produkty ANKY

Livia, faktycznie dobrze to wygląda 🙂 Fajnie, bo znalezienie padu ze starej kolekcji o profilu VS graniczy z cudem 🙂 Dzięki za foty.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 lutego 2012 15:18
Dzionka, bo w bardzo starych kolekcjach w ogóle nie było vs'ek. Weszły o ile sie nie mylę w kolekcji z Bright red, Bananą i Hortensją (?)
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2012 17:13
Dzionka, ja nie narzekałam w każdym razie, nie raniło to niczyjego zmysłu estetycznego  😁

arivle, masz rację - wersje VS były od lata 2009 dopiero produkowane.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 lutego 2012 17:28
Ja jeździlam z DLkami pod skokówką, wyglądało to w porządku zupełnie 🙂




Ale stare zdjęcia odkopałam  😵
Ja mam dwie DL-ki i jeżdżę w nich pod skokówką, i nie wyglądają aż tak źle, jednak moje siodło jest dość małe i na niektórych zdjęciach wygląda co najmniej dziwnie 😁 I jeszcze jedno zdjęcie Pielgrzyma w Bananie. 😉
gabb.  super Pieluszowi w bananie ^^ i ja go widzę w brilliancie green  😍
Ja tak samo DL-ki pod skokówkę 😉 i jest fajnie 😀
zalcia, dziękuje :kwiatek: Czaiłam się na tego brillanta, a tylko VSD znajduje, a ja jednak wolę VSS.
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2012 15:56
gabb, super, mimo że tu Banana wyszła jak Wasabi 🙂
jestem zła - widziałyście tą cena na ogłoszeniach (tych nowych) za cobalta i blue? napisałam troche później, już były sprzedane  👿
konwalia- ja jestem jeszcze bardziej zła,jak dla mnie niepoważna laska, bo napisałam wczoraj pierwsza i już ustaliłyśmy cenę, miałam je kupić,czekałam na dane do przelewu , a ona za 5 mi. mi odpisała,że pady sprzedała  🤔
Livia, dziękuje :kwiatek:
zalcia, jak pisałam już KRM, mi się podoba 💘
Był cobalt w ogłoszeniach? A ja do tych nowych jakoś rzadko zaglądam i nie zauważyłam. 👿
I jeszcze jeden Pielgrzym w bananie 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
06 lutego 2012 20:34
gabb, był, za 80zł
zalcia97 no to dziko. Kurcze, takie ceny. No nie mogę, masakrancja jednym słowem  😂
Jak ja mogłam tam nie zajrzeć 👿 A tak się czaję na cobalta 😉
gabb.  , konwalia . I tak byście nie kupiły,bo ja napisałam SEKUNDĘ po ogłoszeniu,a jak widać wyszły takie dziwne rzeczy,że najpierw je mam, potem nie.  😤 👿

+Pieluszowi jak zwykle pięknie!  💘
Ja bardzo lubię te nowe ogłoszenia, a przede wszystkim wyszukiwarkę: wpisuję Anky i wyskakują same Anky.
gabb. tu Banana wyszła jak Wasabi - ślicznie.
żalcia97 w Blacku bardzo bardzo ładnie.
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2012 21:05
gabb, też widziałam tego Cobalta 🙂 Jak dobrze, że mam już swojego 😉

zalcia, ostatnio jakiś wysyp niepoważnych... Ja się już nauczyłam, że jak jest za tanio, to jest najczęściej podpucha i lepiej odpuścić.
zalcia,Azbuka, dziękuje 😉 Jakoś mój aparat nie umie dobrze złapać tego koloru.
Livia, ja właśnie nie zauważyłam, a cobalt jest jedną z tych Anek, które muszę mieć jak najszybciej 👿
Azbuka- dziękuję 🙂
Livia no niestety .. też właśnie zauważyłam,że cena niska,ale liczyłam,że to jakiś Ankowy laik  😁
gabb. ja wolałabym Olympia Blue,ale od razu po niej jest Cobalt 😀 nie mówiąc o Alt Rosie, Burnt Orange, Sunshine,Ruby,Oxblood ... 👀
myślę, że to była podpucha :/



Dzionka - a jaki kolor planujesz nabyć?
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2012 12:31
zalcia, niestety, nie ma już Ankowych laików - a na pewno nie po gradzie PW z pytaniami 😉
mam pytanie co do ankowych rzeczy jak je określacie warte swojej ceny? szczerze mówiąc zakochałam się w petrol'u ale zanim wydam kaskę wolę upewnić się i spytać EKSPERTÓW 😉
asds   Life goes on...
07 lutego 2012 17:37
Ja tez pisalam w sprawie cobalta zaeaz po tym jak ogposzenie wyszlo.... Ba bawer smsa wyslalam i zadnej odpowiedzu ani tu ani tu nie dostalan
Livia   ...z innego świata
07 lutego 2012 20:32
Lidia, przede wszystkim Petrola można dostać jeszcze w sklepach nówkę sztukę 😉 Więc używany pad na pewno będzie tańszy. Co innego rzeczy ze starszych kolekcji, z całkiem starych dobrych kolekcji, w idealnym stanie - tu już ceny mogą być różne, od racjonalnych do wysokich 😉
Cierp1enie, myślę nad jakimś ładnym beżem/piaskowym lub bananką 🙂 Na razie chyba poczekam na wszystkie nowe kolekcje i wtedy będę coś kupować, nowego albo z poprzednich.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2012 21:32
A ja mam pytanie z rzędu tych irytujących: czy jest jakaś Anka zbliżona do eskadronowego berry? Jak się do tego ma pink lub orchidea?
emptyline, najpodobniejsza do berry będzie orchidea.
emptyline zdecydowanie orchidea, mam 2 i różnią się ale bardzo mało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się