Końska rewia mody cz.VI (2012)

Siodło wygląda na za wąskie, zobacz na przedni łęk jest wysoko przez co siodło leci do tyłu czyli tył jest niżej a przód wyżej. Może to kwestia podkładki, bez niej na pewno lepiej by to wyglądało. Najlepiej by było wstawić porządne zdjęcie do wątku ''dopasowanie siodła''. I skonsultuj to również z kimś, bo jeśli piszesz, że rok chodzi już w tym siodle, czyli jak mniemam rok temu je dopasowywałaś to przez ten rok koń mógł się zmienić, mięśnie się nabudowały i stało się za wąskie. Moje zdanie jest takie, patrząc na to zdjęcie, że siodlo nie leży prawidłowo na tym koniu i jestem przekonana, że moja opinia nie jest odosobniona 🙂
wątek zamknięty
Podpisuje się po słowami hanoverki. Po prostu musisz sprawdzić je jeszcze raz od początku, na "łyso" od okiem kogoś doświadczonego w tym temacie. Już nie ciągnę off'a.

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 stycznia 2012 09:44
Amarotsa - dziękuję  :kwiatek:

sei - rozumiem, będę pamiętać  🙂 PS> mój też nie jest zadowolony z tej ujeżdżeniowej roboty  😁
wątek zamknięty
Może to takie wrażenie,bo Kieffer ma duże wycięcie na kłąb.Ale ok,jeśli mówicie,ze coś jest nie tak, to warto spytać jeszcze kogoś innego o pomoc 😉 koniec offa :P
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 stycznia 2012 10:44
a  mnie się wydaje że to kwestia zdjęcia. na innych wygląda ok.
wątek zamknięty
Wszystko możliwe, że kwestia zdjęcia, ale mimo wszystko warto to skontrolować. Dla pewności i świętego spokoju.

Tak nie wiem czy w temacie, ale czy skrzynki Eskadrona na szczotki i inne pierdoły są warte swojej ceny, czy lepiej szukać czegoś innego? Potrzebuje coś na sprzęt "pierwszego kontaktu" i nie wie czy jest sens licytować te skrzynki na ebay'u.
wątek zamknięty
Ehhh, a moj se wczoraj dorobil: brillianta berry, brillianta cream z navy- burgundy, niciaka kiwi, polaru lemegreen i kantara navy- burgundy. Jeszcze bym zapolowala na owijki apricot i berry, kanatar berry i polopad bronze z owijkami i komplet burgundy. Ale to jak wieksze przeceny wejda. Zdjecia pod koniec tygodnia beda😉
wątek zamknięty
Amarotsa ja mam i generalnie jest ok, ale takie 'pudełeczko' które tam jest, często mi się wypina 'z zawiasów' (chociaż na początku tak nie było.) , więc ja planuję znaleźć jakąś porządniejszą skrzynkę 😉
wątek zamknięty
A to ciekawe. Dzisiaj przeglądając oksera zauważyłam coś takiego:
http://www.okser.pl/eskadron-pad-polo-standard-p-3699.html
Eskadron wypuścił Polopady standardy 👀
wątek zamknięty
widocznie tak. Ja wczoraj wyczaiłam śliczną czerwień ze standardu.
wątek zamknięty
Czy do czapraka euro-star excellent navy-grey melange  [[a]]http://www.ebay.de/itm/Eurostar-Set-DR-Schabracke-Excellent-Ohren-navy-/320728717136?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item4aacebd750[[a]]
będą pasować zwykłe granatowe owijki eurostara?
wątek zamknięty
Amarotsa, te skrzynki eskadrona są beznadziejne. Miałam taką z kolekcji Nici i szybko się pozbyłam. Wszystko się tam rozpadało, nic do siebie nie pasowało. Badziewiak jakich mało, nie polecam.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 stycznia 2012 16:43
pokazuję rude w derce nici kobalt 🙂 zraz dorzucę w brugundy.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 stycznia 2012 16:48
sei, łaaa, super wygląda 🙂 To szmato to zdjęcie, fajnie pokazuje kolory, logo, haft.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 stycznia 2012 16:59
Akzzi standardowa czerwień to piękne bordo u Eskadrona  😜 ja mam standardowe owijki bordowe do Anky Ruby  😍 identiko wręcz  💘
sei fakt faktem trzeba przyznać że dobre zdjęcie połową sukcesu i nawet nie pasująca do konia rzecz tak nie razi  😉 Ale to tak ogółem. Kasztanek w derze ładnie!  😎 Podoba mi się!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 stycznia 2012 17:17
mnie też się podoba 😉 pasuje mi do kolekcji. a przez tego konika i zieloną lamówkę jest fesoła. w sam raz dla dużego, poważnego konia  😁
zgadzam się, że dobre zdjęcie robi swoje. dzisiaj z tatą walczyliśmy długo, żeby coś sensownego zrobić. ja próbowałam walczyć z żywiołem (despo), a tata z techniką (aparat).
teraz burgundy. na żywo jest troszkę bardziej różowa może. ale trudno stwierdzić, ponieważ dzisiaj bardzo ostre białe światło było. u mnie widać, że to niest zwykła czerwień, tylko taka 'złamana'. tak czy siak podoba mi się bardzo. rude wygląda pro  😍
wątek zamknięty
Sei w obu ślicznie 😀 Piękne te dery  😜
wątek zamknięty
sei obłęd w ciapki 😜 Przez Ciebie zamawiam Cobalta 🤬
wątek zamknięty
standartowe polopady byly od dawna, ze dwa lata na pewno juz.
nie sledze na biezaco watek, cos juz slychac o nowej kolekcji??
wątek zamknięty
juliadna, właśnie się zdziwiłam tym standardem, bo od dawna szukałam czegoś takiego bordowego, brillant burgundy mnie rozczarował, bo jednak jest jak dla mnie za jasny... a tu proszę taki kolor w standardowych kolorach!

sei dera burgundy  😍 😍  w drugiej też całem nieźle choć ja do tego cobalta przełamać się nie mogę...
wątek zamknięty
[flash=200,200]http://sei[/flash], burgund - szaaał  😜!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2012 18:36
sei, w derze Burgundy jest absolutnie szał - pięknie! 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 stycznia 2012 18:41
fajnie, że się podoba  :kwiatek:

a pokażcie mi ten polopad standard czerwony? 🙂
wątek zamknięty
Sei - Rudy w Cobalcie powalił mnie na kolana! Już dawno (z rok, jak nie lepiej) żadna rzecz na końskim grzbiecie nie urzekła mnie aż tak! Gratulacje! Burgundy dla mnie wygląda bardzo elegancko. Lubię taką klasykę z delikatnym zadziorem! I mój zachwyt jest na prawdę bardzo poważny. Mnie mało co aż tak podoba 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 stycznia 2012 19:36
sei łoo! Super! Aż zaczyna mnie korcić aby klinkąć na tą burgundową  😜
wątek zamknięty
sei, piekne dery !! Burgundowa szczególnie !!
wątek zamknięty
Sei - zbieram szczenę  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
14 stycznia 2012 20:11
sei w burgundzie prześwietnie!  😜 No i Despo jak na konia z którym trzeba walczyć bardzo statycznie wyszedł  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2012 20:47
kto sie połasił na te rarytasy anek w ogloszeniach? 👀
wiem kto zgarnał ruby i hortensje ktora podpisana jest jako purple... ale kto zgarnał cobalta i rose? 👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2012 20:50
Zairka, a kto zgarnął Ruby? 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.