Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja mam 2 zamówienia i to starsze datowo ma status "przyjęte" a to nowsze "zamówienie realizowane".
Też ciekawie, w obydwu były produkty zarówno dostępne jak i te z terminem oczekiwania 7 dni.
Insomnia_90   equo ius civile
04 lipca 2012 11:46
Ja mam "zamówienie przyjęte" , z tym że specjalnie brałam produkty mające status "dostępne", żeby na nie nie czekać...
To jest kpina jakaś, jeśli rzeczywiście przez 2 tygodnie ma nie być kontaktu. chyba tylko utwierdzam się w tym,że osoby mające ten sklep nie mają pojęcia o marketingu... 😤
Nie wszystkie produkty ze statusem 'dostępny' były faktycznie dostępne - wiem po swoim zamówieniu
26.06 złożyłam zamówienie, 27.06 przyjęte i wysłane. Otrzymałam bez problemu wszystko na następny dzień. Ale zamawiałam towar dostępny i nie z grupy problematycznej (pasze) 😉
Ktoś bardzo kiepsko przygotował się do akcji promocyjnej, bywa. W łatwy sposób można zatrzeć złe wrażenie i większość klientów wybaczy. Wyjazd na 2 tyg. urlop nie należy do jednego z tych sposobów 😉


Ja dzisiaj otrzymałam info że kurtka przyszła nie ten kolor co zamówiłam, a kantar też nie dostane w tym kolorze co chciałam  😵
Wiesz co Dramka ot ironia losu - nawet mnie to smieszy, bo jeszcze pare stron temu kazalas paru osobom nie narzekac, ze nie dostana paszy tylko cieszyc sie, ze ktos nam wogole zrobil promocje i brac co daja!
Po pierwsze nie pisałam o paszy, po drugie pisałam o czytaniu warunków   🙄

Ja nie narzekam, podjadę osobiście do sklepu i wybiorę sobie coś innego.
Co do tego urlopu, to nie ma nikogo na zastępstwo w sklepie? Przecież nawet na stronie nie ma informacji o tym.

Ja narazie będę spokojnie czekać, bo wiem, że jedna z rzeczy które zamawiałam nie jest dostępna w "magazynie".
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lipca 2012 17:50
Zamowilam 26-go. Najpierw jak spytalam kiedy wysylka napisali, ze na cos czekaja-zamawialam 2 rzeczy. A teraz mi pisza, ze nie zaplacilam roznicy-zaplacilam od razu 26-go...No, zobaczymy.
Mi odpisali że brakuje jednego czapraka z mojego zamówienia i jak tylko przyjdzie sprzęt z Schockemohle to wyślą mi wszystko.
Może faktycznie urlop szefowej i pewnie ogrom zamówień z bonów spowodował że nie wyrabiają
Louisa a powiedzieli moze kiedy przyjdzie ten sprzet schockemohle?
Ja mogę napisac tylko tyle, że w Beckersport pracuje bardzo fajna młoda dziewczyna, zawsze doradzi i podpowie.
Nie wiem czy odpowiada również za sklep internetowy, ale w stacjonarnym radzi sobie świetnie.
Także jeśli jesteście z Warszawy albo okolic po prostu warto wybrać się osobiście  🙂
Ładnie ładnie ;-) To Pani na pewno będzie miała bardzo dobre rekomendacje na całą Warszawę z Beckersport....heh..ręce opadają.
nie no napewno kogos zostawila (no bo jakby inaczej?  😲);/ moze si enei wyrabia ze wam nie odpisują odrazu? eh dobrze ze mi się nei spieszy bo też bym szalała na bank  👀
Ja dzisiaj przejadę się do Beckersport  🏇
ja się chyba jutro tam przejadę i wybiorę coś innego, niż już zamówiłam, bo po kolejnym mailu, dostałam w końcu odpowiedź, że jeszcze wszystkiego nie mają i skontaktują się, jak dostaną  🙄
Kilka dni temu byłam w Beckersport, ale straszna bryndza 🙁 Cottony po 150zł, kaski albo nie za specjalne, albo za ponad 700zł. 

Dziewczyny uważajcie, na kuponie jest napisane: Ważny do 2012-07-15
i to jest wlasnie kolejne niedopowiedzenie niemile. ja tez to doczytalam na kuponie i sie zdziwilam, mialy byc 3 miesiace... czekam na odpowiedz z beckersport jak z realizacja mojego zamowienia.
Cintrano właśnie też to zauważyłam, ale pod kuponem jest napisane "bon ważny przez 3 miesiące od momentu zakupu". No i teraz są dwie zbieżne informacje na bonie.
no nie...aktycznie..w 1 iejscu ze do 15.07  a dalej ze 3 mies od zakupu;/ nic nei rozumiem..
moze ten 15.07 to data do kiedy można go kupować (jesli by się nie skonczyły)?
Witam was chcialabym zdementowac bledna informacje - moj prywatny wyjazd nie ma nic wspolnego z dzialaniem sklepu

w sklepie jest osoba kompetenta, ktora jak najbardzej wszystkim zarzadza i nie ma tu zadnych problemow z tym
to ona wlasnie wszystko organizuje i stara sie abyscie wszystko mialy , naprawde staramy sie aby bylo na czas

odnosnie niektorych produktow sama jestem wsciekla poniewaz niestety producenci wycofuja niektore produkty nic o tym nie informujac, np czaprak granatowy coach z schockemnoehle - dzis otrzymalismy informacje ze jego juz nie bedzie, bedzie zastepowany innym modelem ale dopiero w sierpniu itd.


