sklepy internetowe

Byłam wczoraj w ihaha i pani ze sklepu mówiła, że im zawirusowało stronę i starają się to naprawić. Na dniach ma być naprawione. 🙂
bardzo duży plus dla sklepu GoHorse konie.sklep.pl
rewelacyjny kontakt mailowy i błyskawiczna wysyłka. nabyłam fajna derke w przyjemnej cenie  😅
Ogroomny + dla konik.com.pl. Świetne podejście do klienta, bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny, natychmiastowa wręcz wysyłka, zaraz po złożeniu zamówienia. Bardzo polecam!
Olbrzymi minus dla sklepu horses.pl.
Towar zamówiony 14 czerwca dotarł dopiero dziś. 😵
Czy ktoś kupował te turkusowe owijki
http://dobry-kon.pl/opis/1991917/global-bandaze-polarowe.html
Kolor w rzeczywistości przypomina ten ze zdjęcia/ jest prawie taki sam?

I jeszcze jedno. Czy spotkaliście się kiedyś z owijkami lub czaprakiem takiego koloru jak ten kantar
http://www.galopada.pl/sobraz/20235/0
Ja próbuję coś znaleźć, ale większość jest bardziej pod niebieski niż błękitny.
Duży plus dla:
http://zogala.com/sklep/index.php
Świetny kontakt z klientem i szybka wysyłka. 🙂
a ja musze jednak polecic atos-sklep,
jak nie było wysłodków zostałam poinformowana, firma na swoj koszt wysłała mi druga paszę. Pytałam tez kiedys o jeczmien i Pani to sobie zanotowała i jak dzwoniłam to nawet pytała co z jeczmieniem i czy maja zamawiac;D
jakie macie opinie i doświadczenia związane ze sklepem ARCUS? Mają całkiem atrakcyjne promocje i zastanawiam się czy brać od nich coś? Po przejściach z Atosem - po miesiącu dalej mamy niezrealizowane całe zamówienie - wolę już dmuchać na zimne...
w Arcusie kupowałam wielokrotnie i wszystko ok, przede wszystkim dobry kontakt.
Olbrzymi minus dla sklepu horses.pl.
Towar zamówiony 14 czerwca dotarł dopiero dziś. 😵

Daktyl, a zdajesz sobie sprawę, że towar ściągany ze Stanów potrafi iść miesiąc, po czym kolejne 2 przeleżeć w urzędzie celnym, bo "znów nie wiedzą co z tym zrobić". Poza tym w czerwcu chyba sklep był zamknięty (chociaż mogę się mylić).
W którym sklepie internetowym kupię czarna wodzę, koniecznie całą skórzaną (nie skórzano-sznurkową) i koniecznie zapinaną na dole zwyczajne a nie na karabińczyk.

Wszędzie mają ta na karabińczyk, a moja zwykła dostała nóżek w stajni (ktokolwiek widział ktokolwiek wie) i nie moge teraz dostać identycznej 🙁
a ja musze jednak polecic atos-sklep,
jak nie było wysłodków zostałam poinformowana, firma na swoj koszt wysłała mi druga paszę. Pytałam tez kiedys o jeczmien i Pani to sobie zanotowała i jak dzwoniłam to nawet pytała co z jeczmieniem i czy maja zamawiac;D


Ja wręcz przeciwnie. Zapłaciłam za wysłodki i kuriera. Po 2 tygodniach zadzwoniłam zapytać się co z wysłodkami. Nie było na stanie, a nikt nie raczył poinformować. Wracam do dodsonowych wysłodków
gajowa bardzo dobry kontakt, nigdy nie ma żadnych problemów, bardzo polecam
konik.com.pl i arcus to zdecydowanie najlepsze sklepy - szybko, fachowo i bardzo miło
Anderia   Całe życie gniade
29 września 2012 18:29
[s]Czy ktoś wie, co się dzieje z keglami? Do tej pory nie miałam z nimi żadnych kłopotów, a teraz zamówiłam coś i od tygodnia ni widu, ni słychu, oprócz automatycznego maila mówiącego, że zamówienie zostało przyjęte. Dam im jeszcze drugi tydzień, ale gdyby nawalili to w sumie szkoda by było, zawsze miałam dobre zdanie o tym sklepie.  🙁[/s]
Już nieważne - pani z kegli 15 minut po mojej wiadomości wyjaśniła ze mną sprawę. To się nazywa dobry stosunek do klienta 🙂
Dziękuję dziewczyny za opinie o Arcusie, kilka rzeczy z przeceny mnei kusi...

odnośnie wysłodków z atosa, to produkuje je firma agro-doradca - i pewnie sprawniej by poszło zamówienie od producenta niż przez ten obłąkany sklep...

