Końska rewia mody cz.VI (2012)

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 lutego 2012 20:53
emuu - wcale nie był by smutny 😀 taki klasyczny
wątek zamknięty
ciągnąc  🚫 czemu ogłoszenia zostały zmienione?  👀
wątek zamknięty
nie smutny i jest w dobrej cenie 😉

ja chce stare ogłoszenia  😕

czemu? Bo jak coś działa to trzeba popsuć.. 😤
wątek zamknięty
też wolałam starsze ogłoszenia, w tych nowych nie umiem nadązyc i ciągle o nich zapominam. Te na forum były bardziej przejrzyste, nie trzeba było tyle klikać 🙂
Ja szukam czegoś do gniadego pana i upolowałam ES stripe in white-szmaragd, nada się ?  😁
wątek zamknięty
może napiszmy petycję, że wolimy stare!!!
wątek zamknięty
Ja się podpisuje!!!  🏇
wątek zamknięty
azazu93 czy się nada? ba, będzie szał !  😍
No nie wiem, chyba dozbieram do pasiaka navy z nici :P Też mnie zauroczył, a dopiero co kupowałam stonowane anky...
Wiosna idzie chyba  😁 😅
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 lutego 2012 21:00
Też tak uważam, jak prawie codziennie wchodziłam na ogłoszenia tak teraz może tam kuknęłam po tygodniu?

Fajne było to że wszystko było pomieszane razem i nagle coś wpadło w oko. A tak to przekopywać kilka podrozdziałów  🤔  🚫
wątek zamknięty
A kto zdecydował o nowych ogłoszeniach??  😤 geniusz  🙄
wątek zamknięty
emuu jesteś okropna ! To teraz trzeba na szybko kołowac kase i nic tylko kupić  🤬
Pytanie do Pana/Pani od transporterów za 500zł poszło, zobaczymy co odpisze

Co do przywrócenia starych ogłoszeń jestem jak najbardziej za ! 🙂
wątek zamknięty
Też się pod petycją podpisuje 🏇
Ja w nowe ogłoszenia w zasadzie rzadko wchodzę. Stare fajniej się przeglądało. 😀
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lutego 2012 21:06
W każdym wątku będziecie narzekać na te ogłoszenia?? To już się robi nudne. Przyzwyczaicie się do nich prędzej czy później i będzie okej.
wątek zamknięty
azazu93 ja okropna  😁 never!  😍 koniecznie pokarz fotki. Sama długo na niego chorowałam, ale teraz jak mam Anky Jasper to się trochę uspokoiłam, a na zawody do szarego fraczka by nie pasował (ale do brązowego mhmm byłoby pięknie :kocham🙂
wątek zamknięty
Laski ! Znowu pociągne off'a i powiem że dostałam odpowiedz na pytanie o transportery otóż brzmi ona tak :
"Witam,
pamietam ile zaplacilem za nie w firmowym ich sklepie w Monachium, stad ta cena. Nie znam cen aktualnych i wystawilem je za taka cene jaka uwazalem ok.
Jaka jest Pani propozycja?"

[sub]ps.niestety nie wiem czy da się cytowac maile[/sub]

Dramka napisałam dlaczego taka cena i czym sie sugerował wystawiając je za tyle  😁
wątek zamknięty
azazu93

Co napisałaś?  🤣 Daj znać co odpisze  😅

Kastorkowa Gdzie jeszcze narzekają..muszę tam iść  🏇
wątek zamknięty
azazu93, tak pokaŻ fotki..  🙂
wątek zamknięty
A ja się skromnie wypowiem że skoro już ktoś włożył w nowe ogłoszenia kupę pracy (a na pewno tak było) to teraz nie wypada kazać mu się bujać i wszystko od nowa zmieniać. I co, będą i jedne i drugie ogłoszenia? Czy cała praca ma się zmarnować?  Ja uważam że trzeba się przyzwyczaić i tyle, choć też lubiłam stare ogłoszenia. Ale już koniec  🚫  😡
wątek zamknięty
Bardzo możliwe ze tyle dała i za tyle wystawiła  😁

