Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

będziesz czekać na nowości :P


już dziś pojawiło się sporo  🏇 nic tylko szykować popcorn


CzarownicaSa - każdy decyduje sam, ja wsiadałam na stępa w ciąży, czasami lekki kłus mi się zdarzył, jednak zawsze to były konie które znałam i były najspokojniejsze ze wszystkich. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży od 6tyg nie wsiadałam na swoją wariatkę, tylko pracowaliśmy z ziemi.
"Koleżanka" przyjeżdżała i sobie na niej jeździła.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
co się czepiasz, to nie jest przecież koń sportowy 😎 (komentarze ;p)
wątek zamknięty
a, sorry  😵
wątek zamknięty
myślicie, że liczba w nicku (1997) to rok urodzenia?
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
27 grudnia 2011 14:37
calore, chodziło chyba o to, że koń fbl-owej izoldek jest sportowy  😉
wątek zamknięty
a jest? izoldek to chyba forumowa Gillian. fakt, chodziło raczej o sierść, ale napisał (to chłopak ;p), że "po 1", czyli tak jakby to była najważniejsza rzecz - nie zrozumiał, że chodzi o siodło, napisał, że o sierść. a sierść jest przecież okey.
widzę, że tajnaa też skrobnęła stosowny komentarz 🙂
edit. komentarz tajnej zniknął, za to ja dostałam odpowiedź. napisałam, żeby zwrócił uwagę na siodło, a on mi na to, że nie wie o co chodzi!  😵
edit2. widzę nalot re-voltowiczów ;p
wątek zamknięty
usunęła  🙁
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
27 grudnia 2011 14:46
Chodziło mi o to, że chłopak zobaczył na fbl'u zdjęcia z zawodów to napisał, że sportowy.
wątek zamknięty
no napisał, ale jako wytłumaczenie dla sierści - swoją drogą nie wiem, o co z tą sierścią chodzi ;p a niesportowy/sportowy koń, to chyba popularne wytłumaczenie dla wszystkiego ;p
haha, ta liczba to faktycznie wiek. i on chyba mieszka niedaleko mnie
matko, jaki bezczelny :/ kto w ogóle pozwala takim dzieciom na posiadanie konia?!
wątek zamknięty
Usunął komentarze.
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
27 grudnia 2011 15:05
kto w ogóle pozwala takim dzieciom na posiadanie konia?!

rodzice zapewne...  🤔
wątek zamknięty
taa, szkoda, że nie skopiowałam, tego co wypisywał. no cóż, są rodzice i "rodzice" niestety :/
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2011 15:20
[quote author=Bischa link=topic=1320.msg1236499#msg1236499 date=1324921158]
Rasą to to nie jest (chyba?), chyba że podczepić pod sp, ale dla mnie sp to nie rasa (każda mieszanka rodowodowych rodziców,  KWPN i inne "normalne" rasy jest pod to podczepiany u nas).

prosze cie, nie pisz takich rzeczy. zaden arabokonik nie bedzie sp tylko bedzie w rejestrze kucow i koni malych.
[/quote]

Katija , mam pytanie:

Co to jest rejestr kucy i małych koni? Słyszałam o księgach konkretnych ras, ewentualnie o rejestrze PZJ(ale to dotyczy koni ZAREJESTROWANYCH), ale o rejestrze kucy niestety nie
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
27 grudnia 2011 15:23
ja wohl, ja być izoldek 🙂
widzę, że szybko poszło i komentarzy ni ma. Co tam pisał fajnego?

opss, nie ma i zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 grudnia 2011 15:38
Mozii - hucuły na ten przykład są rasą ale nie mają własnej księgi, wpisywane są właśnie do "rejestru kucy i koni małych", podobnie jak kn, kf i inne maluchy.
zajżyj tu: http://www.pzhk.pl/art.php?id=pr_hodow_male.htm
wątek zamknięty
a napisał, że my to jeździmy w stajniach i nic nie umiemy, że nie umiemy posprzątać stajni ani nakarmić konia, napisał coś w rodzaju "wy to macie k**wa problem", napisał też, że jeździł już w tym siodle 😵
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
27 grudnia 2011 15:45
Hmm. A to doprawdy iście intrygujące!
wątek zamknięty
Mozii, jest tak: kilka ras ma ksiegi stadne, te ktore sa ras zagranicznych a nie maja wlasnej ksiegi zwykle laduja w sp, chyba, ze sa dopuszczone do uszlachetniania danej rasy (np traken moze wyladowac w wlkp). jednak rasa sp ma wzorzec rasy i jesli nawet rodowodowo kon spelnia wymogi ksiegi, ale jest malutki, wyladuje w rejestrze kucow i koni malych. poszczegolne rasy kucow nie maja wlasnych ksiag, wiec dla nich jest prowadzony rejestr wlasnie, do ktorego wpisywane sa rowniez male konie.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2011 15:57
TRATATA i Katija dzięki za wyjaśnienie  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2011 16:42
Albo to konisko tak łeb zadarło, bo go ciągnie, albo nie chcę wiedzieć gdzie i jak ma tą lonżę przypiętą...  🤔
wątek zamknięty
Mozii, Wydaje mi sie, że za jedno kółko wędzidłowe...
Dobrze, że nie ma bata, bo lonżą za wiele na szczeście nie zrobi..
wątek zamknięty
moim zdaniem to ona go mocno ciągnie 🤬 a koń łapie głową równowagę na zakręcie..
wątek zamknięty
Ja bym chciała zobaczyć te filmiki o których mowa w komentarzu.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 grudnia 2011 16:58
Można poszukać nicku z photobloga na youtube. Przeważnie tak jest, że używa się jednego i tego samego. Albo przewertować troszkę jej phb, wtedy może jakiś inny filmik wypłynie z jej konta  😉
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/karusioowa/110818133 Czy ten koń ma wypinacze między nogami założone?
wątek zamknięty
ma taki wpi***ol ż e k***a bedzie chodzić zebrana.
Będzie się ta moja sucza bała robić wyłamki i stopki....
Biorę się za pracę
Częściej używam palcata , więcej łydek o 1000 na jeździe...


Fantastycznie, życzę powodzenia osobie, która ma zamiar wyegzekwować od konia zebranie za pomocą lania batem.  🤔  I ma zamiar więcej używać łydek - no rychło w czas, przypomniała sobie o używaniu łydek podczas jazdy!  🙄

edit: bo zamiast cytatu kliknęłam obrazek.  😵
wątek zamknięty
łania tak to są wypinacze -,- tu widać je wyraźniej  :
http://www.photoblog.pl/karusioowa/110576754
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2011 20:17
zna ktoś adres photobloga tej laski co w szpilkach na oklep jeździła 2 strony temu? 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.