Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Cieciorka, litosci, nie mieszaj pojec, resenzje ksiazek za ktorymi stoja pieniadze dla wydawnictwa dla autora i samego recenzenta  a zabawa na forumm  😵

Pozwole sobie zacytowac  Nine, pierwszej strony, gdzie podaje ona 'zasady' tej zabawy:

Zabawmy się w pojedynki na zdjęcia ! 🙂 
Zabawa jest dla wszystkich, przecież każdy ma aparat fotograficzny nawet w telefonie.
Chodzi o pomysłowość, kreatywność, najlepsze wykonanie podanego tematu.
Weźmy aparaty na spacer. 😉

I to mi mi caly czas chodzi. Przeczytaj ze zrozumieniem powyzszy cytat. No i moze zaloz sobie swoj watek gdzie beda zamieszczane tylko i wylacznie swietne technicznie, doskonale skadrowane i powalajace na kolana prace. Ty bedziesz dokonywala selecji osobiscie.  Bedzie profi i super.  Powodzenia!
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2012 10:47
Ja dobrze rozumiem, taki pomysł na wątek, jak napisała Nine! Nie bardzo za to rozumiem, co to ma do mnie i jakości zdjęć?
Mam rozumieć, że jak zabawa, to się nie trzeba starać i myśleć?
Dziękuję za radę, ale tę kwestię rozwiązałam w inny sposób 😉
Nie mieszam pojęć, odnoszę się do głównej tendencji- nie jeździsz dużej rundy/nie wygrałeś world press photo/nie masz sopranu koloraturowego, a przynajmniej nie pokazujesz się wszystkim naokoło to się nie wypowiadaj, bo nic że masz oczy i słuch, a przede wszystkim rozum.
Odwracanie kota ogonem, haha, dobre sobie.
Zabawmy się w pojedynki na zdjęcia ! 🙂 
Zabawa jest dla wszystkich, przecież każdy ma aparat fotograficzny nawet w telefonie.
Chodzi o pomysłowość, kreatywność, najlepsze wykonanie podanego tematu.

Weźmy aparaty na spacer. 😉

To bardzo pojemny termin, a dla mnie 'najlepsze wykonanie' mówi o pewnym poziomie, jakiego należy oczekiwać.
abre   tulibudibu
13 maja 2012 11:15
Alveaner, najlepsze wykonanie to po prostu najlepsza/najciekawsza odpowiedź na temat. Ja nie głosuję na najlepsze technicznie zdjęcie tylko na to, które do mnie przemawia i które rozumiem.
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2012 11:55
A ja traktuję to jako całość, z tym, że jeśli zdjęcie jest ciekawe, z pomysłem, to wady techniczne, czy to z niedoświadczenia, czy z ograniczeń aparatu stają się drugorzędne. Po drugie, mniej niż na najładniejsze zdjęcie, zagłosuję na to, które moim zdaniem najciekawiej odpowiedziało na temat. Czyli, jeśli ktoś wstawi piękne zdjęcie, ale kompletnie nie rozumiem nawiązania do tematu, to nie zagłosuję na nie.
Powiem tyle: w pierwszym temacie głosowałam na 3 zdjęcia, a w następnych już tylko na jedno 🤔
Ta zabawa to super pomysł, ale uderza mnie jedno - mylenie literatury z fotografią 🙂
Oceniamy to co widać, ew. subtelnie zasugerowaną (zdjęciem) historię. To co my, autorzy, mamy w głowie w związku z tematem, a czego na zdjęciu nie widać - tego widz nie będzie wiedział, bo i skąd? Powiedzmy, ktoś zrobi zdjęcie wizytówki Jana Kowalskiego. Widz zobaczy sfotografowany kawałek papieru z literkami. Nie dojrzy, że J.K. to ukochany facet, a mmm... jak całuje  😜
hop hop - wyciągam na 1 stronę, zeby Ci co nie zagłosowali jeszcze zdążyli to zrobić😉 a 13 i 5 niech myślą nad następnym tematem bo nie mogę się doczekać a pewnie to ktoś z Was tym razem wygra!🙂
głosowałam na 7 i 8. na 7 bo opowiada śliczną historię, przemawia do mnie, symbolizuje wiosnę. i na 8 bo jest bardzo osobiste, i może do szuflady, ale pokazuje co dla fotografa personalnie jest szczesciem, czy to małym czy duzym, i jest urocze 🙂
up up. Ostatnie 9 godzin głosowania  😉 kto jeszcze tego nie zrobił to do roboty  😉
13 jest cudna - taka ciepła 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
15 maja 2012 10:35
Mój faworyt wygrywa 💃 💃

