Ogłowia

Precelek, a jaką Twój koń ma głowę? Ja na swojego mam wszystko full, generalnie ma długi, ale raczej wąski pysk, chcę zamawiać to, co aga, ale teraz to nie wiem  😵
fruity_jelly To zostawić, czy zmieniać na fulla?  :kwiatek: a wtedy będę musiała paski policzkowe krótsze dorobić.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2012 13:20
A czemu brąz tylko do domu?

Koniczka, a to nie jest tak w ujeżdżeniu, że na zawody możesz mieć brązowy sprzęt, ale tylko jeśli wszystko jest w tym samym kolorze?
sei  możesz mieć nawet różowy sprzęt i zielony czaprak w niebieskie kwiatki...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2012 13:49
naprawdę!?  🤔 byłam pewna, że to tylko w skokach! powstrzymywałam się przed brązowym ogłowiem na czworobok  😵 teraz chyba już nie będę  😁
mój B. nosi normalny full wcale nie na ostatnich dziurkach. Miałam munsztukowe, paski policzkowe wypięte na ostatnie dziurki były o wiele za krótkie 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 września 2012 19:17
Normalnie możesz mieć siodło i ogłowie w dowolnym kolorze. I nie muszą do siebie pasować 😉
episode, no właśnie widzę że paski policzkowe to będzie problem, bo podgardle i nachrapnik w fullu jakbyś zapięła na pierwsze dziurki to byłoby dobrze 🤔 ew. jakby sam naczółek dało się wymienić 🤔 ale ja bym chyba wzięła tego fulla, wiem że to zbrodnia takie piękne ogłowie kroić ale w ostateczności paski policzkowe mógłby Ci rymarz jakiś skrócić 🙂
Rurki chyba się nie skróci, trzeba chyba byłoby dorabiać nowe.
p. Marek z Ursusa rurki robi to może i skrócić by umiał 👀
A czemu brąz tylko do domu?


Bo ujeżdżeniówkę mam czarną 😉 A koń chodzi lepiej raczej na meksykanach, choć ostatnio mogę nawet i szweda sobie ubrać i jest ok.  A tak na zawody ujeżdżeniowe być 2-kolorowym?

Dzięki dziewczyny, to chyba jednak wezmę czarne.


Precelek mnie zamrtwiłaś.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 września 2012 11:17
Isabelle, z chęcią wrzucę porównanie, jak tylko dotrze do mnie zamówienie BR, to porobię fotek i podzielę się uwagami.
Aktualnie ogłowie BR mam króciutko, Artemisa wałkowałam na co dzień przez półtora roku 😉 Bardzo sympatycznie z resztą wspominam Artemisa, to ogłowie się świetnie starzeje, nic nie pęka, skóra jest faktycznie bdb. Problematyczna jest rozmiarówka Hooksa, szczególnie nachrapników, no i Artemisy mają bardzo nietrwałe naczółki, z lubością gubią kamienie albo się rozklejają. W ogóle to chyba miały, bo Artemis jest na Hooksie od dłuższego czasu niedostępny?


Grota w Artemisie zasuwałą 1,5 roku... Zair porwał ogłowie za 3 razem... teraz zostało mi szukać rymarza, któy zszyje paski policzkowe w rurce 😉
xxagaxx , mam ogłowie w rozmiarze cob z hypostore i jak coś to mogę pomierzyć  😉
fruity_jelly, ja do niego wczoraj dzwoniłam. Chciałam skrócić paski policzkowe od artemisa. Powiedział żebym przyjechała z ogłowiem i coś się wymyśli, jak się skrócić nie da to zrobi nowe, mniejsze. Także mnie czeka niebawem wycieczka do stolicy 😉
xxagaxx , mam ogłowie w rozmiarze cob z hypostore i jak coś to mogę pomierzyć  😉


Nie wiem czy mi to coś da bo ja fulla potrzebuję 😉 Ale dziękuję :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
17 września 2012 21:28
BR już jest w animalii  😜
http://animalia.pl/sklep.php?firma=BR&przeznaczenie=&cena=&tylko=&sort=0&kat=525


Śliczne  😍

Ja czekam na ochraniacze 🙂😉
szukam fajnego meksykana ... ktoś coś widział ?  😎

UWAGA kochane babeczki

jak się skontaktować z p.Markiem ? koniecznie potrzebuje nowy nachrapnik  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
A ja dziś dostałam w prezencie to cudo z Equipa 😉 Ogłowie jest po prostu przepiękne i super wykonane!



i na sucho:


O ja!!! Ale piękne! Cudny prezent, zazdroszczę 🙂 
boooskie  :emota2006098:
Gdyby nie te kosteczki na nachrapniku..dla mnie trochę za dużo.
jak koń nie ma malowanej głowy to imo nie będzie za dużo 😉
To ogłowie jest podobne do tego co miałam z hooksa, więc dla mnie rewelacja



Cieszę się że się podoba, a wykonanie  😍. Dawno nie miałam w rękach tak dopracowanego ogłowia.
Bardzo ładne, mam nadzieję , że będzie długo służyło. Kosteczki fajne, prynajmniej masz pewność że nie wypadną jak diamenciki
Nie jestem fanką kosteczek. Wolę diamenciki i białe nicie  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 września 2012 12:29
mnie się podobają kosteczki w naczółkach ostatnio i ogólnie to hooksowe ogłowie agi bo takie delikatne  😍 jak już się zdecydowałam na zakup to nie było 🙁
jak wypada rozmiarówka pfiffa i czy ktoś ma może zdjęcia 'real' modelu podszywanego na beżowo?  :kwiatek:
Potrzebuję kilku informacji oraz opinii o :
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Ujezdzeniowe/Oglowie-ujezdz-Classic-Profil-Hansbo.html
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Nachr-Szwedzki/Oglowie-Kadet-Kallquist.html

Miał ktoś,widział lub dotykał? Jak skórka? Potrzebuję czegoś trwalszego  😉
zakochałam się  😍  😍

sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 września 2012 16:37
co to za firma? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się