Zdjęcia Naszych Koni

kujka   new better life mode: on
15 lutego 2009 12:46
brzoskwinka, ale cudna! mozna was na jakichs zawodach zobaczyc?
wątek zamknięty
Kujka dziękuje za pochwałę. Jezdzimy przeważnie do jaszkowa ale teraz mamy przerwę zimową na trening 😉
wątek zamknięty
Jessa   wow  😜 Jak zawsze piękne są Twoje zdjęcia  💘
wątek zamknięty
brzoskwinka, ja zawsze wiedziałam, że haflingery są piękne, ale Twoja jest absolutnie cudowna  😜  😍
wątek zamknięty
Jako że wreszcie po 1,5tygodnia chorowania byłam u konia (co prawda na chwilkę ale zawsze coś... 😍 ) to mam trochę świeżych fotek  😁








😍 😍 😍 😍 😍 😍

brzoskwinka : cudo cudo cudo !  😍
Jessy : śliczne zdjęcia  😜
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2009 13:59
Jessy - jak zwykle super! Zdjęcia, pomysł, Wy razem - pięknie! 😀

Brzoskwinka
- prześliczna kobyłka 🙂

Ogier - przymiarka nowego kantarka. Chwilę potem wzięłam go na padok, gdzie szalał, brykał i ogierował, ale nie miałam już aparatu ze sobą 😫 Zła jestem, bo prezentował się cudownie 😍


wątek zamknięty
Posman prezentuje się rewelacyjnie! Zawsze z przyjemnością go oglądam  🙂
wątek zamknięty
Lukas ślicznie wygląda na tych zdjęciach, szczególnie na tym pierwszym w lesie  😍
wątek zamknięty
fin - dziękuje bardzo  :kwiatek:  :kwiatek: miło jak ktoś zauważa posty 🙂
stęskniony to udawał takiego miśka  😁
wątek zamknięty
Brzoskwinka cudna kobyła a jaka grzywa!

Posman elegancior!
wątek zamknięty
Jessy

pięknie, fajny pomysł z tortem  😁

brzoskwinia
piękna kluska ,  :grzywa bomba 😜

Pursat
ach to oczko brąz, ps. kantar lepszy od poprzedniego  😁

Lukasowa

przyznam, ze nigdy nie zachwycał mnie Twój koń, ale zmienił się baaardzo na korzyść wyładniał i grzywkę ma
przystojną  🙂


u nas pada już 3 dzień ciurkiem, w życiu chyba tyle śniegu na mazowszu nie widziałam  🤔wirek:
cieszę się bardzo, tylko nie mam jak zdjeć robić, zeby aparatu nie utopić  😁

przyszła mamuśka





[img][/img]
wątek zamknięty
Bartek miał dziś pierwszą jazdę w nowym domku..
Spisał się super, zero strachów..



...oprócz bandy psów biegnących polem, ale reakcja dzieciaka ograniczyła się tylko do tego:

wątek zamknięty
brzoskwinka, armara, wspaniałe konie o śliczne zdjęcia

Pursat eeej no miało być z robocizną  👿

Jessy - śliczne pomimo przesadzonych kontrastów i przesycenia barw 😉 dawno nie wstawiałaś nic z roboty, wstawisz? lubię na was patrzeć, tym bardziej że niesamowicie przypomina mi Hegona Proti  :kwiatek:

luksusowa u was tylko takie zadrzewione padoczki?

polonez  😅 więcej wiewiór! pracujących wiewiór! jak Oriś w domu się miewa? dogaduje się z kucolami?

a jak przy wiewiórkach jesteśmy..

wątek zamknięty
Megi nie ukrywała radosci z jazdy tego dnia :



Sami

wątek zamknięty
ciska, ona chyba zawsze taka nachmulona jak ja ubierasz co?
wątek zamknięty


tzn ona sie wierci , odwraca ciagle , ogląda , schyla do mnie jak zakładam ochraniacze i kontroluje co robie a to własnie moment jak westchneła typu " życie jest ciężkie "  😉
wątek zamknięty
armara - miło słyszeć, że wyładniał  😎

k_cian -  Lukasowa nie luksusowa 😉 u nas padoków do wyboru do koloru, obecnie 3 duże trawiaste stoją nie tykane, a konie chodzą po tym drzewiasto-łączkowym, który jest bardzo fajny bo mają gdzie polatać a jednocześnie połazić w drzewach. Super się to sprawdza latem bo wtedy ten padok jest połączony z ogromnym trawiastym

Jeden z dużych trawiastych :


Quendi - gdzie tak NIE-snieżnie  🙂 ?

