moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
08 maja 2012 20:55
W jakim sklepie dostanę takie okulary(oczywiście nie oryginalne)

Dlaczego "oczywiście"?

http://allegro.pl/okulary-ray-ban-wayfarer-oryginalne-i2322752089.html
takie cuda są możliwe?

Nie. 😉
bo ja biedny uczeń jestem  😉
te wszystkie Ray-Bany za 200zł to raczej podróba, nie?
Scottie   Cicha obserwatorka
08 maja 2012 21:34
Jak nie oferują paragonu z jakiegoś oficjalnego sklepu (nie tego z allegro), to raczej podróba.

Bawi mnie trochę ten "certyfikat", który dołączają do okularów na allegro- że niby nie robione w Chinach, 100% oryginalne. Tiaaa, tak samo jak moja torba Le Pilage, "made in France", która przyszła z Chinskiego ioffer 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
08 maja 2012 21:36
Frania, to nie lepiej kupić okulary stylizowane na wayfarery? Albo odkładać sobie na oryginały?

sandru, raczej. 😉
No właśnie chciałam takie stylizowane czerwone tylko nie wiem do jakiego sklepu uderzyć, a jak pisałam nie mam czasu za bardzo za nimi latać. Stąd prośba do was o pokierowanie mnie do jakiegoś sklepu  :kwiatek:
Nie mam zamiaru wydawać na okulary więcej niż 40zł, na te z allegro trafiłam całkowicie przypadkiem i wydało mi się to mocno podejrzane dlatego spytałam 😉
[quote author=Mgła link=topic=168.msg1395614#msg1395614 date=1336478114]
Ja poluję na koszulkę z napisem ,,kocham mojego chłopaka dlatego obejrzę ten mecz", widziałam gdzieś w Krakowie jakiś miesiąc temu a teraz nie mogę znaleźć 🙁
[/quote]

Haha, też super pomysł na napis 🙂
Moja koszulka:


Jednym się podoba, innym pewnie nie, ale furorę w stajni zrobiła 😉
sandru, to zależy, a nie od razu 'nie'.
warto zwrócić uwagę na model okularów i rozmiar. mniejsze są zazwyczaj tańsze. ray bany można kupić w atrakcyjnej cenie, choć na allegro jest to mało prawdopodobne (chociaż teraz przejrzałam z ciekawości i jednak trochę takich jest). bardziej bym szukała przez ebay np.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 maja 2012 22:14
Frania, wpisz sobie na all "wayfarer" - jest tego mnóstwo. 😉
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 22:18
Dzionka, super koszulka i fota też sama w sobie niezła 🙂 Aleś szczuplutka!

Frania, dobrze, że poprawiłaś post, bo już ubolewałam nad twoim intelektem skoro oczekiwałaś, że rozpoznamy okulary z przepalonego zdjecia 🤣

200 kosztują podróbki? Ja cię kręcę, paranoja. Nie dałabym więcej za okulary jak pięć dych. Poza tym nie kumam mody na powielanie.
cieciorka, dziękuję 🙂 Szczupło wyszłam chyba, bo mam trochę do zgubienia niestety 🙂
pytanie do tych, którzy korzystają z ioffer - czy taką ofertę można wziąć poważnie?? 🤔 1 zdjęcie słabej jakości, brak opisu (intersuje mnie ten konkretny model 3044, ale nie wiem czy to rzeczywiście to), a sprzedający z tego co widzę, jakoś dziwnie nie odpowiada na wszystkie pytania...  👀

http://www.ioffer.com/i/new-2011rb-3044-sunglasses-502784430

pytam ponieważ nie znam tej strony i nie wiem czy to jest normalne czy lepiej nie ryzykować...? 🙄
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2012 07:16
wer, Ja bym nie ryzykowala 😉 A pozatym mi sie wydaje, ze to sa podroby, za tanie na orginaly i brak zdjec, wiec mozesz dostac beznadziejne podroby 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
09 maja 2012 13:41
Frania W zeszłym roku była jakaś promocja w Aldo i za 2 pary takich 'ray banow' zapłaciłam 3 dychy. I mam czerwone i w panterke, więc miałam i dla mamy i dla siebie. 😀
Dzionka, super koszulka i fota też sama w sobie niezła 🙂

bo ja robiłam 😉 😎
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 maja 2012 18:55
Mam pytanie odnośnie sklepu TopShop, niestety w Łodzi nie ma  🙁
Czy są tam rzeczy różnych marek? czy jest to po prostu marka "topshop"?
Oraz jaki jest tam przedział cenowy? w porównaniu z jakimś sklepem.
wer, Ja bym nie ryzykowala 😉 A pozatym mi sie wydaje, ze to sa podroby, za tanie na orginaly i brak zdjec, wiec mozesz dostac beznadziejne podroby 😉


oczywiście że to podroby 😉 - zależało mi tylko na dość dobrej jakości aviatorkach w moim rozmiarze😉 tylko pytanie czy to jest dobra jakość i czy produkt zgadza się z modelem...  🤔
Ada Topshop to Topshop nie ma tam innych marek. Ceny porównywalne z Zarą, River Island itp.
Frania moja znajoma kupiła takie okulary licząc na to, że są oryginalne....odesłała, kasę dostała z powrotem, ale szkoda czasu według mnie
noen   A story of a fighter of our human race
10 maja 2012 08:21
wer, Jezeli chcesz podroby kupic, to wedlug mnie najlepiej znalezc na allegro z real zdjeciami 😉 Wtedy bedziesz pewna tego co kupujesz, a jezeli jest tylko jedno zdjecie sciagniete z neta, to tak na prawde nie wiesz jak to moze wygladac 😉

