Końska rewia mody cz.VI (2012)

No ty bys nie kupila, a innym sie podoba, co to za roznica? Po co w ogole takie pytania? Jakis konkretny cel mialas?
Kazdy ma swoj gust i budzet, ile moze czaprakow i ile na tych czaprakach stracic kasy (albo zyskac).

Wzywam do Klami, szukalas cos na zawody ?
😍 😍 😍


anai
niektore rzeczy naprawde przepiekne!  💘 💘 💘
wątek zamknięty
Arimona, ja uwielbiam hv polo, z tej kolekcji bardzo podoba mi się połączenie czerni ze złotem.
wątek zamknięty
anai
konkretnie w cuichach czy czapraki? bo ja nie widzialam takiego.  👀
to tez sympatyczne  🤣
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 sierpnia 2012 17:46
Pod siodłem może całkiem fajnie i ciekawie wyglądać 😀.
wątek zamknięty
Arimona, czapraki:


edit: jeszcze ten bym przygarnęła
wątek zamknięty
Ten czarny drugi elegancja  😍, bardzo tez mi sie podoba, tylko ciekawe jak go prac z tym wedzidelkiem i ile wytrzyma  😀iabeł:
A ta szarosc mi sie tylko na siwych widzi, no karych ewentualnie.  🙄
wątek zamknięty
Ten jest piękny 😜

wątek zamknięty
Arimona, też się zastanawiam nad praniem 😉 Generalnie jest spory wybór, jak zawsze w hv 🙂 Podobają mi się też derki treningowe, ale z reguły są dość drogie.
wątek zamknięty
ekuss, często taki czaprak to całkiem niezła lokata, nie wiem czy pamiętasz w jakich cenach szły używane ANKY cobalt 😉
Mnie się nowa kolekcja całkiem podoba, jednak z reguły nie wydaję tyle kasy na czapraki, więc jak zawsze sobie popodziwiam (albo i nie, w przypadku tej kolekcji 😉 ) na re-voltowych koniach.
wątek zamknięty
Wychodzi, że nie tylko Anky są kameleonami, ale też ES'y- mam VS'kę Simileath Design raz czarną, a raz granatową- kosmos. A tak czekałam na smolisty pad 🙁
Mam też pytanie: czyli pod 17 wchodzą cottony, tak? Szukam wszechstronnego Bronze, zdjęcia Burzy mnie do niego ostatecznie przekonały 💘 , a jakoś ciężko mi znaleźć coś w rozsądnej cenie..
wątek zamknięty
Arimona, ładny, ale ....... biały.
wątek zamknięty
Klami
ecru, ale fakt jasny.
zawsze mozesz zaszalec heheh
wątek zamknięty
hahahahahahahahha Boski !!!
wątek zamknięty
W sam raz dla ogiera 😀
Do mnie dziś dotarło moje największe szmatoholiczne marzenie- brillant deep blue. Najpiękniejszy z najpiękniejszych granatów. I na żywo jest jeszcze ładniejszy niż na fotkach. Chyba będę dzisiaj z nim spała.  😁
wątek zamknięty
O mamo, jaki piękny ten pierwszy czarny HV Polo!! Pierwszy raz od bardzo dawno coś mi się tak spodobało...
wątek zamknięty
zuza_anna, tutaj masz cottona vs pod 17-tką 😉
No i przy okazji, Aramis w cottonie chilli (sprzęt i szmatka forumowej Tuptek  :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2012 21:30
huzarova, cotton bardzo fajny, ale jakie ciekawe to siodło 🙂

Arimona, hahaha, różowy górą 😉
wątek zamknięty
Huzarowa: Jak nie lubię koni w czerwieniach, tak Aramis wygląda w tym Chilli obłędnie 😜 Apfe, oczywiście chodziło mi o rozmiar Pony!
wątek zamknięty
laski wiadomo coś o nowej kolekcji zimowej eskadrona ? laski w sklepach , są jakieś przecieki ?  😎
wątek zamknięty
Mam Siwą w ES-ie Blueberry/Graphit ! ; ) Kiepska z niej modelka, ale coś tam mi się udało uchwycić...  😉

wątek zamknięty
huzarova Bardzo ładnie to wygląda. Mimo, że nie przepadam za czerwonym, to na taki odcień bym się skusiła  💘
gryglodor wygląda pięknie  😍

Widziałyście może ostatnio jakiś pad/czaprak w kolorze ciepłego pomarańczu?
wątek zamknięty
gryglodor, podoba mi się 😀
wątek zamknięty
jesli nie znam rozmiaru derki jaka powinnam wybrac, to lepiej kupic wieksza?
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 sierpnia 2012 20:34
gryglodor ten pad jest stworzony dla siwków !  😜
huzarova jak nie znoszę czerwieni, tak to połączenie chwyta za oko  😍

a nowa kolekcja HV Polo rzeczywiście jest fantastyczna  💘
wątek zamknięty
konwalia fajnie jej w tym bright red 🙂.
juliadna no i w końcu! Założyłaś te oficerk  😜. A Lolka... To ja już nie komentuje  😁
Nirv mi się bardziej w Peackok podoba 
gryglodor no i jest szał! 😅
HV mnie zaczyna do siebie przekonywać 😉.
A ja cały czas szukam szarego czapraka... Co powiecie na ten?
wątek zamknięty
On jest szary? u mnie granatowy  🤔
wątek zamknięty
jesli nie znam rozmiaru derki jaka powinnam wybrac, to lepiej kupic wieksza?

lepiej wziąć centymetr krawiecki do stajni i zmierzyć konia 😉
wątek zamknięty
Dramka u mnie jest szary, w opisie jest nazwany grafitowym, ale rzeczywiście wpada w niebieski na tym zdjęciu.
Szkoda tylko że nie ma katalogowego.  🙄
wątek zamknięty
jesli nie znam rozmiaru derki jaka powinnam wybrac, to lepiej kupic wieksza?


Najlepiej przymierzyć derke koleżanki żeby mieć jakieś odniesienie do rozmiaru  😉
wątek zamknięty
Ma ktoś pomysł jakie owijki mogłyby pasowac do śliwkowego padu caball? strasznie mi sie spodobał ten kolor.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.