Licytacja koni OJ 'Indeks' w Rybniku 05-12-2012

Hej,
Żadnego konia handlarze nie kupili ;-) chyba ze byłem na innej licytacji
Zairka dbaj o naszego tup-Tusia, to był jeden z moich ulubieńców, tak jak rozmawialiśmy
Napisz na Priv gdzie można go odwiedzić
Nie? Słysząc rozmowy i wiedząc gdzie pracują, nie sądzę żeby nie byli to handlarze. Chciałabym się mylić.
Jesteś pewny rafał?
diastema ciekawe kto to taki... rzucasz tu jakieś enigmatyczne teksty żeby podgrzać dyskusję
uważaj na tego typu wypowiedzi, bo ktoś Cię może posądzić o zniesławienie

desire na poprzedniej stronie d. napisała, że handalarz wygrał licytację - co jest niezgodne z prawdą
desire   Druhu nieoceniony...
22 lutego 2013 18:39
haniaho, jak na razie to tylko Ty podgrzewasz dyskusje rzucając tu "jakieś enigmatyczne teksty"..  kto kogo może posądzić o zniesławienie, skoro nie padły tu żadne nazwiska? 🤣 🤔wirek:  no prosze Cie..  🙄
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
22 lutego 2013 19:16
A z resztą jakie zniesławienie, że komornik sprzedał konia handlarzowi...??? Taki sam człowiek, taki sam licytujący. Na pewno właściciel nie jest tamu winny, bo nie ma wpływu na dobór kupujących. Takie akcje zawsze nakręcają niezdrowe domysły i dyskusje, bo najfajniej jest się wozić po czyimś nieszczęściu.Jakież to po polsku 🙁
Handlarzy było mnóstwo, ich rozmowy obrzydliwe, ale żaden z nich nie kupił konia ;-) jeden poszedł do bryczki, jeden do prywatnego właściciela, jeden do zairki (gratulacje) a reszta została w pewnych rękach, wybaczcie ale to mój ostatni post, nie lubię robic sztucznej sensacji
Ciekawa jestem, czy konie te poszły za ceny wywoławcze, czy kupujący się licytowali?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lutego 2013 21:18
Hello, hello 😅 Wrangler juz w nowym domu! Super konisko, odrazu podbil moje serce! Wogole nie przejety podroza i nowym mijscem. Handlarze byli ale nic bie kupili. Czata i Gerda nie byly licytowane a wiekszosc koni sla za ceny sporo wyzsze niz te wyznaczone przez rzeczoznawce. Zapewniam Was tez ze fotki na stronie komornika byly tragiczne, kobie w rzeczywistosci zadbane i bez wiekszych wad widocznych golym okiem. Ciesze sie ogromnie ze ten slodki wielkolud dolaczyl do gromadki moich rekreantow 💃
Rafal zapraszamy 😅 www.stajnializawice.pl
Wiadomo do kogo poszedl Argoni? Zairko gratulacje🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lutego 2013 21:49
O Argoniego byla ostra bitwa tak jak o Aramisa, Lotusa, Aniona i Amantke. Wydaje.misie ze zostaje w indeksie albo ktos tam jezdzacy kupil. Oprocz wichra, komety, wranglera i aniona.chyba.nic nie wyjezdza... Ale moge.sie mylic. Dziekuje ale tfu, tfu 😁
A kucki? Jak wygląda ich sytuacja?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lutego 2013 21:53
Zostaja w indeksowym pensjonacie
Ciesze sie😉 Zairko napewno u Ciebie będzie miał się dobrze chłopak🙂 I dziękuję za informację🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 lutego 2013 22:01
Wrangler tak podbil moje serce swoim cudownym charakterem ze Zair patrzyl z pod byka obrazony, czy przypadkiem boksu nie pomylilam 😁
gratulacje Zairka 🙂 a  kojarzysz może czy Gerda została na miejscu?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2013 06:36
tak Gerda i Czata zostaly na pewno, nikt nie przystapil do licytacji.
Z tego co mi kumpela powiedziała to Czatę i Gerdę może, lecz nie musi, zabrać teraz wierzyciel. Nie orientuje się za bardzo w tym wszystkim ale może ktoś wie co potem się stanie z kobyłkami jakby faktycznie poszły do wierzyciela?
desire   Druhu nieoceniony...
23 lutego 2013 09:15
fisherprice,  nie, wierzyciel nie może ich zabrać, musiałaby być trzecia licytacja, a takowej nie będzie.
Jeszcze Burbon mnie interesował... co z nim, został w Indeksie?
mam pytania już końcowe (najlepiej na pewno odpowiedzi powinni udzielić właściciele, za pomoc jaką od WAS WSZYSTKICH otrzymali):
1. Czy wszystkie zlicytowane konie trafiły do dobrych domów (nie handlarzy).
2. Czy konie które nie zostały zlicytowane są już bezpieczne w OJ
3. Czy OJ Indeks już pokrył długi i może pozytywnie funkcjonować z końmi, aby były bezpieczne czy może za jakiś czas kolejna licytacja komornicza.

