Kącik Małolata...:D

to ja też poproszę, bo doskonale Cię [s]chyba[/s] rozumiem.  :kwiatek: Ciągle latam po lekarzach z coraz to nowymi kontuzjami  🙄
Ja może bez kontuzji, ale też ciągle po lekarzach i badaniach 🙂 Niedługo moja teczka wyników i skierowań będzie grubości encyklopedii 🙂 To kardiolog, to neurolog. I wszyyystko co tam mają w zasobach badań  🙄
Alabamka a co z Twoim zdrowiem?  🤔  :kwiatek:
A ja właśnie wróciłam z pierwszej lekcji dodatkowego ros. i ześwirowałam  🤔wirek:.
ROSYJSKI NAJLEPSZY JĘZYK ŚWIATA   😜
serio!
eeeeeej! w niedziele jest polmetek mojej szkoly w klubie i nie wiem w co sie ubrac. 😵 ofc w gre wchodza tylko i wylacznie zakupy, bo w szafie nic nie znajde. a i w sklepach niewiele widzialam. tzn nawet nie wiem czego szukac, help me! 🙇
Wiem. Ale jestem najsłabsza i najmłodsza w grupie i mi tak głupio!
W sumie to ja przez poprzedni rok miałam 2 godziny w tygodniu, a Ci ludzie 2 x 2 godziny... Chociaż podręcznik ma podobny zakres, no ale oni jednak znają więcej słów, lepiej czytają itd...

losieq, przejdź się do jakiejś galerii i coś znajdziesz na pewno 😉.

Moja szkoła jest jak zwykle oryginalna i półmetek jest uwaga! 11 listopada!
dzień dobry. 🙂
notbelieve, widzę moje okolice 😉 przedstaw się 😀 witamy 🙂
ech, nie lubię o sobie pisać.  😁 jestem Patryk, mam 15 lat, jestem w III klasie gim., teraz wracam do jeździectwa po 'chwili załamania' (nie jeździłem 2 lata 😉) lubię czytać, słuchać muzyki, jeździć na koncerty, fotografować (ktoś chętny do pozowania?  :kwiatek🙂, śmiać się, zakupy. 😉
dla zainteresowanych powiem, że jestem homoseksualny i jeżeli komuś to przeszkadza to przykro mi.  😉 miło mi serdecznie. 🙂
Chłopak jeżdżący konno!  😍
Tak szczerze to z moich obserwacji wynika, że mało takowych jest, a jak są to mega przystojni!  😜
Ostatnio nawet takiego blondyna niebieskookiego dorwałam na stajni. Niby w blondynach nie gustuję, ale ten mi zapadł w pamięć  😁
notbelieve witamy 😀
Chyba pierwszy chłopak w kąciku (przynajmniej za mojej obecności)?
A w homoseksualności nie ma absolutnie nic złego. I podoba mi się Twoja postawa, że nie liczy się dla Ciebie to, że komuś to może przeszkadzać. Mój najlepszy przyjaciel jest gejem i nie wyobrażam sobie, żebym miała nagle go opuścić przez to, po prostu nie wyobrażam sobie bez niego życia 🙂


Alee się dziś wymęczyłam. Sprawdzian z geografii był. Zbieramy już kartki, a patrzę, że koleżanka obok ma jedno słowo inaczej i mi się przypomniało, że to ja błąd zrobiłam (zamiast wewtnątrz- wpisałam -między) i chciałam szybciutko poprawić, a pan od geo wyrwał mi kartki i wydarł się prawie, że "NO NIE! tak to nie będzie moja panno!", a przy jego głosie i wyrazie twarzy myślałam, że śmiechem wybuchnę  😁 Mam nadzieję, że mi nie potrąci punktów za to, bo nawet nie zdążyłam nic poprawić, więc co tu potrącać?  🙄
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
17 października 2012 14:38
Notbelieve, heej  😉
W sumie to ja też pierwszy raz widzę w tym kąciku chłopaka, a na re-volcie ogólnie to może trzeci raz widzę. 😀
Bardzo długo tutaj pisałam, ale w sumie nie miałam nic interesującego do napisania, ale czytam was regularnie. :kwiatek:
Jak ktoś w ogóle pamięta taką bakalie, która tutaj kiedyś coś pisała to chciałam napisać, że tamta kobyła, którą jeździłam sprzedana a teraz dzierżawię takiego ogiera na rok. 🙂  Właśnie do niego zaraz jadę. 🏇
Dzisiaj w szkole się mega wkurzyłam bo koleżanka zabrała mi zeszyty i mi potem nie oddała i nie miałam jak zrobić lekcji i jeszcze mi nie powiedziała o sprawdzianie a miałam go zapisanego w zeszycie i generalnie to wszystko dzisiaj zawaliłam... jestem wkuuurrr... 😫
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 14:41
Alabamka, wal na PW.

