Howrse gra :)

mikusiowa mój ośrodek potrzebuje rymarza, chętnie zatrudnię 😉

Co byś chciała za Żywioł i Upominek?
Sprzedam nyxa za 5kuponów, objęcia za 2 kupony, kamień za 2 kupony.  🏇 🏇
konirka, a co mogłabyś dać? :-D
a ja sie zastanawiam, czy warto brać tego dzikusa od Ow?


też się nad tym zastanawiam
chciałam uzbierać na smoka ale chyba głupio bo białej farby nie ma  😵 na sprzedażach błyskawicznych ceny są kosmiczne czasem a w ufo chyba nie złapię. Mogę jakoś kupić rogi obfitości nie mając kuponów? Czy Wy wydajecie pieniądze na tą grę czy jakoś zdobywacie kupony bez tego? Bo mi żal pieniędzy na kupno kuponów i najwyżej będę musiała się bez nich obejść ale co z rogami?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 kwietnia 2012 18:27
Kupony za konie które umierają mając ponad 30 lat, za diamenty, za sprzedaże koni, za to że ktoś kogo sponsorujemy kupi kupon, swój pierwszy. RO jeszcze za wymiany może być lub w UFO lub za diamenty
farbę białą kupiłam za 85tys  😵  🤔wirek:



dziś zrobiłam złote jabłko, brakuje mi fioletowej do nyxa, i 2 zielonych do kamienia.

Sprzedam 2 kupony ;-)



z chęcią kupię 😉
można też kupić RO na wymianach. nie wiem, jakie są ceny na pl, ale bardziej się opłaci niż na błyskawicznych, bo dostajemy 3 farby plus jakieś fanty.
Heval, ty dopiero zaczynasz, co nie? na początku zawsze jest najgorzej. ja nie wydałam ani grosza, bo gram na com, a mam całkiem niezłe konie i udaje mi się coś tam zdobyć na promocjach. jak masz większy staż, więcej kasy, koni, obeznania, co się opłaca, to łatwiej jest grać, więc może najpierw spróbuj zarobić co nie co i poczekaj na następną promocję, żeby przy tej nie zbankrutować 😉 one są teraz często, chociaż przyznam, że ta bardzo mi się podoba, bo małym kosztem zdobywam bardzo fajne rzeczy. ustawiłam sobie tak, że do końca promocji muszę dać już tylko po jednej puszce na każdy przedmiot. resztę ładuję w ten obrazek, jestem na razie na pozycji dającej ostatecznie 3 RO 🙂
Otwieram RO, żadnych potrzebnych farb tylko kolejne wygralam, fioletowa do nyksa, brakuje czarnej i w nim kolejne RO, czyli jutro 50 000 eq dzisiaj nyks 😉
a są czarne w RO? bo na tej liście, co pisze jak zdobywać farby, to ona jest przy miksowaniu, więc może nie ma ich w RO?
można też kupić RO na wymianach. nie wiem, jakie są ceny na pl, ale bardziej się opłaci niż na błyskawicznych, bo dostajemy 3 farby plus jakieś fanty.



chodzi po 200tys


calore - jest czarna
ja w ro miałam 2 czarne i jedną biała.
na com były taniej RO, teraz faktycznie ok. 180tys.
calore jutro mija mi 20 dzień a nadal czasem jak patrzę co tu piszecie to mam taką minę:  🤔 i zastanawiam się o co chodzi.
Ale staram się coś tam ogarniać choć np nie widziałam jeszcze gdzie są wymiany, o których mówicie czy to jest gdzieś 'ogłoszone' czy to między użytkownikami po prostu itp. Kupować na sprzedażach bezpośrednich nie będę bo jak patrzę jak idą po 20 000 to ja mam niewiele więcej equus więc bym zbankrutowała  🙄
coś tam staram się namalować jak się da bo biorę udział w zawodach i to też daje jakieś tam farby  👀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 kwietnia 2012 06:37
Wymiany są w sklepie ale można się też wymieniać między użytkownikami przez dawanie prezentów i kupowanie koni 🙂
Jak czegoś nie wiesz to pisz, odpowiemy 😉

Potrzebuję konia min.25 lat i 0 um. 🙂
Jamiałam fajnie bo łapnęłam promocję +2 kupony do kupionego,zaszalałam i miałam trzy,w dwóch RO miałam kolejne RO,więc w sumie pięć. Efekt? Mam już Nyksa i 5-ty żywioł 😀
Moje przedmioty

