Kącik Małolata...:D

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 19:57
ida już gdzieś to słyszałam 😁
Instruktora mam naprawdę świetnego, że aż mi go szkoda ciągnąć do siebie do miasta, już się nawet z nim na wódkę umówiłam jak zdam prawko za pierwszym razem 😁 Mimo iż nie wygląda na miłego człowieka to ma naprawdę wielkie nerwy, świetny charakter i poczucie humoru 🙂 z takim człowiekiem nie boję się jeździć, jak wsiadam do auta to się nie stresuję, powiedział, że jak będę miała taką potrzebę to pojedzie ze mną na egzamin, złoty człowiek normalnie 😍
Też bym chciała zrobić prawko, mieć samochód, wszytstk było by prostsze  👀 Zazdroszcze wam małolaty! Ja jeszcze pare latek musze poczekać  😜
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 20:00
Kamita ja czekałam 3 lata, najpierw miałam robić B1, ale wybiłam sobie to z głowy, pół roku przed kursem mnie nosiło, na teorii nie umiałam usiedzieć na krześle, instruktor słyszał o mnie jak jeszcze na teorię chodziłam 😁 Także ja to miałam dopiero owsiki w d*pie 😁
  Mysza to ja na takiego trenera trafiłam i do tej pory mamy kontakt a niedługo moze znów bedzie mnie trenował  😜
tacy ludzie są fajni, chociaż ja to ogólnie dziwna jestem bo się z każdym praktycznie potrafię dogadać (charyzma to się podobno nazywa  😂 )
Mysza, fajnie 😉, ja muszę jeszcze co najmniej rok poczekać...
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 20:08
Ida ja się popłaczę chyba na ostatnich godzinach jazd 😁
Niestety jestem strasznie wrażliwa 😁
Też mam takie coś, że z każdym się dogadam, nie znam takiej osoby, która widziałaby mnie chociaż raz w życiu i zapomniała o moim istnieniu 😁
Nawet kierowcy busów międzynarodowych poznali mnie po roku czasu, mimo że ścięłam włosy, miałam czapkę i kaptur 😁
Mysza to pijoona bo ja ryczałam jak bóbr jak wracałam ze zgrupowania w wakacje  😂
w sumie to fajna sprawa być kojarzonyma nie takim szarym człowiekiem  😀
dobra małolaty miłego weekendu a ja spadam i odezwę się w poniedziałek  😉
adios!!  🏇
Mysza zrozumiałam!
Fajnie się Ciebie słucha 😀 Cytuję "To z tych banalnych, a to z tych takich moich dla Ciebie"  😂
"Rozważnie używaj dowodu"  😂

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 20:22
ida byda tęsknić 🙁 ! .... 😁
Mikusiowa z tymi życzeniami od siebie to nie wiem co mnie napadło 😁 Ale grunt, że się nie jąkałam, a to już postęp ! 😂 Po za tym życzyłam tego z całego serca !!! 😁

Edit: ida ja po zakończeniu roku w gimnazjum (3 klasa) w domu ryczałam 3 godziny 😁 Głupio mi było się tak przy wszystkich poryczeć, ale jak spotkałam swojego dobrego kumpla na przystanku, to nie było rady, rozryczałam się ze szczęścia i prawie go udusiłam 😁
A co do rozpoznawania [s](czemu mi podkreśla ? 🤔 )[/s] - mojego chłopaka też każdy pamięta, moi znajomi też go rozpoznają na ulicy. To wszystko zależy od charakteru 🙂
Edit2: Już wiem czemu, ale byk 😁
ida byda tęsknić 🙁 ! .... 😁



ida ja też  😍
Mysza, moja wypowiedź składałaby się główne z yyyyyyyyy, no a Ciebie się tak fajnie słucha i masz rację, powiedziałaś od serca  😂 Co ślina na język przyniosła  😂  😁

żartuję oczywiście. Dlaczego mysza nie wypowiadała się w filmie dla pippi?  😲
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:00
Dominisiu nie miałam czasu, nawał obowiązków, miałam najpierw jazdy, później latanie po fotografach po zdjęcie do prawka, później musiałam z mamą połazić po sklepach i się nie wyrobiłam, chociaż bardzo chciałam 🙁
Edit: A co do gadania co ślina na język przyniesie - zawsze tak mam. Zawsze jestem szczera, do bólu też 😉 Ludzie właśnie za to mnie nie lubią, bo jak mają doła i oczekują durnego "ooojjj dziubuuu będziu doooobsz !" to ja wylatuję z całkiem innym tekstem, daję kopa w tyłek - dosłownie 😉
Anderia   Całe życie gniade
26 kwietnia 2012 21:16
Poznajcie Kulę - [s]mojego nowego podopiecznego[/s] jednego z moich podopiecznych  😎