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=p&sg=1&string=ray+ban+aviator

tutaj tez podroby, ale masz pewnosc jak wyglada zamawiana rzecz 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2012 09:04
Tulipan!  👀 jak Twoja bluza Diamante - I hate dead haters?
Bo ja mocno zastanawiam się nad - Ciężko jest żyć lekko
http://www.store.diamante-wear.com/ciezko-jest-lekko-zyc-damska-kaptur-szara.html
Scottie   Cicha obserwatorka
10 maja 2012 10:14
[quote author=noen link=topic=168.msg1396427#msg1396427 date=1336544189]
wer, Ja bym nie ryzykowala 😉 A pozatym mi sie wydaje, ze to sa podroby, za tanie na orginaly i brak zdjec, wiec mozesz dostac beznadziejne podroby 😉


oczywiście że to podruby 😉 - zależało mi tylko na dość dobrej jakości aviatorkach w moim rozmiarze😉 tylko pytanie czy to jest dobra jakość i czy produkt zgadza się z modelem...  🤔
[/quote]

Bicz, pliz! 😉 to nie podróby tylko REPLIKI 😀 Szukaj dalej na ioffer (tam, gdzie będzie więcej zdjęć i pozytywnych komentarzy), nie opłaca się kupować na allegro, bo sporo przepłacisz.

Mój chłopak na ioffer kupował: ray bany, conversy, torebki (w tym moją le pilage), zegarki armaniego i ck, bokserki ck, jakieś wisiorki i chyba kurtki i tylko moja le pilage nie jest identyczna z oryginałem z wyglądu. Porównując ze stroną, na której jest napisane, jak rozpoznać podróbki, tylko wzorek z konikiem na klapie się różni, w porównaniu z oryginałem- jeszcze uszy przy suwaku (nie te do trzymania torby)- są większe.
noen mi nie chodzi po prostu o podóby ray banów - tylko o konkretny model 3044 bo są one w rozmiarze SMALL. Na allegro jest jedna jedyna oferta tego modelu za 521zł więc nie ma opcji😉

Scottie aktualnie to jest jedyna oferta na ioffer w takiej cenie - jest jeszcze jedna 4x droższa 🙁 zrypałam bo miałam upatrzoną oferte "normalnie wyglądającą" ale za długo zwlekałam  :emot4:

btw a replika to nie podróba? 😉


u chu chu jaki byczek się wkradł...
Scottie   Cicha obserwatorka
10 maja 2012 10:50
wer, to jest to samo 😉 tyle, że akurat na ioffer kupisz Ray Bany a nie Raj Beny, czyli nie jest zmieniona nazwa i jeśli okulary są z polaryzacją, to ona na pewno tam jest. Generalnie wykonane są tylko z trochę gorszego materiału, bardziej narażonego na zniszczenia. Falsyfikat, ale z wiernym odtworzeniem oryginału 🙂
dzięki za wyjaśnienie 😉 mi zależy nie tyle na RAY BANACH co właśnie na okularach dobrej jakości (lepszej niż np h&mowskie itp) w przystępnej cenie i przede wszystkim w moim rozmiarze

nic to, w takim razie muszę się uzbroić w cierpliwość, może jeszcze coś się znajdzie
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 maja 2012 11:06
Czy są w jakiś sklepach w Warszawie fajne sukienki na wesele w przystępnej cenie? 😉
Tulipan!  👀 jak Twoja bluza Diamante - I hate dead haters?
Bo ja mocno zastanawiam się nad - Ciężko jest żyć lekko
http://www.store.diamante-wear.com/ciezko-jest-lekko-zyc-damska-kaptur-szara.html


JARA, muszę Cię poprawić  😁 I SEE DEAD HATERS. Ale tulipan, wypowiedz się, bo czaję się na taką jak Twoja  🙂
Averis   Czarny charakter
10 maja 2012 15:01
Ja poluję na Ray Bany. Zainteresowałyście mnie tym iOffer. Włąśnie próbuję się w tym połapać.
JARA, Atutowa pytacie o funkcjonalność czy wrażenia ?  😎 Bluza jest ciepła, sprawdza się w wieczory majowe, mam 173cm i rozmiar M jest idealny (L lekko żyć jest za duża). A jakie spustoszenie sieje wśród ludzi to nie muszę chyba mówić  😁

edit:
to jest Lka, po kilku praniach się skurczyła i jest lepiej. Mimo to bez nerki jej nie ubieram bo mi ją podtrzymuje z boku  😉

a to miłe z tą rozmiarówką generalnie, bo np. plny lala są strasznie małe (krótkie)
szukam spódniczki z wzorem jak ta sukienka:

zdjecie z nesairah-nesstyle.blogspot.com

rzuciła wam się taka w oczy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się