Muśnięcie Filotes
x 10

Zwój Plutona
x 6

Diament
x 6

Czarna Orchidea
x 5

Promień Heliosa
x 5

Puszka Pandory
x 3

Pięta Achillesa
x 3

Podkowy Posejdona
x 2

Różdżka Płodności
x 2

Siodło Posejdona
Dostępny ekwipunek: x 2

Piorun Zeusa
x 2

Objęcia Morfeusza
x 2

Fortuna Krezusa
x 2

Lira Apolla
x 2

Kamień Filozoficzny
x 1

Uzda Posejdona
Dostępny ekwipunek: x 1

Klepsydra Kronosa
x 1

Zestaw Bonusowy
x 1

Złote Jabłko
x 1

Zestaw Centaura
x 1

Woda Młodości
x 1

Upominek Hestii
x 1


Uszczupliłam swoje zapasy na konia, mam nadzieję, że chociaż jego umiejętności będą bliskie 1200.. ale nie zapowiada się na to.  😕
jestem do bani, nie umiem w to grać..  👿
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 kwietnia 2012 10:14
ma ktoś może zestaw harmonii na sprzedanie?  😁
edit. lub jego elementy  😉
lizzy na pl czy na com? Bo ja mam 😀
tyle już uzbierałam z puszek 😉

Nyx Pack
The 5th Element
Philosopher's Stone
Dragon
50 000 eq
Fertility Wand
4 x Diamond
1 x Diamond

a na to mam już przygotowane puszki 😉
5 x Aging point
Medusa's Blood
Ghost
Harmony Pack
mówiłam już, że podoba mi się ta zabawa? 🤣
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 kwietnia 2012 14:01
chonakawena pl, to pisz za ile  😉
calore no nie no nie no nie. ja nic nie mogę uzbierać! nie lubię tej zabawy! do zestawu harmonii brakuje mi czarnej  😉

                  http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=8935787&message=venteChevalAnnulee  za ile kolege mogę wystawić?  😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
28 kwietnia 2012 14:40
Ja się dorobiłam kamienia filozoficznego z tych farb ... I chyba na więcej nie mam co liczyć ... 🤔
najważniejsze, że mam już żywioł i nyksa  😍
po 1. szukam do mojego nowego ośrodka jeździeckiego (1. dzień) kowala (150 equus) i rymarza (239 equus) jakby może ktoś potrzebował pracy

[s]po 2. jeśli ktoś dla mnie rezerwuje ofertę pracy w ośrodku (bo jak się wystawia 'ogłoszenie', że się szuka pracownika to można zarezerwować ofertę dla konkretnego użytkownika) to gdzie mam znaleźć tą ofertę i ją zaakceptować? bo szukam w 'moja praca' i tam jest tylko szukanie ofert pośród wszystkich ośrodków a wyszukiwarki nie ma. patrzyłam w google ale odsyła mnie np do poradnika gdzie jest napisane, że można zarezerwować ale nie jest napisane jak zaakceptować. Będę wdzięczna za pomoc  🙇 [/s]

Edit: pojawiło się już. Jakiś błąd w serwerze chyba był na chwilę 😉
Heval, zatrudniaj się sama u siebie, zawsze będziesz mieć pracę i najwyższą stawkę 😉
calore jak mi wygaśnie kontrakt to się zatrudnie, ale teraz potrzebuję pracowników a na drugie konto wysłałam ofertę pracy i nie wiem jak zaakceptować  😵
Heval  stawka 239eq jako rymarz? Co Ci szkodzi dać o 1 eq więcej? Byłoby większe prawdopodobienstwo na zaakceptowanie  ów oferty bo na stronie pracy wszystkie głównie po 240eq, to oczywiste, ze sie bierze wiecej.
Ciut ciut nie rozumiem Twojego rozumowania ale dobra  😲
Rób jak chcesz 😉
mikusiowa pomyliłam się 240 equus za rymarza.
ale i tak oferta pewnie zginie bo jak przeleciałam kilka stron ofert (akurat na instruktora) to setki tych ofert...  😲 najwyżej zbankrutuję  😂
nie polecam użytkownika Mika_TLR
nie chciałam zrobić z nią wymiany, to grozi kontaktem, bo wymieniam objęcia na 2 kupony z modem howrse  😵
niektórzy to powinni mieć zakazany dostęp do komputera


zrobiłam dziś nyxa 🙂 i kamień będę miała jutro, bo mam zieloną farbę, ale limit jest i nie zrobię
Otworzyłam 3 ro i jutro będę miała 3 żywioł 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się