Zwierzę bardzo miłe i kochane, zero złośliwości w nim. Ma śliczne oczka, piękny półksiężycek na czole i ciągle mizia miękkimi chrapkami. No i wielki brzuch, od którego ksywa, bo Kula to przecież nie jest prawdziwe imię  🙂
I jeszcze Kuleczka z The Krzywy Ryj Monster (czyli ja  :wysmiewa🙂 by Przypadkowy Pan Grzybiarz:

Wracam sobie do domu, dzwoni mama i mówi " jutro i tak nie idziesz do szkoły" ja pełna radości, wole nawet nie pytać dlaczego, wchodze do domu "wiesz, że musisz jutro na piechote iść do szkoły?"
Ja głucha aż tak jestem ?  😵
Z tą Dominisią to do mnie?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:18
Anderia aaaaaaa, jak mi się marzy taki skarogniady konik z takim półksiężycem ! 😍 Śliiiiczna Kuleczka ! 💘
Mikusiowa o ile nie pomyliłam imion, to tak, to do Ciebie 🙂
Alabamka to obie jesteśmy głuche, bo moja mama też nie raz tak mówiła, a później i tak wyskakiwała, że muszę iść do szkoły 😁

Edit: Anderia a za ten "krzywy ryj" 🤬 ! Śliczna jesteś !
Hmmm skąd znasz moje imię?
Mam gdzieś to zapisane w profilu i tradycyjnie zapomniałam?  🤔wirek:
Albo Cierp1enie coś mówiła?
Albo ja mówiłam?  🤔wirek:


😂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:20
Mikusiowa Raz - podpis pod avatarem, dwa widziałam jak Cierp1enie mówiła do Ciebie Domi u siebie na photoblogu 🙂 😁
Aaa no chyba że tak  🤣
A pod avatarem to równie dobrze może znaczyć Dorota, Donata.. 😀

I jakby ktoś nie rozszyfrował to z tym Do&Mi chodzi o "Dominika & Mikado" 😀
Anderia Śliczna kuleczka, i tyy  😍
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:25
Dorota to Otka 😁
A podpis jakoś mi się tak z Dominiką skojarzył, czyli dobrze pamiętam ? Nie popierdzieliłam imion ? 😁
Nieee, bardzo dobrą masz pamięć.  😀
Anderia   Całe życie gniade
26 kwietnia 2012 21:26
Mysza, Kamita01 z grzeczności nie zaprzeczę, ale polemizowałabym na temat swojego wyglądu  😁
Co do Kuli, no udał mi się, nie powiem że nie. Gdybyście zobaczyły, jak się rusza  😍 Zaciągnę do stajni fotografa/reżysera i wstawię tutaj dowód, chyba że tylko z siodła ma taką mocno odczuwalną sprężynkę w dupce, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wygląda z dołu. W każdym razie, relacje będą  🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:27
Mikusiowa Muszę 😁 Czasami nie mam wyboru 😁
Chociaż ja twierdzę, że mam sklerozę, a z imionami to w ogóle mam problem 😂
Anderia każda chyba ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu 😉
A Kula jest naprawdę meeegaa ! 😜
Mysza, jak się nie chce to się nie ma, i widzisz... da się zapamiętać imię, da!  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:34
Mikusiowa 😂 Uwierz, że to nie od tego czy ja chcę czy nie ... Bo nawet jak chciałam, to zapominałam jak kto ma na imię 😁
Ciiii!
Chciałam poczuć się "wyjątkowa" i myśleć, że moje imię zapamiętałaś bo chciałaś, a ty mi piszesz że to nie od Ciebie zależy.. No ludzie złoci!  😂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:42
Hahahahahaha umieram 😀 😂 Twoje zapamiętałam bo chciałam ! Napisałam, że niektórych imion nie pamiętam chociaż chcę ! Masz czuć się wyjątkowa ! 😁
Mniejsza z tym, czuję.

Już chyba moja godzina  🤔wirek:  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 kwietnia 2012 21:47
Moja chyba też ...
Jutro rano muszę wstać, zdążyć na busa, dojechać do L-cy i jeszcze znaleźć parking, z którego ma mnie instruktor odebrać.

Bye małolaty ! :przytul:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się