ja po miesiącu dalej nie mam całego zamówienia i również nie otrzymałam informacji, że rzeczy, za które zapłaciłam nie są u nich w magazynie, a czas oczekiwania będzie aż tak długi...
Moon   #kulistyzajebisty
30 września 2012 09:36
Ode mnie plusik dla Animalii, dorwałam debeściarskie BRkowe ochraniacze, zamówiłam, za dwa dni przesyłka była u mnie z gratisikiem :-)
Gillian   four letter word
30 września 2012 09:37
Atos dosć wybiórczo traktuje klientów. Jedni dostają wszytko w terminie, obsługa miła i rzeczowa no cud miód a drudzy... no cóż 😉 trzeba trafić nie wiem, w przypływ dobrego serca i humoru? 🙂
Czy ktoś coś kupował z tego sklepu:

http://www.sprzetjezdziecki.com/

Jakie są opinie na jego temat?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 września 2012 14:11
Robiłam zakupy w Mustangu zarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym i zawsze wszystko było ok.
odnośnie wysłodków z atosa, to produkuje je firma agro-doradca
a ja dotychczas byłam święcie przekonana, że wysłodki produkują cukrownie...
Ode mnie plusik dla Animalii, dorwałam debeściarskie BRkowe ochraniacze, zamówiłam, za dwa dni przesyłka była u mnie z gratisikiem :-)



a ja jestem meeega wsciekła na animalia.
zamówiłam buty i czekam grzecznie wymagane 7 dni i ...czytam ,że butów w zamawianym przez mnie rozmiarze już nie będzie i proponuja grzecznie inne. No ok. Zamówiłam inne i czekałam...14 dni na następne. Co prawda gratisy w przeprosinach dostałam.
Zamówiłam następną przesyłkę, miały byc bryczesy dla córki na imieniny i.... czekam, czekam , juz dawno po imieninach minęło 14 dni (a ogłoszeniach miałam czekac do 7 dni) i dostaje inf ,że towar chwilowo niedostęny. No sorki innych nie zmaówię nie bede czekała nastepne 14 dni.
Dalej od ponad 14 dni czekam na sr przeciwzapalne i przeciwbólowe dla psa. Miałoby 7 dni a idzie już 3 tydzien. 😀iabeł:
Atos dosć wybiórczo traktuje klientów. Jedni dostają wszytko w terminie, obsługa miła i rzeczowa no cud miód a drudzy... no cóż 😉 trzeba trafić nie wiem, w przypływ dobrego serca i humoru? 🙂

A ja już byłam potraktowana i dobrze i licho, generalnie jest ok, tylko wkurza mnie nieinformowanie o braku dostaw, opóźnieniu dostaw itp. sytuacjach gdy klient wplacił pieniądze i jeszcze zaznaczył ze mu zależy na pilnej dostawie.
weszłam na equishop.pl i przez chwilę myślałam, że wpisałam zły adres strony 🤣 fajna zmiana 🙂
Czy ktoś wie co dzieje się ze sklepem horses.pl??
Napisałam do nich zapytanie i niestety nie otrzymałam odpowiedzi,a czekam już kolejny dzień.
adriena, no cóż, co kto lubi. Ja wolę kupować gdzie indziej i mieć komfort zakupów 🙂
aha, właścicielkę sklepu Atos PROSZĘ o nie przysyłanie mi spamu w postaci wiadomości prywatnych i maili  ❗
Ogromny + dla
http://cavalloshop.pl/
profesjonalne podejscie do klienta, fachowa obsluga i super doradztwo  :kwiatek: A do tego jeszcze ekspresowa realizacja zamowienia 🙂
a ja plus dla atosa - kolejne fajne zamówienie-sciagana pasza dla ochwatowca (tyle ze jak zwykle z odbiorem wlasnym/przywozem), ale zamawiamy przez neta albo tel.- zawsze b.milo, szybko i dokladnie - jak coś che, nawet jak pytam tak "rozpoznawczo" zawsze dostaje wiadomość czy już jest, czy bedzie, za ile, cena, opis itd. sciagają suplementy z zagranicy w bardzo przystępnej cenie- choc mogliby rynkowo, lub drozsze odpowiedniki. jakiś rabacik się zawsze dostanie, a w magazynie kawe 😉 a ze ten magazyn/sklep otwierany zwykle na prośbę "jade do szcz. czy moge odebrać?" i wszelkie rzeczy ustalane przez telefon z wlascielką, bo przemily (naprawde, calkowicie pozytywnie) pan na miejscu o niczym pojecia nie ma i do niej dzwoni ;D - wiec raczej to internetowy a nei stacjonarny 😉
laguna tutaj możesz kupić tradycyjną skórzaną wodzę
http://www.hippoland.abc24.pl/default.asp?kat=7108&pro=32187
+ dla animali
Jak zakupy w gnl? Wyszukiwarka nie wypluła, a przeszukać tyle stron wątku trochę ciężko 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się