Kącik Małolata...:D

Technologia chemiczna, a uderzać będę [do skutku] na wetę. 🙂
Łuł, chemia, wesoło  😀
To trzymam kciuki!  😎
Bardzo wesoło biorąc pod uwagę, że przez całą 3 klasę w ogóle na nią nie chodziłam. 😜
Dziękuję za kciuki. :kwiatek:
Ja chemii w 3 klasie po prostu nie miałam w programie, a teraz mam ją centralnie w planie i to wcale nie mało  😂 
ehh jak sobie pomyslę, że już koniec weekendu :/
całe 2 dni bez spania  😜 i praktycznie jedzenia. Ehh tyle co ja się wczoraj nerwów i stresu najadłam nie pamiętam kiedy ostatnio raz tak było. Ale ciekawie 😀 a u Was jak tam po weekendzie? 😀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
23 września 2012 22:43
Koniec weekendu a ja dopiero wyrobiłam się ze wszystkim co było do nauczenia na jutro 🤔wirek: Padam, ja chcę z powrotem do gimnazjuuum 😵
Zaczęłam oglądać Magie umysłu, dziś nie zasnę chyba, wciągnęłam się nieźle  😜
Ja się wciągnęłam nieziemsko w słuchanie rapu teraz. Puszczam wszystko po kolei, co było w wątku teraz słucham. I już się nie mogę doczekać jutra wieczór, żeby dalej słuchać. 🍴
dziewczyny ! jest źle, wręcz fatalnie. mam ochotę siedzieć i wyć 🙁 chyba będę musiała skończyć z końmi, bo to nie ma zbytnio sensu... 😕
borkowa. co się dzieje? 🙁
borkowa ??? 🙁 :przytul:

ja mialam super sobote, wesele mega udane. 😜 dzis zaspalam do szkoly, poszlam na 3cia lekcje. 😁
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 września 2012 16:17
borkowa, jej co jest? 🙁 :przytul:
Masakra... siedze otoczona książkami i nie wiem za co się zabrać... Mam tak mega zawalony tydzień a na domiar tego mam dwa konie jeździć codziennie.Będzie ciekawie.Coś kosztem czegoś. 😵
borkowa podziel się smutkami, a re-volta już znajdzie na to lekarstwo 😉  :kwiatek:

bakalia07 dwóch koni dziennie to nie jeden by Ci pozazdrościł!  😀
Borkowa powiem Ci tak, czasami dłuższa przerwa od koni (nie mówię o miesiącach, lecz nawet o 3-4 latach) jest bardzo korzystna  😉
Oczywiście to zależy od tego, dlaczego rezygnujesz.
:przytul:

A ja Wam Małolaty powiem, że jest cudownie  💃 Mam najlepszych znajomych na świecie, szykuje się super weekend, w szkole jest wyjątkowo dobrze, no żyć nie umierać  😜

Jak sobie patrzę na to wszystko co związane z maturą i studiami to mam ochotę porzucić swoje ambitne plany, mimo, że jestem dopiero w III gim.  😵
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 września 2012 16:31
Vana, bardzo to lubię, ale ciężko jest w roku szkolnym.W wakacje to mogłam nawet cztery dziennie jeździć, a teraz jak na stajnie jadę po 17 i mam 35 kilometrów to wracam do domu w tygodniu szkolnym koło 22... Mimo wszystko sama to sobie wybrałam wiec nie marudzę...
infantil spoko, matura też jest dla ludzi, po prostu pewnego dnia, w maju, wychodzisz na powietrze w godzinach południowych i czujesz na twarzy cudowny blask słońca, którego ciepło gościło na Twej twarzy wiele miesięcy temu i już nawet go nie pamiętasz  😎 poza tym zanikają niektóre funkcje życiowe i życie towarzyskie, nie ma się czego bać  😀

bakalia07 i fajnie, przynajmniej czujesz że żyjesz 😉
A nasza "kochana" nauczycielka polskiego, z którą robimy projekt z kumpelą jest genialna. "zapomniało" jej się nam powiedzieć, że WSZYSTKO (no chyba że jakaś grupa będzie mieć stroje to daje dużo więcej czasu) na projekt ma być gotowe na jutro  😵 Więc dzisiaj chyba będę do rana siedzieć nad prezentacją i tekstem bo kumpela chora jest  🤔
No życie 😉
infantil  po prostu pewnego dnia, w maju, wychodzisz na powietrze w godzinach południowych i czujesz na twarzy cudowny blask słońca, którego ciepło gościło na Twej twarzy wiele miesięcy temu i już nawet go nie pamiętasz  😎 poza tym zanikają niektóre funkcje życiowe i życie towarzyskie, nie ma się czego bać  😀

