Końska rewia mody cz.VI (2012)

lizzy, oj ćśś, mam jeszcze kilka innych fajnych! 😀 poza tym dereczka czeka! 😀 😎
wątek zamknięty
Zairka, ten czaprak na żywo wygląda jeszcze piękniej. Jestem zła, że sobie też takiego nie wylicytowałam 🙄
wątek zamknięty


🏇 czekam tylko na nowy łęk do siodła i codziennie konia będę w co innego ubierać  😍
wątek zamknięty
zairka ten atlantic green śliczny!

Nirv mnie też najbardziej się ten koń podoba w petrolu.


A mnie jak na razie puściło ze szmatami  💃

Chcecie zobaczyć siwkę w deepblue?
wątek zamknięty
Arroch róż jest taaaki piękny!  😍
oddaj!
akzzi dawaj  🏇!
wątek zamknięty
gabb., ładnie 🙂

Zairka, na bogato, piękny kantar 🙂
wątek zamknięty
akzzi NIE jeśli to Brillant! Choruję na ten czaprak już od dłuższego czasu. I też mam siwka. Nie komplikuj życia biednym ludziom.  😁
A tak na serio, to najpiękniejszy granat Eskadrona. Siwym na pewno baaardzo pasuje.
wątek zamknięty
Zairka, ten czaprak na żywo wygląda jeszcze piękniej. Jestem zła, że sobie też takiego nie wylicytowałam 🙄


Spoko, możemy sobie machnąć jeszcze jedno zamówienie, bo ja chcę cottona green i polopad aubergine-sand. Szkoda tylko, że nie mam kasy.  😁
Do mnie przyleci taki:

😜
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2012 20:38
ja tez chce tego bicolora, cottona rosa, torbe eskadrona i jeszcze jeden kantarek 😁
Ale błagam przyszły miesiac 🙇
wątek zamknięty
eee nie ja mam impulsa 😉 To mogę śmiało wrzucić, nikogo na sumieniu mieć nie będę.


Przyznam szczerze, że na kolana mnie nie rzucił...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2012 20:44
akzzi bo ten czaprak najpiekniej wyglada na karych, nie moge przebolec ze go sprzedałam 😵
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/22/1177#i
wątek zamknięty
nie ukrywam, że to przez Ciebie go nabyłam  😁

edit: No, na karym to chociaż widać, że to granat, a nie czarny 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2012 20:48
Jak zwykle wszystko prze zemnie 🙇
wątek zamknięty
Pomóżcie. Poszukuję czapraka i oszalałam na punkcie czegoś dającego po oczach, chociaż z drugiej strony nęci mnie coś w stylu ANKY coffee.
Dla tego rudego

taki Cabbal

taki
albo inna limonka
czy właśnie klasyczny brąz? Chociaż mam już same ponure kolory, zgniłą zieleń i granat...
wątek zamknięty
asds, leży naprawdę fajnie, obawiałam się, że nie będzie to dobrze wyglądało, a tu takie miłe zaskoczenie 🙂
Burza, dziękuje 😉
Zairka, jaaakie zakupy! Altlantic green jest prze-przepiękny 😍
A ja zachorowałam na ESa rosado-navy i hazel-morninglight, chyba na dwóch ES-ach się nie skończy 😁
wątek zamknięty
akzzi ładny impuls. Mi się podoba. Szału nie ma, ale wygląda elegancko.
O szybsze bicie serca przyprawia mnie brillant  💘



Kiedyś będzie mój 😉
Tymczasem daję sobie szlaban na szmaty, bo właśnie spełniłam jedno z większych marzeń-polo pad brown, uzupełniając ostatecznie upragnioną przeze mnie kolekcję polo padów. Brown dołączył do fango i blacka. 🙂 Jestem już prawie spełniona. Uff.
wątek zamknięty
mnie brillant deepblue nie rusza, za to impuls jest obłędny, tylko na siwej tak jakoś... a może to też wina tego że nie w pełnym słońcu fotka zrobiona.

W sumie na siwą boję się np. brązu założyć bo też może być bezszał...
wątek zamknięty
z dziś
anky grass na gniadym
eskadron berry na siwej
eskadron lavender na skarogniadym

Jak się jakieś nada to dodam do galerii, dziś strasznie prażyło słońce, zero cienia więc fotki nie są rewelacyjne.
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
25 maja 2012 21:30
ashtray co to za kolekcja? bo jest całkiem niczego sobie  🤣
wątek zamknięty
Cierp1enie, berry piękny 🙂
wątek zamknięty
cierp1enie berry na siwej  😜
A jeśli chodzi o lavendera cottona to jest to mój numer jeden na siwą, a po nim jest cotton lemon 🙂

rudazaraza to kolekcja deepblue-nougat-marzipan.
wątek zamknięty
rudazaraza deepblue/nougat.
wątek zamknięty
Burza - No właśnie berry wyszedł zjawiskowo na siwej, choć troszku się bałam że będzie za pstrokato 🙂
Niedługo zamiana czapraków 🙂
Akzzi - lavender na następny raz powędruje do siwej 🙂 choć na skarogniadym wyglądał ślicznie i zdjęcie nie oddaje jego koloru, tutaj podchodzi mi trochę pod plum.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2012 21:38
Zairka, jaaakie zakupy! Altlantic green jest prze-przepiękny 😍
A ja zachorowałam na ESa rosado-navy i hazel-morninglight, chyba na dwóch ES-ach się nie skończy 😁

Ale którego rosado? z paseczkiem ivory czy czerownym? Bo jak ivory to jest jeszcze piekniejszy na żywo. Ja z kolei choruje na morninglight/hazel, hazel /morning juz mam, ale dla karej lepiej odwrotnie 😍
wątek zamknięty
Ten odwrotny (morninglight/hazel) w ogóle chyba jest ładniejszy, ale już od jakiegoś czasu na ebayu nie widuję.  🙁  Do szczęścia brakuje mi póki co cottona chilli i green, ale chciałabym łezki, bo brzuch mojego konia nie wydaje się w nich taki ogromny.  😁

Mam kilka zdjęć w cottonie yellow, ale to taki kolor, że w słońcu w zasadzie nie ma szans go złapać, wychodzi wielka jasna plama. Najładniej wyszło na zdjęciu z radosną twórczością koleżanki  😁

Na sucho mi się w ogóle nie podobał, ale na koniu bardzo go polubiłam.  😍
wątek zamknięty
mam jeszcze uwiąz berry/apricot
wątek zamknięty
Cierp1enie, przepięknie wygląda. Żałuję, że sie kiedyś nie skusiłam 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie będzie szał, a przynajmniej tak mi się wydaje. U nas to wygląda tak:
wątek zamknięty
Chocochip Pink zestaw photo Burza



wątek zamknięty
prześlicznie wygląda  😍 Burza marnujesz się!! Musisz częściej focić!

Akzzi - super, oby udało mi się złapać jego kolor, bo na razie porażka.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.