Ola
Witamy, czy na forum jest ktoś komu udało się wylicytować Aniona? Jeździmy w Indeksie już kilka lat i Wrangler oraz Anion to nasze 2 ulubione konie. Obecnie studiujemy w Łodzi i bardzo nam smutno, że naszych ukochanych pyszczków już nie zobaczymy w stadninie. Nie mniej jednak gratulujemy serdecznie Zairce, jesteśmy pewni, że Wrangler trafił w bardzo dobre ręce. Czy jeśli jest tu obecna osoba, która stała się opiekunem Aniona, czy moglibyśmy prosić o kontakt na privie czy byłaby możliwość odwiedzenia Aniona, zobaczenia go i jeżeli jest taka możliwość to wykupienia jazdy ( jeśli na przykład prowadzą Państwo rekreację)? Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź.

Zairko, czy można również odwiedzić Twoją stadninę? Wrangler to wielka sympatia mojego Lubego, zawsze z taką wielką czułością do niego podchodził 😉

Pozdrawiamy ! 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2013 14:04
Ja oczywiście zapraszam :kwiatek: :kwiatek:
Dziękujemy za zaproszenie, z wielką przyjemnością odwiedzimy naszego Ulubieńca, jeżeli pieniążki i czas pozwolą(bo tu często jest jakiś problem). Ze względu na koszt podróży (jest to ok.220 km) jeżeli uda się nam zorganizować wyprawę to będzie ona kilku dniowa, może jest jakiś pensjonat blisko Waszej stadniny? Z pewnością przed takim przyjazdem skontaktujemy się telefoniczne lub mailowo ( przejrzeliśmy stronę internetową i widzimy, że jest możliwość kontaktu).

Życzymy samych sukcesów z Wranglerem i możliwe, że do zobaczenia 🙂 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2013 16:37
takie sprawy to juz na PW :kwiatek:
a czy ktoś ma informacje o Komecie?
Hej, czy Ktoś wie konkretnie gdzie trafiła Kometa??? Czy jest bezpieczna??
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2013 01:06
Odświeżam dla tych co tęsknią do Tuptusia 😉

Witamy, czy na forum jest ktoś komu udało się wylicytować Aniona? Jeździmy w Indeksie już kilka lat i Wrangler oraz Anion to nasze 2 ulubione konie. Obecnie studiujemy w Łodzi i bardzo nam smutno, że naszych ukochanych pyszczków już nie zobaczymy w stadninie. Nie mniej jednak gratulujemy serdecznie Zairce, jesteśmy pewni, że Wrangler trafił w bardzo dobre ręce. Czy jeśli jest tu obecna osoba, która stała się opiekunem Aniona, czy moglibyśmy prosić o kontakt na privie czy byłaby możliwość odwiedzenia Aniona, zobaczenia go i jeżeli jest taka możliwość to wykupienia jazdy ( jeśli na przykład prowadzą Państwo rekreację)? Będziemy bardzo wdzięczni za odpowiedź.




Dzień Dobry!
Po długim czasie przez przypadek trafiłam na to forum. Jestem właścicielką Aniona. Chętnie porozmawiam z wami na privie na temat Anionka  🏇  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 marca 2015 18:31
Zairka, toż to słoń nie kon :-)! Dalej u Ciebie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się