  🙇 👍

Matuzaalem jak dla mnie projekty, prezentacje to najfajniejsza sprawa w szkole, bo oceny dobre łatwo złapać  😉
i to jeszcze z polskiego  😜
ja dzisiaj wagary, bo ortodonta  😀 Potem poleciałam do Modela i było super  😍
chodził mega fajnie i nawet zabójcze drążki, w ilości hurtowej, w galopie, nie były straszne  😁
natomiast, niedługo niestety, moje kontakty z końmi ograniczą się do dwóch dni w tygodniu, jednak myśl, że wszystko odbije sobie i to podwójnie po maturze jakoś mnie trzyma przy życiu.
poza tym cały czas jestem na haju spowodowanym przeprowadzką  😜
a jutro sprawdzian z angielskiego...no i zaczyna się  😵
kurde małolaty jest dobrze! naprawdę dobrze  🏇
idaczerwcowa doskonale Cię rozumiem, bo sama się przeprowadzam za dwa-trzy miesiące i się doczekać nie mogę  😅 a szczególnie jara mnie housewarming party!  🥂
infantil- może i łatwo, ale do tego dochodzi jakaś ogólna prezentacja tego tematu. Na dodatek sama muszę wszystko robić co mnie dobija  🙄 A jeszcze zadania z innych przedmiotów.. ehh.
no co kto lubi, dla mnie akurat prezentacja czegoś  przed klasą, mówienie itd. nie jest problemem  😉
infantil to jest super, takie trochę nowe życie  😂
w zasadzie powinno (i było!) dobrze, znalazłam dziewczynę - rymarkę, która przerobiłaby mi stare siodło na nowe, więc zmierzamy ku wyczekanym powrocie do jazd. coby nie było niejasności mam dwie kobyłki + dwa źrebaki (ogierek idzie na sprzedaż, a klaczka miała zostać), a dziś okazuje się, że Mała być może zostanie sprzedana i mam ochotę siedzieć i wyć. odechciewa mi się wszystkiego (oczyfka będę walczyła o to, żeby została) 🙁
ksiądz ZNOWU zapomniał, że ma z nami lekcje i przyszedł po godzinie (zastępstwa) nawoływany przez dyrektorkę, nie no luuz 😂

brawo moja głupota 😵 wlazłam na drzewo po jabłka i trochę mi się spadło 😎 😂

Borkowa, ciesz się z tego co masz, niejeden by Ci pozazdrościł 😀 może jeszcze się ułoży :kwiatek:
maniu ja się cieszę i to jak, ale cała ta sytuacja mnie przygniataa 🙄
bakalia uh, ja w tym tygodniu też 2 konie do jazdy, full nauki + 7 innych koni na głowie do polonżowania itp  👍 na szczęście mamy zamiar jakoś się z kumpelą nimi podzielić i damy radę  🙂

Znowu zaczęłam się bujać w galopie jak ostatni paralita. A jak się nie bujam to lata mi łydka, a jak nie lata łydka to się bujam.  🙄 A problem był już z głowy i znowu się zaczęło.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
24 września 2012 18:01
nopebow, <żółwik> haha  🤣
Ojojoj jaka szkoda, ale okazało się, że na 27 osób w klasie jest 9 w szkole także moi rodzice powiedzieli, że jutro mam siedzieć w domu bo jestem jeszcze trochę chora. 😅
Aaaa, jutro mam PK z bio...
Obszerne tematy, szczegółowe, umrę. Mózg mówi na dzisiaj nie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się