Howrse gra :)

Alice, dziękuję  :kwiatek:
Wie ktoś jakie jest drugie zadanie dziś? Ja podlalam rano zanim pojawiły sie zadania i nie dam rady juz go zrobic :/ więc zastanawiam sie co jest nagrodą drugiego
drugie zadanie będzie dopiero po 3 podlewaniu, czyli koło 23:30
o matko, co oni robią z howrse :/ chciałam sobie zobaczyć, czy moje zawody są już dostępne, ale nie mogę, bo nie mam wystarczająco energii. a co to ma do rzeczy? albo muszę postarzyć konia albo sprawdzać innym 🤔wirek:
Wymienie 2 kupony na pl za 2 passy na com 🙂
Ja jestem chętna! 🙂
Drugie zadanie na dziś: Prawidłowo pokryć klacz jednorożca - nagroda to możliwość podlewania kwiatków co 6 godzin.
Świetnie, nie zrobię go :/
//nadal aktualne 2 kupony za 2 passy
ja się chętnie wymienię jeśli nadal aktualne 🙂
Bay, masz trochę PD na koncie? na com mogę ci pożyczyć rożkę 10 miesięczną, mogę ją trochę postarzyć też.
Mam jednorożce, nie dam rady zrobić tego 1 zadania, bo podlałam kwiaty rano zanim pojawiły się zadania i nie zdążę 3 razy jednego dnia

zaćjesz, pw
aaa, sorki! faktycznie pisałaś o tym
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 grudnia 2012 16:45
A mi to zadanie się fuksem uda, bo tydzień lub dwa temu przesunęłam godzinę krycia. I wypada chyba 10 minut po podlaniu kwiatów.
Obliczyłam, że w ciągu miesiąca Jadeit dał mi 26 diamentów 🙂 to był dobry wybór, by go wybrać 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 grudnia 2012 20:55
Opcja pożyczenia kuponów jest ważna do jutra (środa) do godziny 14. Potem idę na wykład i jadę do domu (czyli brak internetu).
edit: No się wkurzyłam... Gracz nie chce wystawić mi stanówki, bo źrebak będzie miał za wysokie PG  👿
Czy moge prosic o lajno na rafalek1 ?
Można prosić o łajno dla Djuron?
dzięki dziewczyny za łajno na com 🙂 mam limit teraz, więc nie oddam niestety. następne zadanie do otworzyć RO - nagroda to nawóz 😵
Mogę też prosić? balumal 🙂

Otworzyć RO? Super 🙄
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
05 grudnia 2012 10:24
Mogę prosić o łajno? ^^ odeślę ^^

MiyakoKuchiki
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 grudnia 2012 10:36
Dziewczyny, czy lista uczestników która jest na pierwszej stronie wątku jest aktualna?
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
05 grudnia 2012 13:02
Z chęcią się wymienię łajnem- Ituch. 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 grudnia 2012 13:19
Ha, ha ha! Dzieciaki szaleją! Te ich petycje są co najmniej śmieszne, jeśli nie żałosne: http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2327890  🏇
- 10 kuponów co miesiąc
- Balios lub 10 kuponów za ukończenie zadań
- jakieś zestawy, a w nich (dosłownie) wszystko, od RO po SLH
- koła fortuny, w których oczywiście do wygrania boskie i Nyks
- wykup koni ze schroniska za 500eq (no rozumiem, jeśli by była aukcja, ale zaraz też byłby krzyk, bo ,,kasiaści" by wykupili boskie konie...)
Wniosek: Od razu niech każdy gracz dostanie boskie konie, niech się mnożą, aż boskie staną się zwykłymi końmi  😉

z forum howrse  😂 😂
"A moze ktoś ma na zbyciu 1 rog obfitości , chetnie się wymienie z 20 punktami dorastania  albo chmurka , do wyboru"
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 grudnia 2012 14:06
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2012 16:22
Dlaczego mój boski zajął drugie miejsce, skoro jest lepszy? 🤔
http://www.howrse.pl/elevage/competition/fiche?type=dressage&id=65419
Przechowa mi ktoś na chwilę 857 tyś na com.? muszę kupić kupon za fundusze :kwiatek:
Ja mogę.
DeJotka, dzięki, :kwiatek:  na jaki nick mam wystawić konia?
Djuron.
Ponawiam prośbę o łąjno na pl i com 😉
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
05 grudnia 2012 20:13
DeJotka, na pl też Djuron? Chętnie się wymienię łajnem.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się