Poszukiwany/poszukiwana

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 stycznia 2012 22:26
Mam oryginalne pytanie.

Czy ktoś pamięta konie Czelin?
Koń stał w stajni Wolica w Warszawie. Ja go poznałam w 1998 roku. Wtedy wydawał mi się stary i był po kontuzjach. Był jasnogniady. Mnie wydaje się się, że miał w rodowodzie Aquino był koniem pełnej krwi angielskiej.

Czy ktoś go pamięta? Chcę ustalić, czy naprawdę nosił takie imię i jaki był jego rodowód.


Kejti, ja pamiętam Czelina, ja go zapamiętałam jako rzeczniańskiego, podobnie jak Indusa
(Indus na pewno był rzeczniański po Donbasie).
Żeby mieć całkowitą pewność to trzeba by kjplejada zapytać 🙂
Poszukuje jakiś wiadomości o klaczy

ITALIA .
Rasa: Wielkopolska
Maść: gniada
Ojciec: Emil
Matka: Indra
Wiek: około 8 lat
Miała ok 155cm w kłębie.
Maść gniada z odmianą na pysku.
Z tego co wiem stoi w okolicy Poznania.

oraz

NITISARA
Matka:Niagara
Ojciec: Czeladnik
Rasa ; prawdopodobnie sp lub wlkp
Maść gniada
urodzona chyba w 2007
Zdjęcia mam tylko jak była źrebakiem niestety.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
14 stycznia 2012 10:10
Poszukuje informacji lub zdjęć klaczy śląskiej Amora(o.Amor m.NN)ur.2000,maść kara i ogiera śląskiego Aragona (o.Neolit m.Arabeska)ur.1998,maść kara

Bardzo mi zależy  :kwiatek:
.
Poszukuję konika polskiego, ma na imię Eryk.
Z tego co wiem poszedł gdzieś w okolice Piotrkowa Trybunalskiego lub Warszawy.

[quote author=ms_konik link=topic=472.msg1259504#msg1259504 date=1326493617]
Mam oryginalne pytanie.

Czy ktoś pamięta konie Czelin?
Koń stał w stajni Wolica w Warszawie. Ja go poznałam w 1998 roku. Wtedy wydawał mi się stary i był po kontuzjach. Był jasnogniady. Mnie wydaje się się, że miał w rodowodzie Aquino był koniem pełnej krwi angielskiej.

Czy ktoś go pamięta? Chcę ustalić, czy naprawdę nosił takie imię i jaki był jego rodowód.


Kejti, ja pamiętam Czelina, ja go zapamiętałam jako rzeczniańskiego, podobnie jak Indusa
(Indus na pewno był rzeczniański po Donbasie).
Żeby mieć całkowitą pewność to trzeba by kjplejada zapytać 🙂
[/quote]

No to się jeszcze większe zamieszanie zrobiło, no te Czelin i Czelon, które są w bazie są z Kozienic🙂
Już nieaktualne 🙂 Koń znaleziony.
.
Tyle, że został wymieniony dnia 4 stycznia 2012r. Był razem ze srokatą klacz- Dumka ma na imię.
Witam. Poszukuję jakichkolwiek informacji o koniu Dolar XO, ur. 4.04.1995r. ojciec: Dolus XX, maść kara z odmianami. Jeśli ktoś wie o nim cokolwiek niech śmiało pisze.
GRZECZNOŚCIOWO

Moja znajoma pilnie poszukuje kasztanowatej kobyłki która została sprzedana najprawdopodobniej gdzieś pod Warszawę Sprzedawcą był najprawdopodobniej Pan Marcin Biedroń
Klacz AMBICJA rasa:xo matka LENA ojciec ADAM data urodzenia 1993 hodowli JULIAN KIELAN
Jeżeli ktokolwiek wie gdzie kobyłka przebywa proszę o inf na pw!!
Sprawa dosyć pilna bo koleżanka obawia się, że klacz mogła trafić na rzeź!!
Witam,szukam jakiś informacji na temat klaczy o imieniu FAWORYTKA po Falstart, rasy śląskiej,gniada,z odmianą na pysku w kształcie strzałki,ma 14 lat,dosyć wredny i trudny charakter z tego co pamiętam .

szukam też informacji na temat wałacha o imieniu Feliks,gniady,z dwoma białymi odmianami na tylnych nogach i odmianą na pysku w kształcie gwiazdki,podobno poszedł w okolice Zakopanego będzie miał ok.5 lat .

zamieszczam jego zdjęcia z 2009 .

