sklepy stacjonarne

Ja za to chciała bym napisać kilka słów o lubelskim Baskilu... o ile początkowo byłam bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie, teraz jednak mam do nich lekką awersję... w kwietniu zamówiłam łęk do siodła wintec wide i do tej pory się go nie doczekałam mimo kilkukrotnych zapewnień, że lada dzień będzie do odebrania, o podanie ceny również się nie mogłam doprosić - najzwyczajniej w świecie pytanie było pomijane... ostatecznie łęk udało mi się zdobyć gdzie indziej i to w bardzo promocyjnej cenie w warszawskim Pasi-Koniku 😉
Moon   #kulistyzajebisty
04 października 2012 06:16
xxagaxx, wiem że na pewno okser.  😁
any, wielka szkoda, że nie wiedziałam dla kogo ten łęk. Mam go od kwietnia, właścicielka Baskila nie odbiera go. Liczyłam na to, że szukający może trafi do LKJ i znajdzie się zguba.
any, wielka szkoda, że nie wiedziałam dla kogo ten łęk. Mam go od kwietnia, właścicielka Baskila nie odbiera go. Liczyłam na to, że szukający może trafi do LKJ i znajdzie się zguba.


w sklepie zostawiłam mój nr telefonu, ale to nie jedyny kontakt jaki sklep miał do mnie - kontaktowałam się również niejednokrotnie przez internet /gdzie zawsze otrzymywałam odpowiedź, że na dniach będzie łęk do odbioru i odezwą się jak tylko dotrze, a informacji takiej koniec końców nie otrzymałam.../, pomijam to, że prosiłam znajomych by przy okazji 'wizyty' w tym sklepie spytali czy łęk jest już do odbioru /odpowiedź była taka jak zawsze/
'w ciemno' po jeździeckich nie chodziłam bo nie jestem z Lublina wolę mieć pewność, że zamówienie otrzymam niż wydawać na dojazd około 20 zł raz za razem szukając wiatru w polu... poza tym zamawiałam w konkretnym sklepie i nawet mi do głowy nie przyszło szukać przedmiotu w innym...
łęk był mi potrzebny bo chciałam zmienić go jeszcze przed rajdem co również podkreślałam niejednokrotnie w kontaktach ze sklepem /nawet w trakcie rajdu miałam możliwość odebrać łęk - nocleg pod Lublinem, i możliwość skorzystania z uprzejmości znajomych w ewentualnym odbiorze zamówienia, jednak łęku NIE BYŁO!/ a było to na przełomie kwiecień-maj...
na ostatnią wiadomość z zapytaniem nawet nie otrzymałam odpowiedzi...

teraz jest już po sprawie, bo łęk z pomocą brata kupiłam w Warszawie
any, rozumiem z pełni Twoje rozgoryczenie. Wyjaśniam tylko, że łęk leżał w hurtowni i leży do dziś. Ale widać właścicielce sklepu Baskil nie zależy ani na dobrych relacjach z hurtowniami ani z klientami.
any, rozumiem z pełni Twoje rozgoryczenie. Wyjaśniam tylko, że łęk leżał w hurtowni i leży do dziś. Ale widać właścicielce sklepu Baskil nie zależy ani na dobrych relacjach z hurtowniami ani z klientami.


Może trochę źle to zabrzmiało - nie mam pretensji do Ciebie, chciałam nieco bardziej naświetlić sytuację jak wyglądało to od mojej strony 🙂
przepraszam jeśli Cię uraziłam  :kwiatek:
any, spoko 🙂 wygląda to tak z Twojej jak i z mojej strony, Nieciekawie 😉
xxagaxx - Okser na Fordońskiej, mają pavo, sukces i inne, te co na stronie internetowej, jest jeszcze Rekop na wylocie z Bydgoszczy, za Makro, tam też Sukces, nie wiem, czy inne. Powiedz jaka stajnia? Do Myślęcinka dowożą nam Besterly za pobraniem jak się pensjonariusze złożą.
Odwiedziliśmy w Lesznie sklep PASSION, bardzo miła obsługa  😀
agull   Dążąc do celu
20 listopada 2012 13:24
Ponieważ przeszukałam wszystkie już chyba sklepy internetowe i niegdzie nie ma tego co chcę, potrzebuję pomocy: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie dostanę Veredus Olympic białe roz. M? Może zalegają w jakimś stacjonarnym sklepie i ktoś widział, ma namiar  :kwiatek:
[s]Kojarzy ktoś czy w sopockim okserze są już jakieś rzeczy BR? [/s]

edit. pomysliłam oksera z mksklepem  🤦
Ponieważ przeszukałam wszystkie już chyba sklepy internetowe i niegdzie nie ma tego co chcę, potrzebuję pomocy: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, gdzie dostanę Veredus Olympic białe roz. M? Może zalegają w jakimś stacjonarnym sklepie i ktoś widział, ma namiar  :kwiatek:



A tu http://www.galloper.pl/pl/p/Ochraniacze-Veredus-Olympus-przod/311
Kolejny ogromny + dla sklepu beckersport

Nie było problemu z wymianą chociaż kupiłam towar ponad miesiącu temu. Obsługa jak zwykle bardzo miła i pomocna  😀 I na miejscu mają fajne promocje  😎
czy w decathlonach można dostać bandaże samoprzylepne?
siedzę właśnie na ich stronie i nie mogę znaleźć, nie wiem czy dlatego, że źle szukam, czy dlatego, że nie ma 🤔
Czy ktos kojarzy sklep z nowym i uzywanym sprzetem jezdzieckim przy ul. Radzyminskiej (na wysokości nr 190-200) w Warszawie.
Wisi tam czarny baner.
Ja chciałam gorąco polecić sklep "Podkowa" w Szczecinie przy ulicy Andrzejewskiego (Słoneczne obok Reala). Naprawdę fajny sklepik min. z bogatą ofertą ziół dla koni, literatury fachowej i wszystkiego co każdy koniarz potrzebuje. Jednak to co mi tam naprawdę imponuje to obsługa.

Prosiła bym by dodać go do spisu.
PumCass   zachowaj zimną krew!
17 lutego 2013 22:38
Pytanie do pomorskich re-voltowiczów: Doszły mnie słuchy, że sklep Pasaż zawitał na nowo w Sopockim Hipodromie. Prawda to czy nie?  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2013 22:43
Tak, działa =)
Niestety muszę dać minus sklepowi Pegaz na poznańskiej Woli. Czekałam dzisiaj na dworze od 10:55 do 11.15 (wg kartki sklep czynny od godz. 11) i w końcu poszłam do domu...Specjalnie jechałam pół miasta...  🤔
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 lutego 2013 09:36
Czy jest na forum osoba, która jest właścicielem sklepu jeździeckiego stacjonarnego (obojętnie w jakim mieście)?
Prosiłabym o kontakt :kwiatek:
Kto zna sklepy handlujące Euro Starem? 👀
Czy w którymś z wrocławskich sklepów znajdę kaski Casco?
Witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość🙂
Prośbę mam do warszawskiej części forumowiczów. Znajoma w marcu ma urodzinki a jako, że koniara od x lat,
sama ma dwa koniki - pomyślałem, że zwrócę się do Was z prośbą o pomoc.
Może nie tyle w wyborze prezentu, bo to problem nawet dla mnie, ale jako że nie dysponuję zbytnio czasem
- nie chciałbym go tracić na jeżdżenie po byle jakich sklepach, z byle jaką obsługą. Bo pewnie takich sporo.
Laikowi można przecież wszystko wcisnąć🙁
Doradźcie proszę jakiś sklep z kompetentną obsługą, gdzie doradzą i pomogą - może nie wyjdę na dyletanta czy ignoranta🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
01 marca 2013 11:20
[quote author=ola_koniczynka link=topic=956.msg1691786#msg1691786 date=1361188884]
Niestety muszę dać minus sklepowi Pegaz na poznańskiej Woli. Czekałam dzisiaj na dworze od 10:55 do 11.15 (wg kartki sklep czynny od godz. 11) i w końcu poszłam do domu...Specjalnie jechałam pół miasta...  🤔
[/quote]

widocznie coś musiało się stać.    Dla mnei ten sklep ma same plusy.
Flondra   Szczęśliwa posiadaczka gniadego sierściucha :)
04 marca 2013 15:51
Był ktoś z Was z Trakenie na Dereniowej w Wawie? W sobotę jechałam tamtędy do znajomych i aż się zatrzymałam, żeby wstąpić i obadać 🙂 Jako że jestem w trakcie poszukiwania kwecanu i poszukuję go w necie, bo niby powinno być taniej niż w sklepie stacjonarnym (mimo kosztów wysyłki), to tu miłe zaskoczenie... Obiecali mi sprowadzić po fajnej cenie już na przyszły tydzień. Może nadzieja dla przyjaznych i cenowo rozsądnych sklepów stacjonarnych jeszcze nie umarła?!  😅
Czy w Gliwicach poza sklepem AGROARM jest jakiś jeszcze?
Jak z zaopatrzeniem w Agroarmie orientuje się ktoś?
Livia   ...z innego świata
04 marca 2013 16:05
sandi, jest jeszcze tylko Decathlon, poza tym najbliższe sklepy masz chyba w Będzinie, Tarnowskich Górach i chyba w Zbrosach.

Co do zaopatrzenia Agroarmu- na miejscu mają podstawowe rzeczy, ale w razie czego mogą ściągnąć w ciągu max. tygodnia 🙂 No i bardzo miła obsługa 🙂
Livia wujek Google wypluł mi jeszcze sklep KASZTANKA jest otwarty czy to już dawno nieaktualne?
Livia   ...z innego świata
04 marca 2013 17:32
Głowy nie dam, ale Kasztanka już chyba nie istnieje.
Flondra w którym miejscu dokładnie jest ten sklep? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się