produkty ANKY

proszę o pomoc w rozpoznaniu  :kwiatek: mam pewne typy ale proszę o pomoc 🙂

to na pewno nie jest olympia blue (miałam) zdjęcie słąbo oddaje kolor 🙁 w realu wpada bardziej w morski Emerald?
[img]http://i73.photobucket.com/albums/i225/Bohunowa/sprzecik/IMAG0624.jpg?t=1361379612[/img]
[img]http://i73.photobucket.com/albums/i225/Bohunowa/sprzecik/IMAG0632.jpg?t=1361379617[/img]

tu nie mam pojęcia 🙁 aquarius?
[img]http://i73.photobucket.com/albums/i225/Bohunowa/sprzecik/IMAG0623.jpg?t=1361379615[/img]
[img]http://i73.photobucket.com/albums/i225/Bohunowa/sprzecik/IMAG0627.jpg?t=1361379612[/img]

no i nr 3 to jedna ze starszych, puchatych grubych anek
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2013 17:08
Precelek, ciężko ocenić, a już szczególnie niebieskie 😉 Ja bym szacowała pierwszy na Emerald albo Petrol, drugi na Aquarius, a trzeci to moim zdaniem Rafblauw.
Livia dzięki, trzeci to na pewno nie raufblauw bo taki także mam w domu i to różne kolory. ten trzeci to ewidentnie niebieski, kreta blue?

resztę obstawiam tak samo emerald i aquarius dziękuję za pomoc!  :kwiatek:
Precelek, może Blue lub Dusk Blue?
trzeci to nie prześwietlony stone-grey? 😉
sillke, też o tym myślałam, ale Precelek ma go w domu i mówi że niebieski 😉
na pewno nie ma nic wspolnego ze stone grey to jest błękit niebieski 🙂
dzięki dziewczyny, ale dusk blue był robiony na tym przechodnim materiale, ta anka jest super puchata z tych najstarszych 🙂 walnę jutro lepsze foty normalnym aparatem, na 99% to kreta blue 🙂
Kreta to niezła żarówa a u Ciebie jest fiolet- zrób fotki, zrób.
Moim zdaniem to na 100% jest kreta blue. Mam ją w domu i na zdjęciach w słabym świetle wychodzi identyczny kolor. Taki chłodnawy delikatny niebieski.
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2013 07:32
I tu wychodzi jak bardzo zdjęcia potrafią przekłamać kolor 🙂

emptyline   Big Milk Straciatella
22 lutego 2013 08:37
Czy Emerald nie miał starego pikowania? Bo jeśli tak, to ten pierwszy to na bank Petrol (chyba, że to ciemny niebieski to może być Ultramarine), a drugi Aquarius. Przez te błyszczące materiały, brak lamówek etc, ciężko trafić w niebieskie.
Livia   ...z innego świata
22 lutego 2013 08:37
emptyline, Emerald ma na bank nowe pikowanie, to ta sama kolekcja co Olympia 🙂
Precelek ten pierwszy na tym zdjęciu wygląda jak petrol, ale owijki z Twoich ogłoszeń to emerald.
Wrzucam zdjęcie aquariusa (po prawej):


emptyline ultramarina na pewno nie. Na powyższym zdjęciu po lewej jest ultramarina i zdecydowanie nie przypomina tego ze zdjęcia.
Dobrał ktoś niekolekcyjne owijki do Cornflowera?
Na moim kasztanie bardzo ładnie wygląda cornflower z granatowymi owijkami.
Z granatowymi-granatowymi? Czy jakiś pasujący odcień? Jaka firma?  😀iabeł:
Livia   ...z innego świata
10 marca 2013 12:45
Tak w ogóle, ktoś się już skusił na coś z nowej kolekcji Ankowej? 🙂
chyba jeszcze niedostępna jest w pl ?
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
11 marca 2013 21:14
Jak będzie to biorę na pewno ten niebieski, irys? Czy jakoś tak, jak dla mnie obłędny  😍
Altiria  Tak, ze zwyłkymi granatowymi waldhausena...może uda mi się zrobić jutro zdjęcie to Ci wyślę.
granatowe owijki mogę polecić busse polarowo elastyczne, szerokie 12 cm, 3,2 m długie - są w ofercie w koniku na przykład (białe, granatowe, kremowe - tylko takie kolory). Granatowy pasuje idealnie do brillanta navy z navy-green eskadrona
Livia   ...z innego świata
12 marca 2013 08:37
lizzy, mnie też Blue iris trochę kusi, ale poczekam na fotki w realu 🙂
White czy off white?
Który się lepiej prezentuje waszym zdaniem?
Off! Piękny łamany krem 🙂
Dziewczyny, czy kantary Anky są zawsze we wszystkich sezonowych kolorach? Z tego co wiem, to nowa kolekcja powinna pod koniec tego tygodnia się u nas pojawić.
siwa w maize 😉 telefonem, na szybko  😡
Livia   ...z innego świata
27 marca 2013 11:19
pari, bardzo fajnie! Tak wesoło 🙂
Mój zajączek, Anky hibiscus:

kolor jest taki, jak na tym nieudanym zdjęciu:


Kolor jest jak autentyczny kwiat hibiskusa:hibiskus tylko bardzo intensywny.
anai, boski! 😜 a myslalam, ze sie wyleczylam ze szmat 😵
Livia   ...z innego świata
28 marca 2013 07:44
Któraś z was natknęła się może na zdjęcia Blue iris na koniu? Kusi, ale muszę zobaczyć go na focie, żeby się przekonać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się