NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

JARA, prawda jest taka, że człowiek jest czujny, ale jak kogoś zna, ileśtam transakcji było ok, a słyszy, że sprawa pilna to tez chce się wywiązać jak najlepiej.
Mnóstwo problemów jest z wymianami, tu już w ogóle cięzko sie ustrzec niestety.

Jak napisałam o akcji z siss okazało się, że poza m.indira jest jeszcze jedna poszkodowana.
Zaufałam, chciałam pomóc ale zostawić tego zamiaru nie mam. Nie będzie kontaktu, odzewu idę na policję, można tez zbiorowo. Niech naciągacze nie czują sie bezkarni.
m.indira, podać tutaj jej dane chociażby, zdobyć numer telefonu, postraszyć policją... No nie wiem, ja bym nie darowała 🙂 Przynajmniej by bana dostała tak jak się to już tutaj zdarzało i by innych nie naciągała. Nie ma co się zgadzać na okradanie, to tylko daje złodziejom poczucie, że są bezkarni.

ElaPe, nie strasz 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2011 15:03

ElaPe, nie strasz 🙂


no niestety. Rzeczona Meedzik zwróciła moją uwagę w wątku o dzierżawie koni gdzie zawracała forumowiczom gitarę przez kilka stron próbując przy ich pomocy napisać jakąś dziwacznie skonstruowaną umowę gdzie jej (dzierżawcy) wszystkie prawa miałyby przysługiwać a żadnych zobowiązań. Właściciel konia się na wszystko godził po czym w ogóle nie doszło do owej dzierżawy bo Meedzik się odechciało. Potem ciągłe ogłoszenia o sprzedaży kupy sprzętu (po co komuś, kto nie ma konia, kupa sprzętu), potem ogłoszenia o poszukiwaniu pracy jako luzak (skoro ma kasę na masę sprzętu to po co jej iść do ciężkiej a niskopłanej roboty), potem o poszukiwaniu stajni dla konia (skoro ma konia to po co męczyła ludzi tą dzierżawą). Naprawdę, jej wpisy to pouczające lektura.
Mnie tylko zmartwiła ponowna obecność już "mojego" zapłaconego żelu pod siodło w jej ogłoszeniu na drugi dzień po tym jak go kupiłam, ale może to tak z rozpędu 🙂

minerwa, dobrze prawisz, zero tolerancji 🙂!
Może i Medziiik jest zakręcona, ale ja aktualnie jestem z nią w trakcie sprzedaży siodła. Zgodziłam się na raty. Zaufałam. Mam jej wszystkie dane i w razie czego będę ścigać. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2011 15:31
znaczy ty jej sprzedajesz na raty?  Z tym że musisz mić świadomość, że praktycznie to nic nie będziesz w stanie zrobić  jak ci przestanie płacić tych rat a wnioskując po jej wpisach raczej tak będzie.
Tak, ja jej sprzedaję. Spisałyśmy umowę i jednak liczę na to, że ujrzę swoje pieniądze. Nie mam specjalnych obaw i nie chcę z góry zakładać, że będę musiała fatygować się do Warszawy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2011 15:39
Życzę ci powodzenia tym niemniej mogłabyś nawet mieć i umowę notarialną a i tak jak przestanie ci płacić (co jak sądzę stanie się na pewno) to będziesz musiała się albo pożegnać się z kasą albo faktycznie mieć pewność że to siodło będziesz w stanie odebrać  i w dodatku że będzie ono w stanie niepogorszonym lub co najmniej używalności .
Dzięki, na pewno napiszę jak poszła sprzedaż. Zacznę się martwić jak przestanie się do mnie odzywać. 😉
Jasnowata, ale wysłałaś już siodło czy wyślesz po spłacie rat? Ja nie tak dawno sprzedawałam swoje siodło na raty i... nigdy więcej :]

ElaPe, widzę że jesteś mocno uprzedzona - może nie warto jednak kogoś skreślać tak szybko?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2011 15:46

ElaPe, widzę że jesteś mocno uprzedzona - może nie warto jednak kogoś skreślać tak szybko?


tak szybko? a mało to już sygnałów alarmowych było?
minerwa, poza ujawnionymi poszkodowane sa jeszcze co najmniej dwie- arimona poszukiwala kontaktu do siss na fb oraz jest jeszcze jedna osoba, ktora na razie czeka na rozwiazanie sprawy.
m.indira   508... kucyków
06 lipca 2011 15:57
nr tel mam adres też do forumowej Siss, zresztą każdy chyba z poszkodowanych ma bo jakieś dane musiał mieć, chociażby na przelew
jakby co moge się podłączyć
dodam tylko że Siss chciała mi zwrócić kase na co się nie zgodziłam gdyż bardziej mi zależało na towarze
Dzionka, wysłałam. Wiem, troszkę to naiwne z mojej strony, ale jeszcze nigdy na nikogo się nie nacięłam i z tegoż powodu jeszcze wierzę w ludzi  😉 Póki co mam z Medziiik kontakt, to jest ważne.
ej no dziewczyny 🙁, czemu nie walczylas o kase i nic tu nie pisalas? 
Siss robi teraz zamowienie na ebay, mialam przelac bardzo duza kwote, bo derki kupuje dla kolezanki, skojarzylo mi sie ze to jest dosyc odpowiedzialny voltowicz. 
Medziiik ma również problem w zabawie urodzinowej ( ja jakby co też wiszę tam kasę zgłaszam się do wątku dobrowolnie )
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lipca 2011 17:12
marysia550 - ode mnie przelew wyszedł 2 lipca i pw doszlo do Ciski 😉

dzionka - paczka nadane tak jak chciałaś (ale była nadana już po 23) nr nadania 00359007733142336639 paczka wysyłana z poczty na ul.belgradzkiej