odnosnie dostepnosci produktow - system aktualizuje sie w nocy, wiec jezeli mamy cos na stanie teraz, przyjdzie po to do sklepu jakas osoba i to zakupi, w tym samym czasie ktos zakupi to online, to niestety status sie nie zmienia sam z siebie od razu na dostepnosc np 7 dni


przy okazji chcialabym was przeprosic za niektore opoznienia, wiem ze jest to mocno denerwujace, my robimy juz co mozemy aby wszystko sprawnie szlo ale do jasnej ch ...... (cholendry) sama sie wsciekam jak nagle dowaiduje sie ze u producenta tego nie ma

wiem ze Ola powysylala wczoraj mnostwo zamowien, bo przyszly nam wkoncu dostawy, i dzis tez spora ilosc wyjdzie

nadal czekamy na problematycznosc schockemohlego -

postaramy sie wam to wynagrodzic

odnosnie FB I like - piszcie prosze jak chcecie ze znizki skorzuystac ta inf w zamowieniu w komentarzu - recznie zostanie on odliczony - caly czas programista probuje zmienic ustawienia systemu, bo on nie chce nam pracowac jak my tego sobie zyczymy 🙂

Dziewczyny - bedzie wszystko ok

odnosnie bonow - nie wiem gdzie jest inf na bonie z bledna data - tu pewnie kup bon cos narozrabial - niewazne jaka data - 3 m-ce od zlozonego zamowienia , wiec nawet jezeli jest jakas bledna data, to nie patrzcie na to

Pozdrawiam Was z Racotu

26.06 złożyłam zamówienie, 27.06 przyjęte i wysłane. Otrzymałam bez problemu wszystko na następny dzień. Ale zamawiałam towar dostępny i nie z grupy problematycznej (pasze) 😉
Ktoś bardzo kiepsko przygotował się do akcji promocyjnej, bywa. W łatwy sposób można zatrzeć złe wrażenie i większość klientów wybaczy. Wyjazd na 2 tyg. urlop nie należy do jednego z tych sposobów 😉



cottony sa za 99 w promocji

Kilka dni temu byłam w Beckersport, ale straszna bryndza 🙁 Cottony po 150zł, kaski albo nie za specjalne, albo za ponad 700zł. 

Dziewczyny uważajcie, na kuponie jest napisane: Ważny do 2012-07-15


nie wiem jak mam usunac ten post, ale dz za info, nie bede pisac 1 po drugim, zreszta w poprzednim odpowiedzialam chyba na wiele pytan, i przepraszam za brak pl znakow - mam tu jakas dziwna klawiature 🙁 ok, nie zawracam wam glowy, pozdrawiam Was
no wiedzialam ze nie mozna zostawić biznesu bez zastępstwa 😉 a ludzie maja prawo wyjezdzac przeciez
moniland  - nie pisz posta pod postem bo dostaniesz kare, polacz, wykasuj czy coś...
Louisa a powiedzieli moze kiedy przyjdzie ten sprzet schockemohle?


Nie, ale przy niektórych produktach jest dostępność 7 dni więc mam nadzieję że nie potrwa to długo zwłaszcza że zamawiałam 28.06 rano

BASZNIA   mleczna i deserowa
05 lipca 2012 11:10
Moje zamowienie zmienilo status na wyslany.
moniland w takim razie przepraszam za pomyłkę, ale w sklepie internetowym także są po 149zł  🤔 Gdzie można dopaść te po 99zł?
moniland w takim razie przepraszam za pomyłkę, ale w sklepie internetowym także są po 149zł  🤔 Gdzie można dopaść te po 99zł?

Już są po 99zł 🙂
Wróciłam właśnie ze sklepu Beckersport  💃

Dostałam wszystko co zamówiłam (kurtka horze, torba na buty horze, kantar schoecklemohle). Obsługa bardzo miła 😀 U mnie zarobili ogromny plus  😎
Duża promocja na książki w Dobrym koniu 🙂.Promocja 2 książki w cenie jednej 🙂.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329493520469252.76044.100002258201627&type=1
Dramka pokażesz jaki kantar?
Jak cenowo Cię wyszedł jeśli mogę zapytać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się