Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

🤣 😉 he , he to nie Anky to "nasze" Jarpola. Te kompleciki miałam już wóczas jak byłas z nami. 😉

dzieki za pochwały. Dbam jak potrafię o tą grzywę. Choc teraz trudno bo komary, gzy i inne robactwo tnie i dziewczynka obciera się o wszystkie napotykane drzewa,

wątek zamknięty
Faza, piękną kobyłka, imię pasuje do niej w 100% - no jak z bajki 🙂
wątek zamknięty
baffinka
Ajaj, ale uroczo  😍 Popołudniowa drzemka ?

Letnie pasienie  💃




wątek zamknięty
guanta bardzo dziękuję

armara zrebol cudny, patrzę i patrzę i moge tak cały czas. Masz więcej zdjęc dzieciaka?
wątek zamknięty
Faza
Bardzo dziękuję 🙂 Cieszę się, ze mała się podoba
Nie mam świeżych zdjęć "całościowych" bo dziecko tonie w trawie
zdjęcie z początku maja 🙂 a tutaj GALERIA klaczki od dnia narodzin do dziś 🙂
wątek zamknięty
:kwiatek: dzięki.

Mamusia też ładna, przypomina mi moja Sonieczkę (z umaszczenia).
Ale zrebol jest poprostu cudowny
wątek zamknięty
Bardzo, bardzo mi miło 🙂
wątek zamknięty
mój pieszczoch 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 czerwca 2012 17:19
lunqa: pierwsze 2 zdjęcia :  😍 Słodko : )

Siwa w wersji skokowej : D :

Przy 1,20 biedna myszka poległa 😀 i tak jestem z niej dumna ; ) Skacze tylko raz-2 razy w tygodniu zazwyczaj w korytarzu albo kopertki ; )
Aż trudno mi uwierzyć że za "młodu" 1,30 cm okserki skakała bez problemu : D
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 czerwca 2012 18:36
Nigna, ależ ona ładnie wygląda. przypomnij ile ma lat obecnie?

wygrzebałam jeszcze dwa zdjęcia dzieciaka
mistrz modelingu 😉

wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 czerwca 2012 19:00
deborah: Nie jest taka stara : D  10 lat ma , pisząc "za młodu" miałam na myśli czas gdy miała 4-5 lat i latała parkury  ; )
wątek zamknięty
Faza, absolutne szaleństwo 😀 jest przepiękna 🙂
wątek zamknięty
Nigna, 4-5 latka "latała" parkury 130?  🤔
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
25 czerwca 2012 19:09
armara młoda ma baaardzo ładną główkę  🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 czerwca 2012 19:12
halo: nie nie 😀 Źle sie wyraziłam. Latała parkury LLki . 130 cm to był jej "rekord" skoku , przynajmniej zapisany na youtube :

Choć i tak uważam że od tak młodego konia nie powinno sie takich wysokości wymagać no ale cóż. kupiłam ją jak miała 6 lat. O jej przeszłości nie decydowałam.
wątek zamknięty
deborah Jaki on piękny!! Chyba zostanie moim nowym ulubionym re-voltowym koniem🙂 Jaki ma papier?  😉
wątek zamknięty
Nigna, strasznie fajna jest ta Twoja siwa i przypomina mi trochę moją poprzednią siwkę, bo ona też była taka kompaktowa i trochę elektryczna 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 czerwca 2012 20:16
Cieszę się, że widać fun jaki miałam przy robieniu tych zdjęć. I jaki mam na codzień w pracy z tym koniem 🙂 Dorzucam jeszcze parę zdjęć autorstwa Kasi Kluby.









wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 czerwca 2012 20:21
avero_2😀zięki  :kwiatek: No elektryczna to ona jest 😀 Ale potrzebuje boźdza do "obudzenia" . Zazwyczaj jest to po prostu "rozbieganie" . Okropnie se nakręca i jak już zacznie biegać to bardzo ciężko jej skończyć.  czy pod siodłem czy luem. Na hali gdy uda mi sie ją "zatrzymać" stojąc cała sie telepie 😀 I to nie ze strachu a z "nabuzowania" . Najlepsze jest to że nigdy nie wiadomo kiedy jej sie zachce biegać, wystarczy jeden bodziec. Dzisiaj np nie chciało jej sie biegać na bata na hali, to zawiązałam woreczek na końcu , pomachałam i koń przez 20 min miał powód do radochy,rżenia i galopowania dziko dookoła ;D Ale czasem na prawde chce sie "odpocząć" od takiego konia: D "Stare" to a czasami tak głupie ; D...
wątek zamknięty
Armara niestety ona z tych nieleżących  🙁  tarzała się po prostu i udało mi sie w takim momencie pstryknąć, że wygląda jakby sobie odpoczywała  😀 a z młodej ale się lacha robi  💘 teraz tylko poczekać aż wylinieje cała i będzie do schrupania

Koniczka super pozytywne foty  😀 jeszcze tylko garba w photoshopie zlikwidować i będzie super  😁
wątek zamknięty
Koniczka, widać, że para z Was dobrana 🙂 bardzo pozytywne fotki

Nigna, moja miała podobnie, bywało, że super chodziła i nagle tak po prostu odpalała wrotki i z kitą w górze robiła sprint wzdłuż ściany i skoki też bardzo ją nakręcały. Na początku woziła mnie mocno, ale z czasem super się zgrałyśmy i umiałam już opanować tą jej energię. Mam sentyment do takich pękatych, iskierkowatych siwych 😀
wątek zamknięty
Deborah, Twoje "dziecko" jest po prostu obłędne.

Mój Dziadunio, już całkowicie emeryt

I z kolegą
wątek zamknięty
Koniczka  foty obłędne! Dawno nie widziałam zdjęć, z którym wręcz bije optymizm i taki luz 😉

Wrzucam takie dwa klimatyczne, sobotni wieczór z Juliadną w stajni 🙂



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
wątek zamknięty
Koniczka Super fotki. Bardzo ładnie wam w żółtym ;-)
wątek zamknięty
Koniczka, 4 od góry - bomba 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 czerwca 2012 23:15
Czarne maleństwo 😀

wątek zamknięty
Koniczka, zawsze jak patrzę na Wasze zdjęcia, to wraca mi wiara we wszystko i myślę sobie wtedy "nie, nie odstawiaj Pana Cejlona na półkę, bo zwiędnie" 🙂 dzięki 🙂
wątek zamknięty
Tutaj jeszcze mojego łobuza nie przedstawiałam 🙂 Chociaż po powyższych zdjęciach takich końskich piękności, trochę wstyd, bo my tak pięknie się nie prezentujemy 😉 Ale cóż, zaryzykuję.
Pamir (w paszporcie Pegaz) to 5,5-letni wałach rasy małopolskiej. Spotkaliśmy się przez przypadek i przez szczęśliwy przypadek koń stał się mój 🙂 Chociaż nasze początki nie należały do szczęśliwych, wreszcie zaczynamy wychodzić na prostą 😉
wątek zamknięty
to i ja wkleje moją chudzinke 😉






fot. Marta Jakubik,

Pozdrawiamy! :kwiatek:
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
27 czerwca 2012 15:52
Panna Zosia  💃



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.