Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

nie rzuciły się komuś w oczy promocje na ocieplacze stajenne, podkładki pod owijki stajenne? 😉
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
02 października 2012 19:24
Wie ktoś może kiedy dokładnie będzie ta urodzinowa promocja w Amigo ?  😉
Jakoś w listopadzie.
i piszą o tym od trzech tygodni? 🤔
A ja dzisiaj sie natknęłam na Ciekawą ofertę dla osob bez konia:
http://www.groupon.pl/deals/warszawa/SJK-Patataj/11296633?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_281&a=397 
Dawno nie jeździłam w szkółkach, bo od lat mam swoje konie, ale wydaje mi się, że ceny naprawdę mocno zachęcające.
zachęcają, ale ludzie pakujący się w groupon'y (jak np ta stajnia) często nie wiedzą co robią. A jak w trakcie wychodzi żenująca prawda o tym ile tak naprawdę stracą przyjmując ludzi z wykupionymi przez tę stronę karnetami, robią byle jakie jazdy w jak największych grupach...
Dlatego ja osobiście BARDZO odradzam wszystkim!!!
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 października 2012 07:53
abrakadabraś : zachęcająca o ile to jazda indywidualne. Te ceny cą dla mnie mocno przekłamane. 180 zl za 4 jazdy  😲 ? jedna jada w zastępie ( o ile jak pisałam to nie indywidualne) : 60 zł ;O ? nie wiem jakie sa ceny w warszawie ale dla mnie to jakaś masakra cenowa. ( biorąc pod uwagę że to karnet to powinno i tak wyjść taniej niż 4 jazdy wykupione osobno...)
180zł za karnet 4 jazd to 45zł za jazdę  😉
I to nie jest przekłamana cena. U nas (Trójmiasto) karnety na 4 jazdy są w cenach 180-200zł...
😲
ceny z kosmosu, pomyśleć że 10 lat temu jeździłam za 10 zł/h
Ja mam takie ceny w szkółce ale śmiało mogę powiedzieć, że trójmiasto-miasto jest z kosmosu i zawsze będzie. [od razu, żeby nie było oburzenia - są wyjątki i nie sugerujemy się cenowo ogółem!] Tzn. najmniejszy karnet dla tych co jeżdżą raz w tygodniu 45zł za jazdy, dwa razy 40zł (lub karnety mogą wyjeżdżać wspólnie rodziny) no i jeszcze karnet 12 jazd po 35zł. ale trzeba jeździć częściej 3 razy w tygodniu. Z tym, że zastępów nigdy nie było i nie będzie a na jeździe gromadzimy max. 4 osoby.

Jedno jest pewne: Grouponom itp. ja akurat mówię stanowcze nie... Nawet do mnie dzwonili i pytali ze zdziwieniem, ze zainteresowana nie jestem? Przecież Szkółkę zareklamuje, będę miała nowych klientów! Ale jakich? Ja wole jak ktoś przyjdzie i jak mu się podoba to zostanie jak nie to do widzenia a nie z góry wykupione jazdy przypuśćmy 10 jazd bo ktoś stwierdził, ze na koniku fajnie się pojeździ a potem zonk... Może jak ktoś startuje z interesem to byłby jakiś sens ale w moim przypadku: stanowczo nie...
No u nas są akurat 2 konie więc luz 🙂
Ale jak niektórzy płacą 50zł za jazdę w grupie 6-7 osobowej  :O

Ja tam myślę, że jak ktoś rozkręca stajnię to też nie ma się co ładować. Lepiej zainwestować w dobrą reklamę, promocyjne ceny karnetów i wtedy zgarnąć dla siebie wszystko a nie dzielić się ze stroną...

Pani mająca szkółkę obok skusiła się na to, i po czasie wyszło, że groupon zabiera 51% + z tego co jej zostaje (49%) musi zapłacić im jeszcze podatek... (to 23% tak??)
więc patrząc na te ceny wyszło by:
z tych 89 zł za 4 jazdy zostaje im koło 43zł
z tego podatek 23% to około 10zł
czyli zostaje im 33zł za karnet, czyli jedna jazda to około 8,25  :O

I dlatego właśnie zazwyczaj na grouponie spotyka się szkółki pierwszy i ostatni raz... 
[quote author=Mgła link=topic=15196.msg1545872#msg1545872 date=1349593203]
😲
ceny z kosmosu, pomyśleć że 10 lat temu jeździłam za 10 zł/h
[/quote]

to było wieki temu. aby teraz uzyskać jazdę indywidualną w Warszawie zapłacisz ok. 80-90 zł
Nie widział ktoś jakiejś promocji na pasze Spillersa?  👀
Jak zaczęłam jeździć płaciłam chyba 30zł  😁
To chyba stacjonuje w stajni, gdzie są jakieś niewiarygodnie niskie ceny za rekreację.  😁
30 zł
Niekoniecznie, znam stajnię do której jeżdżę gdzie jazda kosztuje 25 zł 😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 października 2012 15:03
W stajni gdzie jesteśmy z Segim godzina jazdy 30zł... Wydawało mi się że to mało dosyć.
U mnie w stajni godzina kosztuje 25zl z instruktorka a w stajni obok 30zl
No to teraz padniecie. Moje pierwsze lonże w szkółce (30 min) kosztywały całe 8zł. Dziękuję 😅
moje godzinne jazdy - 10  😉
A może wystarczy już tego offa?  🙄
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 października 2012 18:42
A może wystarczy już tego offa?  🙄


dobrre  😀
lizzy, dobre będzie, gdy każda z Was dostanie po ostrzeżeniu.
[quote author=Mgła link=topic=15196.msg1545872#msg1545872 date=1349593203]
😲
ceny z kosmosu, pomyśleć że 10 lat temu jeździłam za 10 zł/h
[/quote]
Ja 10 lat temu płaciłam za owies 100 zł/t a za siano 1 zł balot 10 kg - czyli również 100 zł/t
Aktualnie płącę za owies 850 zł/t a za siano 700 zł/t (z dowozem)
Ceny jazd wzrosły o jakieś 400 %, koszt utrzymania koni o jakieś 800 %
taka promocja (coby było w temacie ;-))
W arcusie sa przecenione niektore czapraki  i derki eskadrona.
promocja już trwa długo..i według mnie żadna okazja  😉
derka w bardzo przyjemnej cenie
http://konie.sklep.pl/derka-horze-finntack-padokowa-podszyta-polarem-165-bez-kaptura.html

mam dokładnie taką i polecam 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
14 października 2012 16:58
macie może gdzieś wytok w promocji?  🚫 I taki offtop, co możecie polecić z wytoków do 100zł? Coś co nie będzie obcierało konia.
promocja już trwa długo..i według mnie żadna okazja  😉


Nie mowie tu o cottonach, ale toluen i dralon za polowe ceny to chyba jednak jest okazja 😉 Brillant o stowe taniej, big square o ponad stowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się