Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
10 stycznia 2013 22:46
Konstancja a obiecane fotki gdzie??  🤬  nie daruję normalnie... (albo nienormalnie  :hihi🙂
olek w trymiga wstawiła to teraz Twoja kolej na rodzeństwo naszych ogoniastych  🏇

czapraczek cudny ten Twój Kropek  😍  jak Ci zniknie ze stajni to szukaj na Mazurach   🏇   😁

Cobrinha Ha ha! uśmiałam się  😜 żeby się koń sam rozbierał.. no kto by pomyślał..  😁
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
11 stycznia 2013 11:20
Cobrinha Wpisujesz sie do klubu ? 😁 twój mały niezłe ściąga derkę  😂 dobry jest  w tym ma  wprawę widać  🤣
ceffyl Haha  , Będę szukać 😎
wątek zamknięty
czapraczek Ciapek wymiata! Tak mam, to są jeszcze z Hubertusa 😉 Prosze bardzo specjlnie dla Ciebie w całej krasie 🙂

p.s polski koń zimnokrwisty (ale od matki ma troche uszlachetnionej krwi)
wątek zamknięty
ceffyl wybacz, że jeszcze Ci nie przesłałam, ale wyleciało mi z głowy 😡
Na aktualne zdjęcia trzeba jeszcze tydzien poczekać bo pani fotograf szaleje na stokach.  🤣
wątek zamknięty
No to Sabinka

Tu zdjęcie zaraz z początku roku

a tu z lata
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
11 stycznia 2013 20:32
Strzałek Najpiękniejsze zdjęcie z wszystkich twoich jakie do tej pory wstawiłaś 😍 💘 :kwiatek: 😜 i to profilowe tez ahhh 💘
patid1220 śliczna mówiłam że z oka mi mówiło że ładna jest  😉 trochę kudłata w zimę 😂 i duża , ale to plus lepsza do miziania 🤣
wątek zamknięty
Cobrinha, może mu w zadek za gorąco, a w szyję za zimno? 😀 Albo... striptiz dla ubogich!! 😉
Strzałek, ale fajna fotka 😜
wątek zamknięty
czapraczek hehe kudłata to fakt, zawsze jej i Gordonowi na zimę rośnie bródka i wąsy hehe 😀 Może się wydawać duża ale ma zaledwie 160 😉
wątek zamknięty
To i tak dużo jak na tinkera.
wątek zamknięty
ashtray, no jak na tinkera to dużo,ale mi ten wzrost akurat bardzo odpowiada 😉
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
11 stycznia 2013 21:51
patid1220 Zapuść jej grzywkę 😀 będzie ślicznie wyglądać  😉
wątek zamknięty
Czapraczek, jaki uroczy 😍
Patid, ale fajnie mieć w zimie takiego sierściucha.

A tak na ocieplenie klimatu wrzucam moje i Kaszmirowego letnie.
wątek zamknięty
czapraczek Dziękuje ślicznie 😀 :kwiatek:
patid1220 jest świetna 💘
wymodelowana Dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
SieneK   Kasia i SieneK
12 stycznia 2013 04:34
co prawda z maja zeszłego roku ale ...
wątek zamknięty
Strzałek, fajna ta twoja kobylka🙂 gdzie ja trzymasz?
Patid w stajni gdzie mam konia stoi kilkanaście tinketow, ale wszystkie maja max 150 wzrostu. Chyba zawyzasz 😉 nie mniej jednak fajny kon 🙂
wątek zamknięty
Strzałek - kiedyś Was odwiedzę !!! 🙂
wątek zamknięty
Ja dzisiaj fotografowałam na wybiegu moje kucyki. Ale ze mnie zła pani, taki śnieg a one na wybieg  🤬


wątek zamknięty
Kortina super zdjęcia  💘
wątek zamknięty
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
12 stycznia 2013 17:26
Kortina  grzywka na pierwszym najlepsza ! takie właśnie lubię  😍
wątek zamknięty
Kortina jakie pysie 💘
wątek zamknięty
Nigdy w życiu nie widziałem Niuńka w innej pozycji niż stojąc. Wiedziałem, że się tarza i poleguje, bo nie raz zdarzało mi się czyścić jego grzbiet z różnych "ciekawych" rzeczy, nie mówiąc już o sianie w grzywie  😉 . Na złość mi jednak, nigdy nie pokazał mi się na leżąco, bądź siedząco. Uparłem się i zamontowałem kamerę w boksie, żeby go podejrzeć, ale cholernik chyba wiedział, że go szpieguję i nadal stał jak żona Lota  😀 . Ale w końcu udało się! Przyszła akurat koleżanka do swojego konika i wielce zdziwiona zobaczyła, że ktoś porwał mi konia. Podeszła do boksu, patrzy a koń jest, tylko że na glebie. Szybko zrobiła mu te fotki i są: 





wątek zamknięty
Cobrinha, może mu w zadek za gorąco, a w szyję za zimno? 😀 Albo... striptiz dla ubogich!! 😉
Chyba tak hehe ale teraz striptiz tylko dla kolegów bo koleżanki poszły kawałek dalej bo zbyt je rozgrzewał hehe i stały przy ogrodzeniu chętne hihi

Misiek69, ujawniajcie się częściej. Maluszek chodzi pod siodłem?
wątek zamknięty
Cobrinha, ale z niego Casanova 🤣
Misiek69, ale piękny miś! Wieeeelki! 😍 A tak zupełnie odbiegając od tematu... Wiem, że go tam nie ma, ale widzę głowę źrebaka na drugim zdjęciu przy brzuchu Malucha 😁
wątek zamknięty
Cobrinha Chodzi pod siodłem. Ogarnął się już pięknie. Chłopak pojętny i grzeczny.

wymodelowana Co Ty paliłaś? Ja też chcę  🙂. Jak się mocno przyjrzę to dopatruję się tam prosiaczka  😉
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
12 stycznia 2013 19:50
Misiek69 on jest słodziaszny:P taki niepozorny a mały king kong z Niego 😁 powodzenia w dalszej współpracy.

A to moje starsze dziecię z dziś. Płomyś.
wątek zamknięty
😂 ja też tam widzę źrebaczka.  👀
wątek zamknięty
Misiek69, ja nic nie paliłam 😁 A piłam tylko herbatkę!
Zuzu., wirtualna piątka!
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
12 stycznia 2013 19:56
E js też widzę prosiaczka 😎
wątek zamknięty
A wiecie, że i ja zaczynam się dopatrywać  🙂. Jestem pod wrażeniem.

Cariotka Świetna fotka pięknego chłopaka.

Bischa 2:2  🙂
wątek zamknięty
Pinesska nie zawyżam,160 ma wpisany w paszporcie 😉 Gordon ma 158  😉
kaszmirowa2302 a no fajnie ,fajnie 😀
czapraczek hehehe zapuszczenie grzywy u niej jest niemożliwe, dla mnie i tak ładnie wygląda 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.