Konsultacje ujeżdżeniowe z p. Morsztyn (Wawa)

Nie wiem, dostałam informację 'Z przyczyn od nas niezależnych (..)'. Ale mają być w innym terminie, tylko nie podano w jakim..
sluchajcie a ja mam pytanie: jakie trzeba mniej wiecej posiadać umiejętności aby się wybrać na takie konstultacje?

Jeżeli jestem na poziomie L-P (elementy) koń również to może jechać?
Myślę, że na każdym poziomie warto jechać, akurat tutaj nie było obostrzeń co do poziomu wyszkolenia konia/jeźdźca. Zawsze warto dopytać organizatora, czasem na niektóre konsultacje jest masa chętnych, miejsc niewiele i wtedy osoba prowadząca konsultacje sama sobie dobiera zestaw koni.
Zen, cynkuj, jak się dowiesz o następnym terminie.
Jesli ktoś jest zainteresowany konsultacjami warto napisać do organizatora, najlepiej na maila podanego w ogłoszeniu, które wstawiła zen, na hipologii. Jak organizator zobaczy duże zainteresowanie to zrobi drugi termin i tyle! Warto napisać i tak wstępnie się zgłosić!! 🙂

ps. wrzucąłam info o konsultacjach do ogłoszeń, bo w wątkach sie bałam ze względu, że ktoś by się przyczepił ze standardowym tekstem "do ogłoszeń!" 🙂
Dada, będę na pewno rozgłaszać 🏇

Mam nadzieję, że będzie ten drugi termin i nic poważnego się  nie stało, że te konsultacje są odwołane 🙁 A swoją drogą, to bardzo mało nagłośnienia o nich było, żadnej informacji chociażby na stronie dressage.pl- dopiero DZISIAJ wstawiona informacja o szkoleniu- a ono już odwołane..
'Rysuje się' jakaś szansa na maj - trzeba moocno trzymać kciuki i śledzić informacje 😀
Pozdrawiam :kwiatek:
dziękuje zen za odpowiedz więc jak będą gdzieś bliżej to rozpatrzę żeby pojechać
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 marca 2011 02:48
sluchajcie a ja mam pytanie: jakie trzeba mniej wiecej posiadać umiejętności aby się wybrać na takie konstultacje?

Jeżeli jestem na poziomie L-P (elementy) koń również to może jechać?


Pojechac zawsze mozna w koncu po to sie takie konsultacje organizuje by miec kogo konsultowac.

Moim zdaniem w takim przypadku jak powyzszy jednorazowe konsultacje beda bezuzyteczne. Nie jest fizycznie mozliwe w ciagu tych kilku sesji dokonac koniecznych korekt i spowodowac by jezdziec je przyswoil czy tez nabyl nowych umiejetnosci. Potrzeba jest regularna np. cotygodniowa czy co 2-tyg. praca z odpowiednia osoba,
Trochę tak Ela, miałoby to sens, gdyby z takim jeźdźcem przyjechał jego domowy szkoleniowiec.
Rudzia   Dwie Złośnice:)
04 marca 2011 08:00
Trochę tak Ela, miałoby to sens, gdyby z takim jeźdźcem przyjechał jego domowy szkoleniowiec.


I dlatego taki wydzwiek i takie zalozenie maja te konsultacje🙂
Zwykle takie jest założenie, a w praktyce wygląda to kompletnie inaczej 😉
Rudzia   Dwie Złośnice:)
04 marca 2011 10:09
Niby tak, ale tutaj ewidentnie o tym pisza😉

"Temat I spotkania:
Praktyczne stosowanie 6-stopniowej skali szkoleniowej kluczem do sukcesu.
Warsztaty dla trenerów, instruktorów oraz wszystkich osób zajmujących się szkoleniem jeźdźców i koni.

Plan spotkania:
- 3 dni warsztatów
- uczestnicy z końmi (osoba szkoląca + para: jeździec i koń)
- uczestnicy bez koni - trenerzy, instruktorzy, osoby zajmujące się szkoleniem koni i jeźdźców, obserwujące treningi i biorące czynny udział w panelach dyskusyjnych."
no niestety nie mam trenera, ale chciałabym właśnie zeby na tych szkoleniach dostać wskazówki , propozycje drogi itp
Może pomocne w takim razie byłoby nagranie treningu i potem nagrywanie się co jakiś czas w domu, podczas samodzielnej pracy.
Odwołane wcześniejsze spotkania z Małgorzatą Mortszyn odbędą  😀 się w czerwcu 2011 niestety nie w Warszawie 🤔, a w Jaszkowie.
Szansa dla osób z tamtych regionów i oczywiście dla wszystkich zainteresowanych 😀
szczegóły:
http://www.hipologia.pl/news/show/id/588


Szkoda, że jednak nie bliżej mazowieckiego. Ciekawa jestem jak z liczbą chętnych zatem będzie 😉
No mają szanse osoby, które maja tam bliżej niż 'do nas'. Nie wiem jaka jest ilość miejscy i ile zostało, ale podałam link i jest tam podany kontakt do osoby, która będzie znała więcej odpowiedzi 😀.
Odbyły się te konsultacje? Był ktos? Wrażenia? 🙂
Rysuje sie kolejna szansa spotkania z Panią Małgorzatą Morsztyn - w Warszawie - szczegóły w ogłoszeniach 😀.
Wydaje się, że Hipologia organizuje 'Nam' całkiem ciekawy weekend.
Trzymam kciuki, żeby nic sie nie wydarzyło i wszystko z planem sie odbyło 🤣
Pozdrawiam. :kwiatek:
Mam pytanie, czy ta strona www.morsztyn.com się otwiera? Wsensie czy można wejść 'dalej" czy tylko obejrzeć pierwsza stronę z numerem telefonu?
Tylko ta jedna strona sie otwiera.
Petit. Moim zdaniem nie, też kiedyś próbowałam. A szkoda, że nie ma więcej informacji.
czy ktos slyszal o zgrupowaniu/szkoleniu w najblizszym okresie najchetniej w woj.maz  ❓
interesuje mnie ujezdzenie badz ujezdzenie/skoki dla zawodnikow
Petit nie wiem jakich informacji szukasz, ale o szkoleniach, warsztatach itp. z udziałem MM można również dowiedzieć sie na stronie:

http://www.hipologia.pl/

Pozdrawiam :kwiatek:
Witam
Podobno jakieś szkolenie 'organizuje się'  🙂 na maj 2013 w Bajardo - czy Ktoś zna jakieś szczegóły, ceny dla uczestników lub słuchaczy?

Pozdrawiam :kwiatek:
donka, [url=https://www.facebook.com/home.php#!/events/359599207487723/]https://www.facebook.com/home.php#!/events/359599207487723/[/url]
dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się