BTW - w zauroczeniu grzybem odkryłam, ze ma on na sobie WRZOSA = więc tym barziej mnie to ciekawi - czy wrzosiec jako kwiat jesienny pojawia się już teraz

OT: wrzos kwitnie jesienią, wrzosiec luty-kwiecień;
na fotce jest wrzos 😉
Dzisiaj znowu o 20😲0 czatujemy na wynik , tak?
no to minela 20.00 :-)
Gratuluje zwyciezcy- nr 13 czyli... sobie hehe
miejsce 2- zdjęcie nr 5
miejsce 3- zdjęcie nr 1

Gratulacje wszystkim :-) Mozna sie ujawniać.
No i bardzo dziekuje wszystkim za głosy :-)
Baffinka- Super! Gratuluję. Głosowałam na Twoje zdjęcie 🙂
Mojego autorstwa jest 8.
Dziękuje tym, którzy głosowali na moje zdjęcie  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 maja 2012 19:20
Baffinka - gratulacje
Moja była 12 i dziękuje za głosy i już się nie moge doczekać nowego tematu.
Baffinka gratuluję 🙂 Wszystkim pozostałym także.  🙂

Moje było zdjęcie nr 5. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej liczby głosów.  😉
Quendi, Głosowałam na Ciebie i uważam, że najlepiej i najoryginalniej trafiłaś w temat. Zdjęcie baffinki piękne, ale trochę brakowało mi tego szczęścia na zdjęciu. Aczkolwiek też na nie głosowałam, bo sama mam rocznego gzuba i małe stópki mnie rozbrajają 🙂 Gratuluję!
Kastorkowa co jest na Twoim zdjęciu? To świnka morska?
pestka- Mnie się wydaje, że to pies 🙂
Kastorkowa- Mnie to zdjęcie skojarzyło się bardziej ze smutkiem niż ze szczęściem 😉
Baffinka- O której podasz nowy temat?
Kastorkowa Właśnie też się nad tym zastanawiałam 😉
Baffinka - Gratuluję  :kwiatek:
Baffinka gratulacje!!
Czyja byla 4?
Również głosowałam na 5 i 13. Gratuluję! 😅

Co to jest ta kula futra na 12 zdjęciu?
A ja dzięki Wam mam 5 miejsce😀😀😀 a przez chwilę byłam nawet na 3🙂😉) strasznie Wam dziękuję, mega mnie to zmotywowało🙂😉) dla porządku moja jest 15😉

A głosowałam na 7 - super podejście do tematu!🙂

A! Baffinka - gratulacje🙂😉) podawaj następny temat😀
m.indira   508... kucyków
15 maja 2012 20:11
moja była 14
dzięki, zajełam 2 od końca miejsce ale zupełnie do przewidzenia było
w końcu to obrączka z 1953 r...
Moja byla 7. Niestety zepsulam ja obrobka, ale dziekuje bardzo za glosy 🙂
przepraszam ze bez polskich znaokw ale z telefonu pisze 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 maja 2012 20:15
Ja głosowałam na 13- więc gratulacje Baffinko!  😅

Oczywiście wszystkim pozostałym także gratuluje!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 maja 2012 20:17
Moje głosy: 9, 13 i 15 🙂

Baffianka - gratulacje i czekamy na nowy temat! 🙂
abre   tulibudibu
15 maja 2012 20:25
Quendi, super 🙂 byłaś moim nr 1 🙂 Bardzo podobała mi się również 15.
Gratulacje dla wszystkich!

abre, martva, dzięki🙂

m.indira, o widzisz, dopiero teraz zauważyłam że jest z '53! Ale to dlatego, że widząc trzecie zdjęcie z obrączką nie przyglądałam mu się tak dokładnie, a dwa, że pewnie gdyby data była bardziej widoczna (skadrowanie trochę bardziej z góry) to by się to rzuciło w oczy, a tak data zginęła w morzu bieli... niemniej zdjęcie fajne no i gratuluję właścicielowi/właścicielce obrączki!😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się