matura

Przeżyłam, ale byłam zestresowana i używałam jakiegoś dziecinnie prostego języka. Ale wstyd...
To był mój 7 egzamin z 8, jeszcze geografia w czwartek i wakacje 😅
fin fajnie, że już masz to za sobą 😉 wyniki już masz czy czekasz?
ja swój dopiero mam o 15... już się trochę boje, bo średnio pracę umiem... 👀
neśka, przeczytaj jeszcze kilka razy pracę, masz czas. U mnie wyniki będą po południu 😉
Fin, gratulacje  🏇 ja jeszcze tylko chemia dzisiaj i koniec  😜
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 maja 2012 10:16
Ja też chemia, ale po wczorajszej biologii już nie mam parcia na jej pisanie .. w sumie idę .. bo idę ..
Ja jeszcze 6 dni do końca i cztery matury  😁 Z tym, że to już formalność bardziej - ustny polski, ustny niemiecki i pisemne niemieckie  😉
Mi pozostały jeszcze trzy: geografia,ustny polski i ustny angielski 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 maja 2012 12:09
Ja jeszcze ustne i spokój, właśnie kończę prezentacje na jutrzejszy ustny polski 😁
Czekaliśmy dwie godziny dłużej na wyniki 😵 Ostatecznie mam 29/30.

neśka, opowiadaj jak tam polski!


Dziewczyny, łatwa chemia?
Ja dziś rozpoczęłam oficjalnie wakacje 🏇 Dziś ustny polski, trochę zawaliłam, bo za naukę zabrałam się dopiero wieczorem, po czym stwierdziłam, że jest za długa i wprowadziłam parę zmian. Zrobiła się 1 w nocy, ledwo na oczy widziałam, więc tylko raz przeczytałam. Przed samym zdawaniem 2 razy próbowałam powiedzieć opierając się o sam plan, a jak przyszło co do czego, to się 2-3 razy zacięłam, bo wiedziałam, że coś jeszcze miałam mówić, ale nie pamiętałam co 😂 Ale cóż, to tylko ustny polski 😉
Odpowiedzi z biologii jednak sprawdziłam na Edulandii (te na Interii są tak błędne, że aż śmieszne) i wyszło, że minimum 60%.. Do dupy. Ale może ostatecznie jeszcze parę pkt wpadnie..

Jak wam poszła chemia? 😀
Lov   all my life is changin' every day.
15 maja 2012 16:02
Taką chemię to ja mogę codziennie pisać! 😀
Chemia przeje*****

Ja wprawdzie pisałam po 4 latach od mojej pierwotnej matury, w towarzystwie dla kolegi  😁
Ale co to w ogóle jest?!

Ta matura to jest jedno wielkie nieporozumienie i chemia i biologia.


Lov, prosta?
Dla mnie ta chemia to jakiś kiepski żart  🙄
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 maja 2012 16:09
Chemia to było jedno wielkie dno. Liczę na 20% 🙂 🙂 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
15 maja 2012 16:10
remendada, mi się wydawała prosta 🙂 wszystko zrobiłam, wszystko na logikę, prosto i przyjemnie 😀

Co wy dajecie, aż tak źle? Mi się wydaje o wiele łatwiejsza niż rok temu 😉
Ja zrobiłam 6 czy 7 pierwszych zadań  😂
a że organicznej w ogóle się nie uczyłam, to powpisywałam jakieś cyferki na chybił trafił.

Będę mieć pewnie jakieś 10 proc.
Boże jak ja kocham być na studiach  😍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 maja 2012 16:14
Ja sporą część rzeczy tam w szkole nie miałam...
Lov   all my life is changin' every day.
15 maja 2012 16:16
Fakt, z buforami poszaleli, bo to chyba nie był zakres liceum. Ale wszystko można było z tekstu wyciągnąć, tak samo jak kewlera 🙂
Bufory? Przecież bufory nie wchodzą w zakres materiału w liceum.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 maja 2012 16:55
Są, są ale są tylko wspomniane. Bo moja siostra też miała problem. Ja jestem mistrzem ! Dla mnie 30 to 20 ! I zwiążki miały 7 wiązań sigma, yeah  😜 Dobre bajki piszę  😜
Ale ta chemia była strasznie męcząca, trudniejsza niż w zeszłym roku, ale w tym roku poszaleli z ilością zadań, i na biologii i na chemii, mogli od razu dać 60 po 1 pkt  :/
Jednak nie chciało mi się napisać sobie tej prezentacji z polaka, pojechałam zupełny freestyle i dostałam 13/20. Niezbyt wiele, ale niech już sobie będzie, ważne że zdane.

No i konieeeeeeec!  🏇
Wow, myślałam, że moje 5, GÓRA 10 straconych punktów to porażka. Nie chcę nikogo urazić - mówię z punktu widzenia osoby, która obraca się w gronie przyszłych lekarzy narzekających na 80%, ale w porównaniu do zeszłorocznej biologii i chemii tegoroczne były żenująco proste...
Ja pisałam chemię podstawową i była spoko  😁 ale znajomi są załamani rozszerzeniem...
16/20 z polskiego. Średnio zadowolona jestem, ale komisja mi się nie bardzo trafiła. Jedna Pani owszem, miła natomiast druga to jakby mogła to by mnie zjadła 🙂 ale wcale się nie stresowałam i biorąc pod uwagę to, że zaczęłam się uczyć tej pracy wczoraj to i tak dobrze.

fin gratulacje! :kwiatek: świetny wynik 😉
A zdaje ktoś niemiecki ustny? Mnie czeka to w piątek. Jak zestawy, trudne? 😉
ja zdaję ustny niemiecki, w poniedziałek. jednakże nie mam pojęcia jakie zestawy... 😉
Widział ktoś już gdzieś odpowiedzi z chemii?
Ja też zdaję ustny niemiecki w poniedziałek. Zestawy są o tyle fajne, że można trafić na max jeden trudny temat leksykalny  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się