wątek zamknięty
zalcia97 dopiero szukam sponsora na niego  😁 ale musze sie pospieszyć bo on się może szybko "ulotnić"
wątek zamknięty
ja tez pisze sie pod petycja !! okropne te ogłoszenia , po co ludziom utrudniać zycie  🤔
wątek zamknięty
🚫 Fajnie, ale myśle miłoby było gdy ktoś wogóle zapytał użytkowników co myślą o pomyśle nowych ogłoszeń.
Mi osobiście odechciewa się wchodzić na r-v. Zawsze pierwsze co robiłam to było wejście w ogłoszenia i przejrzenie wszystkich stron.
Nowe ogłoszenia są piekielnie nie czytelne, wyglądają niczym podróbka allegro. To jest żadna radość wchodzić codziennie i sprawdzać 1-2 kategorie.
Wcześniej było tak że przeglądając często wyłapywało się też rzeczy, których zakupu sie nie planowało, było o czym rozmawiać i dyskutować 🙂
I o ile bardziej były przydatne. Przykład ? Choćby ogłoszenia typu ''Jade x.x.x z koniem na trasie x-x.Czy ktoś chciałby się zabrać?''. Nie jednym
takie coś pewnie ratowało życie. A teraz ? Teraz nikomu nawet nie chce sie tego przeglądać. Również podpisuje się oboma rękoma pod petycją 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny, nowe ogloszenia zrobili quanta z rootem i to jest ich decyzja jako "zarzadzajacych" forum. lepiej jest z paru przyczyn technicznych. a dla nas lepiej, bo mozna dodawac duzo zdjec, duze foty, i sobie szukac tematycznie. przywykniecie.
Demonowa, wybacz, ale dlaczego ktos mialby nas pytac? jest osoba prowadzaca to forum i do niej naleza decyzje. bedzie miala widzimisie to to forum zamknie. i tez sie nie zapyta. koniec kropka.
wątek zamknięty
katija   :kwiatek:

nie gniewaj się ale tylko dla was lepiej bo generalnie są do d..y  🤔


jestem za referendum nowe ogłoszenia   ❗
wątek zamknięty
Ja też zawsze najpierw w ogłoszenia wchodziłam..
I zawsze coś fajnego się znalazło.
A teraz trudno je ogarnąć.
są koszmarne ; (
wątek zamknięty
Też się dołączam do  🚫  i podpisuję pod petycją. Powiem szczerze, że  n i e n a w i d z e  tych nowych ogłoszeń  😤  Totalnie nieprzejrzyste, trzeba co najmniej godziny, żeby przejrzeć wszystkie kategorie i podkategorie, dlatego też zaglądam do nich nie częściej niż raz na tydzień... Jak dla mnie, to r-v straciła przez nie swoją dawną atmosferę i zrobiono z niej nieudolną podróbę allegro :/  Dodam jeszcze, że modki nie są tu same i powinny najpierw skonsultować ten pomysł z re-voltowiczami, bo to głównie oni będą z nich korzystać, a z tego co widze większość jest na NIE.  🤔
wątek zamknięty
Walicie mega offtop.

katija, amen!
wątek zamknięty
Nekanowa, moderacja nie ma nic wspolnego z nowymi ogloszeniami. jest to decyzja ADMINISTRATORA forum. nie moderacji. dla waszej wiadomosci my mamy niewiele wieksze mozliwosci techniczne niz zwykly uzytkownik. a dyskusje, jesli jeszcze musi trwac, prosze przeniesc na techniczne. tu zajmijmy sie szmatami. 🙂
wątek zamknięty
koniec  🚫  zbieram podpisy w nowo otwartym wątku  🤔 edit już zamknietym  😤 edit otwartym od nowa  😁

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,87323.0.html
wątek zamknięty
Mam pytanko  🙂

Czy ktoś orientuje się gdzie mogę znaleźć brillianta apricota przecenionego ?  🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 lutego 2012 07:57
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.