Targi końskie - daty i miejsce.

Witam,
jakieś kilka lat temu był targ chyba co drugi czwartek miesiąca w Wadowicach, było trochę sprzętu jeździeckiego kilka koni. Czy ktoś się orientuje, czy ona tam się dalej odbywa? Ewentualnie, gdzie w województwie małopolskim są jakieś targi końskie?
Tak, targi nadal są... ale głównie to zwierzęta gospodarskie... konie nie są tam w przeważającej ilości - przynajmniej jak ja byłam w zeszłym roku jakoś - trafiłam na dzień, gdzie koni nie było w ogóle 😉
Dzięki za odpowiedź, a sprzęt jakiś był? Bo bardziej o to mi chodzi - jakieś czapraki, siodła trochę lepsze?  Czy nie ma po co jechać? Kilka lat temu jak byłam było kilku rymarzy i mieli fajny sprzęt i w przystępnej cenie.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 lutego 2012 08:19
odkopuję 🙂
czy w tym roku oprócz Torwatu i Cavalliady szykują się w polsce jeszcze jakies końskie targi / imprezy ?  😉 nie mówię o np. Skaryszewie itp. Bardziej mam na myśli imprezy masowe ( dostawcy, sklepy, sprzęt  itp. )
Hej czy wiecie może kiedy są targi w Pajęcznie????
Co do śląska, to jest jeszcze w Zebrzydowicach. 🙂
Konie w Chmielniku - 15 września.
Pajęczno 12 maja
25.03.2012 (niedziela) - Jarmark Kaziuki - Skansen Ochla ok. Zielonej Góry woj. lubuskie - Takie małe targi końskie 😉

i jeszcze coś końskiego u nas
05.05.2012 (sobota) - Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych, Premiowanie Źrebiąt, Preselekcja Ogierów do ZT - Ośrodek Jeździecki Kaczenice /to u forumowej katki 🙂/
witam
czy orietuje sie ktoś, kiedy i dokładnie gdzie są targi końskie na terenie warmi i mazur??? w internecie naprawde cięzko coś znaleść, a wiem że podobno coś w okolicach szczytna jest....
Proszę o pomoc i pozdrawiam 🙂
aneta   foto by Tynka
24 kwietnia 2012 20:00
zaraz przy granicy z warmińsko mazurskim w województwie pomorskim ( Stare Pole konkretnie) co roku w czerwcu odbywają się niewielkie targi. Można podjechać ale jeśli jest się blisko tego miejsca- specjalnie większej ilości km bym nie pokonywała🙂




http://www.podr.pl/index.php/targi-i-imprezy/targi/164-xix-zulawskie-targi-rolne-xiii-regionalna-wystawa-zwierzat-hodowlanych-wystawa-rzemiosla-artystycznego
W Pietrowicach Wielkich od niedawna są targi koni. Opolszczyzna
nooo, opolszczyzna jak opolszczyzna. 🙂 To jeszcze śląskie. Bardzo blisko granicy z Czechami.
Hej! Czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o targach HIPOLOGICA w Berlinie? z tego co wiem, są organizowane co roku, w grudniu(teraz 13-16?) Interesuje mnie markowy sprzęt jeździecki(najlepiej w niższych cenach :P) a jeśli nie tu, to gdzie? 🙂 I wiecie może, czy są jakieś targi we Francji, w okolicach Monako?  😁 albo w Glasgow/Edinburghu?  😀iabeł:
czy są jakieś targi końskie koło Warszawy?
za odpowiedź będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
A są jakieś targi sprzętowe w Lubelskim?
targi w Pajęcznie są zawsze w pierwszą sobotę po weekendzie majowym 🙂
http://www.targikielce.pl/index.html?k=galopem&s=ogolne

Był ktoś w Kielcach w zeszłym roku?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 stycznia 2013 20:54
A wiecie, kiedy są targi końskie w Suchowoli (woj. podlaskie) ?
Targ w Pietrowicach Wielkich ( za Raciborzem, w stronę Głubczyc) woj. śląskie jest zawsze w ostatnią sobotę miesiąca 😉
Gdzie jest pajęczno?  :kwiatek:
jakieś 50km od Częstochowy na północ
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
10 lutego 2013 08:37
Czy w Golubiu Dobrzyniu odbywają się targi koni?
czy są jakieś targi końskie koło Warszawy?
za odpowiedź będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:

"za chwile" w samej warszawie masz cavaliade przeciez...
W każdy drugi wtorek miesiąca-Zebrzydowice Agrosped (przeniesione z Kleszczowa) 🙂
Troszkę sprzętu,troszkę koni-w cieplejsze miesiące zawsze więcej.
Hej 😉 Czy w najbliższym czasie na terenie Polski odbywają się jakieś targi końskie??
Odgrzebuje. W konskim Targu z grudnia jest reklama targów jezdzieckich w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 26-27.04. Ktos cos wie wiecej?
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznych targów w Pajęcznie.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.640722822670609.1073741865.395339057208988&type=1
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 maja 2014 21:22
Za Basznią... Trupków nie było. Konie w większości zadbane. Z kopytami rożnie. Chcieliśmy kupić jakiś "fajny" okaz i wyszło, że nie ma 🙂 Wzięliśmy małopolską trzęsącą się galaretkę, według naszego mniemania najmniej chodliwego konia🙂
BASZNIA,  też chciałam jechać, ale mam juz raczej pewnego konia na oku, więc nie pojechałam koniec końców.

Kiedy następne targi w pajęcznie?

A ogólnie, jak z cenami na tych targach? Normalnie, taniej, drożej? Chodzi mi głównie o kucyki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się