Kameleonik   Bo życie jest piękne...
18 stycznia 2012 18:01
szukam konia o imieniu Boliwer od Baśka NN po Czeladnik Sp skarogniady z czterema długimi skarpetkami i latarnią na pysku  😍  . Sprzedany był jako ogier powinien mieć teraz 5 lub 6 lat, koń z wybitnym ruchem i predyspozycjami do skoków. Bardzo proszę o kontakt. Mogę podesłać zdj. jego siostry na pw - niestety nie posiadam jego zdj.
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 stycznia 2012 18:30
Altiria, cos jakby mi sie konie z rodowodu Twojej kojarzyly z Niwką......
http://www.niwka.poznan.pl/
ale byc moze, ze to tylko moja imaginacja.
Kasix1997   My little Princess
18 stycznia 2012 20:07
No to ja ponawiam i szukam:
ogiera Gach po Handicap i Gabrysia.
ur. 1996/7 koń ze 3/4 lata temu stał w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim.
Wysoki gniady. Z tego co pamiętam miał krwawienia z nosa.

fot. zaporzyczone z pewnego bloga.
klapcio89   Walczący z cieniem...
18 stycznia 2012 20:32
Poszukuję wałaszka [size=20pt]FIGARO
[/size]
Izabelowaty Wałaszek po Faworytka ojca nie pamiętam
Jeździłam i zajmowałam się nim ok. 9 lat temu na JAMNEJ w Mikołowie
Miał wtedy ok 7 lat
Wiem że kupił go pewien pan który też jeździł na nim w rekreacji właśnie tam

Jestem ciekawa jak się miewa, czy ma się dobrze
Bardzo chciała bym go zobaczyć
Była to moja pierwsza wielka końska miłość  💘
a ja nie szukam konia, tylko informacji o nim.

ANCYMON hod. Liski po Bolivar, stoi w Bogusławicach. Z miłą chęcią przeczytam każdą informację o tym koniu. Wiem, że był pokazywany teraz na przeglądzie, a nie mogę znaleźć żadnego jego zdjęcia z tegoż przeglądu.
marysia550 właściciel konia na pewno ma nie jedną fotkę owego konia... Jak to Ty kiedyś zasugerowałaś...
Chodzi mi o fotorelację z tego przeglądu, mam do Stada napisać?
ja tam nie wiem o co Ci chodzi. Piszesz, że nie możesz znaleźć zdjęcia z przeglądu, więc Ci odpisałam tak jak Ty mnie kiedyś odpisałaś, jak pytałam o zdjęcie hucułki ze ścieżki. Ja pamiętliwa jestem...
witam, szukam konia TACYT, skarogniady wałaszek z gwiazdką na czole sprzedany z KJ NIWKA . Ma teraz około 10 lat. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... szukam go już ładnych parę lat...
Chodzi mi o fotorelację z tego przeglądu, mam do Stada napisać?

marysia550
Słabo szukałaś, na stronie głównej ŚK jest fotorelacja:
Ancymon
1
i jeszcze galeria znajomej:
[url=https://picasaweb.google.com/103396384048180413325/IIPokazOgierowBogusAwice14012012#5698146044400515714]2[/url]
[url=https://picasaweb.google.com/103396384048180413325/IIPokazOgierowBogusAwice14012012#5698146097925802626]3[/url]
[url=https://picasaweb.google.com/103396384048180413325/IIPokazOgierowBogusAwice14012012#5698146142246056642]4[/url]
dzięki armamra, o takie fotki, jak galeria znajomej mi chodziło! chociaż jeszcze bym inne chętnie zobaczyła. ta z ŚK mnie nie satysfakcjonowała.




