostałam.. gdzie powinnam sprawę zgłosić, czy to wygląda na oszustwo? Dziś udaję się ze sprawą na policję, ale chciałam znać jeszcze Wasze zdanie na ten temat.
Doker, jaki miala nick ta uzytkowniczka? Moze jak ja "wywolamy do tablicy" to sama wyjasni sprawe na forum publicznym? (tak sie czesto dzieje w tym watku) Doprze postapilas. Zadna kasa piechota nie chodzi, trzeba walczyc o swoje 😉
szukam kontaktu z uzytkowniczka LatentPony miną ponad miesiąc od wpłaty za siatke dla konia -uzytkowniczka raz odpisała mi 2 tygodnie temu  żę w ciągu tygodnia wysle siatke a teraz się nie odzywa -  miał ktoś kontakt z Ta dziewczyna -- widze żę loguje się na rewolcie ale nie odpisuje na maile . Bo cos mi się wydaje że mnie oszukała
-----------------------------------------------

Właśnie dostałam zwrot pieniędzy , oczywiście dalej kontaktu nie ma, ale przynajmniej pieniądze są spowrotem - wiec niby Ok

teraz sprawdziłam na realizacje tej transakcji czekałam 5 i pół tygodnia -- sama nie wiedziałam żę jestem taka cierpliwa
LatentPony   Pretty Little Pony :)
29 kwietnia 2013 16:08
Owszem, loguje się na re-volcie, ale z reguły z komórki co wielokrotnie podkreślałam i z tego powodu bardzo trudno jest mi odpisywać.
Z przyczyn osobistych od dłuższego czasu bywam w domu w najlepszym wypadku w godzinach 23-6, kiedy zwyczajnie śpię. W weekendy również. Przepraszam za zwłokę z siatkami, ale niestety musiały zejść na dalszy plan z powodu ważniejszych priorytetów.

Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, ze o zwrot pieniędzy (15 zł!) zostałam poproszona w piątek i tego samego dnia (!) wyszedł ode mnie przelew.
dziewczyna nie chce mi oddać pieniędzy bo sama stwierdziła, że poniosła dwukrotny koszt za wysyłkę.. tylko kupując siodło oczekuję towaru, a nie głupiego wytłumaczenia.. jaką mam pewność, że w ogóle siodło wysłała nie dostałam nawet potwierdzenia żadnego nadania!
w takim razie piszę użytkowniczka nazywa się incognito
Dostałam wędzidło od basieńki  kbsSzkoda,że kontakt sie pojawił dopiero po wpisie tutaj. Koniec końców sprawa nieaktualna.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 07:20
Doker, no ale jak to, przecież skoro źle zaadresowała paczkę z siodłem to jest to JEJ problem i co ciebie ma obchodzić, że poniesie 2x koszty wysyłki?! Co za żenada!
incognito? ale siara. jak mozna byc dlugo na forum, byc rozpoznawalnym z twarzy, z konia itd i robic taka siupe?
przykro mi, że musiałam ją tu ujawnić, ale też tak pomyślałam, że skoro zapłaciłam to mam prawo domagać się przedmiotu.. a jeśli nie przedmiotu to zwrotu gotówki 🤔
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 kwietnia 2013 11:57
Sprawę na bieżąco wyjasniamy, więc nie wiem po co wywlekasz ją publicznie? Zwłaszcza,że 1 siodło dostałaś bez problemu...
No ja się akurat nie dziwię Doker 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 kwietnia 2013 12:43
Ciekawe co jej to da 😉 może zostanie zorganizowany revoltowy nalot na pocztę-o proszę bardzo
Sprawę na bieżąco wyjasniamy, więc nie wiem po co wywlekasz ją publicznie? Zwłaszcza,że 1 siodło dostałaś bez problemu...


no bo padnę i nie wstanę  😵

ledit: literka

ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 13:18
incognito, nie bądź bezczelna! Dziewczyna wpłaciła ci kasę za 2 (dwa!) siodła, a dostała 1(jedno!)! Jest to problem!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 kwietnia 2013 13:58
To były dwa osobne zakupy to po pierwsze, a po drugie ja nie ponoszę odpowiedzialności za prace poczty 😉
ale to Ty odpowiadasz za towar! płaciłam za coś co miało dotrzeć nie ważne jak miało by to być wysłane.. wysłałaś ekonomiczna.. właśnie teraz się dowiedziałam.. to już z siodłem mogę się w sumie pożegnać.. jednak za Twój błąd płacić nie będę.. chce zwrot pieniędzy
incognito - yyyyyyyy ale jak poczta się spóźnia to należy iść to wyjaśnić, sprawdzić po numerze nadania gdzie przesyłka się znajduje.
Co jak co, ale kupuję spooooro i paczki idą góra 4 dni ( z daleka) a z okolic województwa 1-2 dni.
To były dwa osobne zakupy to po pierwsze, a po drugie ja nie ponoszę odpowiedzialności za prace poczty 😉


nie ważne pierwsze siodło kupiłam wcześniej drugie kilka dni później ale zapłaciłam .. to się liczy, a siodła nie ma
No niestety, jak Incognito wysłała ekonomiczną przesyłką, bez żadnego dowodu nadania, to niestety ale to tylko jej wina i kasę za siodło oddać musi.
No chyba, że Doker sama poprosiła o taką wysyłkę, lub przystała na to.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 14:15
Siodło to nie jest list, który można wysłać za 1,55zł. Więc dowód nadania paczki musi być.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 14:17
Dokładnie! Siodło trzeba jakoś zapakować, a więc nadać jako PACZKĘ! a na paczkę jest potwierdzenie i nr nadania!
Przeciez każda paczka ma numer nadania, a ekonomiczna czy priorytetowa to tylko różnica czasowa w doręczeniu.

po numerze nadania da się wszystko sprawdzić, paczka zaginęła, tak?
Wystarczy na stronie PP wpisać nr nadania i ukazuje się data nadania oraz status paczki.- łatwo można sprawdzić gdzie się znajduje przesylka.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 kwietnia 2013 14:21
Kupy się to nie trzyma! Źle nadana paczka - siodło wróciło, wysłane ponownie nie dociera - potwierdzenia brak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się