A ja znów nie miałam kiedy wchodzić na voltę, dużo się dzieje, ale daje radę 😉
Co do lekarzy to Ja może bez kontuzji, ale też ciągle po lekarzach i badaniach 🙂 Niedługo moja teczka wyników i skierowań będzie grubości encyklopedii 🙂 To kardiolog, to neurolog. I wszyyystko co tam mają w zasobach badań  🙄
mam dokładnie to samo, ale w końcu stwierdzono co mi jest, po 1,5 roku kurde! 🤔
Hermes właśnie, co z tym Twoim badaniem? Bo pamiętam, że pisałaś w kąciku pomocy medycznej o czymś, czy to poważne. Wyjaśniło się?
bakalia ja tam pamiętam 🙂 co to za ogier? Chwal się. Ja facetów na forum naliczyłam 5 chyba tylko (wrotki, wawrek, Perszeron, notbelieve, Grzesiek).
bakalia wróciłaś!  😀  :kwiatek:
A ja w przyszły czwartek wybieram się do dentysty  🤔 boje się że może mnie aparat czekać, która z małolat ma aparacik na zęby?  👀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 14:50
Heval, okazało się, że to błąd produkcji 😁 nie no to jest coś tam po infekcji,że układ limfatyczny bla bla bla, w każdym razie można z tym żyć 😉 ale mam za to niedoczynność tarczycy..
Jest jeszcze ogurek z facetów na forum chyba :P
Kamita01, ja mam dzisiaj dentystę na 20 i jutro na 19 chyba, a do aparatu też będę przygotowywana 🙂
Hermes właśnie się zastanawiam jak to ze mną będzie, bo niby (chyba) wady dużej nie mam, 2 nasuwa mi się na 1 a ta 1 na drugą 1 a ta jest jakaś odchylona do tyłu (górne zęby)  i się zastanawiam czy to się ''kwalifikuje'' to stałego aparatu  🤔
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 14:56
Kamita01, raczej tak 😉 Ja mam trójki mocno wystające (teraz już tylko jedną, bo po lewej stronie po wyrwaniu zęba naprostował mi się) 😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
17 października 2012 14:59
Hermes, jezu. 😲 Widzę, że dopadł Cię pech...
Heval, oo miło, że pamiętasz. 😉 Ogier to Cartier II gniady hanower i jest no... po prostu śliczny.Ma 16 lat i mam się na nim w końcu nauczyć czegoś i zacząć startować regularniej. Koń chodził duże konkursy pod właścicielką, ale teraz już jeździ swoje młodsze konie iwg, a szkoda, żeby on jeszcze tak dużo chodził. Ja się napatoczyłam na drodzę i szczerze mówiąc jest to chyba najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.
Kamitka01, oo aż dwie osoby mnie pamiętają. 😀 Jak miło. :kwiatek:

Właśnie sobie przypomniałam, że muszę zrobić rozprawkę z polskiego. 😵
Hermes no nic, pójdę do dentysty to mi powie dokładnie co i jak  😉 kiedyś miałam wkładany na noc aparat to mi mama spuściła w toalecie  😁
bakalia masz jakieś zdjęcie ogierka?  😀
Fajnie, wychowawca zbiera pieniądze na teatr do którego jedziemy dopiero w styczniu  🤔wirek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 15:03
bakalia07, jaki tam pech, przynajmniej nie jest nudno 😁 mam aktualnie zapalenie płuc, życie towarzyskie coraz ciekawsze, fajnych nowych znajomych, niedoczynność tarczycy, coś tam w tym moim pustym łbie 😂
Heval, no i Grzesiek kiedyś był w kąciku, ale teraz to same baby 😁
notbelieve, tym bardziej witamy 😁 jakie koncerty, jaka muzyka? 😀
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
17 października 2012 15:07
Kamitka01, mam takie telefonowe i wstyd takie dawać. 🤣 Zrobię jakieś ładne i wstawię. 😉
[b]Hermes[/b], no to rzeczywiście ciekawie. 🤣 A mam takie pytanie...Jeździsz jeszcze? 🤔 Bo pamiętam, że jeździłaś a potem miałaś przerwę a ja teraz taka nie w temacie... 🙄
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 15:12
bakalia07, no niestety teraz szykuje mi się ponad dwuletnia przerwa 😉 nie mam na razie funduszy na jeżdżenie regularne, bo mama jest w trakcie kupna domu, więc nie chcę ją obciążać jeszcze tym. 😉 poczekam, zdam maturę dostanę obiecanego konia od dziadka i ruszę z kopyta 🙂
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
17 października 2012 15:15
Hermes, będę trzymać kciuki, żeby Ci się udało.Zachowujesz się bardzo dojrzale i gratuluję. 😉 Dobrze, że rozumiesz mamę i te dwa lata zlecą Ci migiem. :kwiatek:
Dobra lecę do Cartierosa a w weekend mam na nim jesienną ,,sesje''  😁
bakalia to świetnie, że Ci się tak super trafiło 😀 Zdjęcia z chęcią zobaczymy i czasem jakaś relacja z jazdy?  🙂
Hermes to dobrze, że jest źle jednak, a z tarczycą to chyba też coś mam. Czekam na lekarza żeby mi skierowanie na badania wypisał 😉 Chyba mam wadę fabryczną jakąś, bo ciągle mi się coś 'psuje'  😁
I zdrowiej dziewczyno, zapalenia płuc nie zazdroszczę, miałam i nie wspominam najlepiej :/ A ile zaległości w szkole się nabawiłam wtedy..
A z chłopaków rzeczywiście jeszcze ogurek i jeszcze michał i jkkobus (mogłam zrobić błąd w nicku)
aaa, bakalia07, też czekam na foty ogierka! 😀
a mi się śniło dzisiaj, że pojechałam do jednej wielkiej stadniny i było totalnie pusto, były tylko 2 trenerki i jacyś złodzieje, coś się paliło i musiałyśmy wyciągać konie z jakiejś szopy, ja przyjechałam tam spytać tylko o jednego konia, jechałam prosto po szkole ale nie mogłam sobie przypomnieć jak się tam dostałam 🤔wirek: i jak uratowaliśmy te konie to zostałam tam "na zawsze" i trenowałam z nimi na tyyylu koniach, a tam dalej ani żywej duszy 🤔wirek:

Hermes, zdrówka :kwiatek:
Hermes właśnie właśnie ZDROWIEJ kobito!  :kwiatek:
maiiaF fajny sen  😁
Kamita, nie obraziłabym się, jakby tak naprawdę było (no może oprócz tego pożaru), bo warunki tam są naprawdę super, stajnie piękne, padoki duże, nie aż tak daleko, nawet hala jest... 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 października 2012 15:39
bakalia07, że tak powiem życie mnie nauczyło być dojrzałą i odpowiedzialną 😉 bardzo się zmieniłam przez ostatnie 2 miesiące, stałam się taka bardziej dorosła 😉 może dlatego, że straciłam wszystkich starych znajomych z czego się w sumie cieszę, bo lepiej mi bez pewnych osób. Zaczęłam nowe życie, mam na prawdę wspaniałych ludzi w klasie, sądziłam, że jak pójdę do szkoły do Warszawy to tam będą same lansiarskie dzieciaki, a tu guzik. Mam tak fajnych chłopaków, NORMALNYCH, z którymi można o wszystkim pogadać, no i chyba przez to się zmieniłam. 😉

edit: No i dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się