Poszukuję 12-letniej klaczy wielkopolskiej.
Kartagina, srokata, około 164cm, ma charakterystyczne strupy na przednich nogach, płochliwa.

16 lipca została sprzedana z Bydgoszczy do handlarza w Miejskiej Górce (koło Rawicza)
Podobno została zaźrebiona.

Jeśli ktoś cokolwiek widział, słyszał. Proszę o wiadomość...
Tyle lat jej poświęciłam.


Jeszcze raz podbijam.
[quote author=merciful link=topic=472.msg1154851#msg1154851 date=1318354491]



Poszukuję 12-letniej klaczy wielkopolskiej.
Kartagina, srokata, około 164cm, ma charakterystyczne strupy na przednich nogach, płochliwa.

16 lipca została sprzedana z Bydgoszczy do handlarza w Miejskiej Górce (koło Rawicza)
Podobno została zaźrebiona.

Jeśli ktoś cokolwiek widział, słyszał. Proszę o wiadomość...
Tyle lat jej poświęciłam.


Jeszcze raz podbijam.
[/quote]
jeśli trafiła w okolicę Miejskiej Górki to na pewno do handlarza z Konar>Ma on tam bardzo dużo koni, to co do niczego się jemu nie przyda to blisko ma Rawicz...

nie cytuj zdjec!
A czy ktoś miałby namiary na tego handlarza ? Bardzo mi na tym zależy.
szukam konia o imieniu Boliwer od Baśka NN po Czeladnik Sp skarogniady z czterema długimi skarpetkami i latarnią na pysku  😍  . Sprzedany był jako ogier powinien mieć teraz 5 lub 6 lat, koń z wybitnym ruchem i predyspozycjami do skoków. Bardzo proszę o kontakt. Mogę podesłać zdj. jego siostry na pw - niestety nie posiadam jego zdj.



zdjęcie Boliwera w wieku 2-3 lat
[quote author=Kameleonik link=topic=472.msg1265315#msg1265315 date=1326909706]
szukam konia o imieniu Boliwer od Baśka NN po Czeladnik Sp skarogniady z czterema długimi skarpetkami i latarnią na pysku  😍  . Sprzedany był jako ogier powinien mieć teraz 5 lub 6 lat, koń z wybitnym ruchem i predyspozycjami do skoków. Bardzo proszę o kontakt. Mogę podesłać zdj. jego siostry na pw - niestety nie posiadam jego zdj.



zdjęcie Boliwera w wieku 2-3 lat
[/quote]
Mieszkałam kiedyś blisko niego, on ma bardzo duzo koni, nazywa się Krzyżoszczak (Konary), wszyscy go znają w wiosce. Jesli zalezy tobie na tej klaczy to jesli zadzwonisz do niego i zapytasz czy ma jakiegoś fajnego srokatego konia to na pewno pokaże tobie te co posiada, a jesli to nie on to handlarze ze sobą współpracuja na pewno poleci u znajomego jesli nic nie wybierzesz u niego. Najlepiej zagadac o klacz w podobnym wieku, że może być źrebna itd. Z tego co wiem on potrafił mieć ponad 150 koni...terraz nie wiem.
jak wpiszesz w google jego nazwisko to wyjdą jego dane (on ma ofiery do stanówki itd.)

edytuj posty!
  😤
POSZUKUJĘ

szukam kontaktu do właścicielki już bodajże 14 letniego wałacha o imieniu Bandi, rasy sp.
Właścicielka nazywa się Asia Czyż, koń prawdopodobnie stoi w Aldragho pod Warszawą.

Czy ktoś wie coś o kucu Filut (chyba) po klaczy Floresta a ojciec Wacek. W tej chwili będzie mieć 4 albo 5 lat. Karosrokaty. Ok 135 cm będzie mieć.

Innych zdj nie mam :



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się