ciska - drugie zdjęcie bardzo mi sie podoba to niebo i śnieg... 🙂
wątek zamknięty
Scottie   Cicha obserwatorka
15 lutego 2009 16:57
oprocz tego, ze konie ladne to- ciska- co to za kurtka? 😀
wątek zamknięty
Lukasowa, ops, chyba ze zmęczenia takie przejęzyczenie 😉
wątek zamknięty
narciarska  Protest
wątek zamknięty
k_cian - juz nie pierwszy raz spotykam się z takim przekręceniem mojego nicku  😉
wątek zamknięty
Moona,Lukasowa,Sznurka,Armara dziękuje wam za pochwałę wyglądu mojej Brzoskwinki .
Armara a czy ta kluska to nie przesada  🙄 ?  🤣
Brzoskwinka jest koniem sportowym ,z powodzeniem można na niej startować na zawodach Wkkw ,ma juz na koncie 2 wygrane na Zawodach Międzynarodowych i inne osiągnięcia.Polecam wszystkim rasę Haflinger ,ponieważ wcześniej zawsze miałam do sportu Kuce Sportowe i nie były one tak ambitne oraz z takim talentem jaki reprezentuje Brzoskwinka.
Niektórzy mogą się zastanawiać skąd ja na to wpadłam ,żeby akurat haflingera zakupić  🙄 To było dokładnie tak zawsze z rodziną wyjeżdzaliśmy na narty w Alpy do Austrii i w Austriackim Magazynie o Koniach przeczytaliśmy reklamę rozgrywanych w pobliskiej miejscowości Mistrzostw Austrii koni Rasy Haflinger w Ujeżdżeniu. Wszystkie prezentowane tam haflingery były śliczne ,ale Brzoskwinka zwracała na siebie dużą uwagę bo jej przejazd był  naprawdę udany i bardzo dobrze wykonany technicznie. Niestety kupienie jej było bardzo trudne ponieważ jej Właściciel nie chciał ją sprzedać ,ze względu na jej predyspozycje sportowe . Dopiero za pół roku udało mi się ją kupić . I jak narazie bardzo dobrze nam się współpracuje mam ją od Czerwca 2008 roku . Na początku trzymałam ją w pobliskim Kj zaledwie miesiąc bo jeszcze stajni nie miałam w pełni skończonej. Teraz mam już wszystko skończone łącznie z solarium dla Brzoskwinki . Przepraszam ,że się tyle napisałam ale wybaczcie  😅 🙇 Grzywę jak ją kupilam miała brzoskwinka jeszcze dłuższą ,a teraz ma taką jak na zdjęciach bo jej wycieniowałam.
A oto kolejne fotki mojej Brzoskwinki 🙂


Więcej zdjęć wkrótce
wątek zamknięty
brzoskwinka, a ile ty masz lat i na jakim poziomie jezdzisz?
czy masz za sobą starty?
wątek zamknięty
Brzoskwinka - piękna i jeszcze z predyspozycjami no poporstu czego więcej chcieć 🙂 Życzę wam samych sukcesów i rozwijania swoich umiejętności  :kwiatek:
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lutego 2009 17:13
Bardzo ładna ta Twoja Brzoskwinka 🙂 Ale chyba zmieniłaś jej imię, bo w Austrii raczej miała inne?

Ja dziś mojemu ogrowi zrobiłam sesję w śniegu, jak sciągnę, to wstawię 🙂
wątek zamknięty
Pursat ślicznemu we wszystkim ślicznie  😍
brzoskwinka piękną masz kobyłkę, a ta grzywa  😜
Lukasowa u nas też konie chodzą po lesie, mają też trochę łąki, dobre rozwiązanie np na ciepłe i słoneczne dni bo mogą się schować
wątek zamknięty
brzoskwinka- jakie fajne grzywsko 😜

Lukasowa- śliczy chłopak 😀

Troszkę zimowych pluszaków 😉 :







wątek zamknięty
Fantazja - dla mnie to fantastyczne rozwiązanie bo jest tak...naturalnie, troche trawy, troche lasu  🙂

Szalona 😉 - dziękuje  :kwiatek: siwek śliczny !  😍
wątek zamknięty
Dziękuje wam mam cichą nadzieję ,że uda nam się zdobyć tytuł Mistrza Polski ,zobaczymy co z tego wyniknie (czas pokaże) . Brzoskwinka ma takie same imię tyle że ja to imię z niemieckiego przetlumaczylam na język polski i mówię do niej po polsku.
Wszyscy macie takie piękne konie. Szkoda ,że w Polsce rasa Haflinger nie jest tak rozpowszechniona jak na Zachodzie Europy.
wątek zamknięty
Armara a czy ta kluska to nie przesada  🙄 ?  🤣


kluska, pozytwynie 😉 okrąglutka jest po prostu, a to jej talentów nie wyklucza  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.