Jasnowata - umówiłyśmy się na spłatę to 15 lipca i do 15 lipca będziesz miała równą umówioną kwotę na konto wpłaconą bez obaw 😉
m.indira   508... kucyków
06 lipca 2011 17:19
Medziiik, zaliczasz sie do grona nielicznych którzy nie chowają głowy w piasek lub najzwyczajniej walną ignora i nie widza ani PW ani wpisów na forum od osób z którymi ma się coś na rzeczy...
niestety, ludzie często unikają konfrontacji, ale czy warto szargać sobie opinię ?
Medziiik, dlatego cierpliwie i bez obaw czekam do 15 lipca 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lipca 2011 17:27
m.indira - nie chowam głowy w piasek bo nie ma po co 😉. To że kogoś ignoruję nie znaczy, że nie widzę jego wpisów 😉 natomiast naprawdę nie muszę komentować postów tego jednego użytkownika. Tabelka jest aktualnie nieuaktualniona co też może niektórym utrudnia ocenę użytkownika.

Aktualnie z osobami którymi prowadzę lub właśnie skończyłam transakcję jestem fair jeśli ktoś ma wątpliwości może napisać do forumowej s. u której też kupowałam na raty dość dużo rzeczy - transakcja załatwiona na + (co można sobie przeczytać w wątku o uczciwych re voltowiczach). Podaję swój cały adres + telefon kontaktowy jeśli użytkownik tego wymaga oraz odpisuje na forum. Kto chce transakcje robić będzie kto nie nie musi 😉.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 lipca 2011 18:14
Dodatkowo dodaję aktualny spis:

Adrianna32                                         2 1
Agaleon                                         1 -
agata1990 nick zmieniony na agata* 1 9
AGRESTOWA.                                         1 -
ARONIA22                                         6 -
Atos                                                         1          3
celly                                                         1               -
chudapigi                                                 7 19
CLAY                                                         1 1
cudna_11                                                 3 6
cyntia                                                  1 5
Dasia                                                  2 -
Dramka                                                  2 48
druzalkowa                                          1           1
elen                                                           1 6
equi.dream                                           7 25
Faszka                                                   1 6
Frania                                                  1 8
hektor                                                 4 -
Hexa                                                    2          1
Incognito                                                   1           2
Iskierkaa93                                            2            1
ISKRZACZEK                                           1            1
jojo                                                            1               -
kajO                                                             1                -
karen                                                       1        3
Karina                                                             7       3
Katarzyna0585                                         1 1
kinia992 1 -
KolorWiatru 1 3
koniara108 1 1
konie_3 1 -
konie22 1 -
konik morski 1 -
Kosster 1 -
lets-go 2 2
Likier 9 31
lockmittel 1 5
Lov 1 2
magdaszka 1 1
majka 2 -
Naciau 4 17
naske82 1 -
Naski 1 -
nightmare 1 1
Nikitaa 5 10
NIRV 20 14
olcia86 1 4
Patrice różne nicki 6 -
pejcia1 2 1
PETIT. 1 2
reniaa 2 -
REWIR 1 -
SDR 2 -
sonia346 1 -
sun 2 -


cairy              1 9
valreiana             4 -
JASKIERKOWEJ            1 2
Medziiik                      2           29
derige                            1 -
jascus199                           1 -
ISKIERECZKA                   1 3
sophieanne                           1 1
Puma                                    1 1
Andre                          1 6
ciekawska                        1 4
Siss                                    1           -
Bella                            1                  -
Kodusiowata                   1               -
Cyntia 1   -
Paulut 1   -


W związku z tym że dużo osób pytał mnie na PW jak robić z osobami które miały przeboje przy transakcjach ale wszystko się wyjaśniło i sprawy zostały załatwione. Usuwać?
asds   Life goes on...
07 lipca 2011 23:52
Ja osobiscie jestem po kilku transakcjach z Medziik  i nigdy nie miałąm problemów.

Jansowata ja sprzedawałąm na początku roku Medziik nowy pad Euro Stara własnie na raty i transakcja została pozytywnie zakończona.
Ja teraz kupowałam od Medziiik i nie było żadnych problemów 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2011 10:01
kupowałam od Medziiik komplet anky, w dodatku na 2 raty i wszystko było zgodnie z umową  🙂
Dworcika   Fantasmagoria
08 lipca 2011 10:34
Ale tym razem to Medziiik będzie spłacać raty.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
08 lipca 2011 10:37
wiem, wiem, tylko opisałam swój przypadek i napisałam, że wszystko było w porządku 😉
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
08 lipca 2011 16:22
jestem, już się tłumacze, chociaż nie wiem po co. Kasa przelana do Minerwy. Nie było mnie od wtorku w internetowym świecie, zwyczajnie pracuje w innym miejscu nie mam połączenia z netem. Nie miałam jak wysłać potwierdzenia, nie miałam jak odpisać na milion maili które mam na mojej skrzynce. Jak ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam na PW.
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
08 lipca 2011 21:00
Do nieuczciwych dopisuje KARINA7 wysłałam jej paczkę a mojej nadal do dzisiaj nie widzę mija już 2 tydzień🙁! co mam robić..totalnie niewiem zero kontaktu nie odpisuje na pw ani nie odbiera telefonu.
Anetkis, Poczytaj wątek, już coś o tej użytkowniczce tutaj było.

Czytałam wszystko o Madziiik, ale jak zauważyłaś opinie są podzielone i mam zmieszane uczucia, szczególnie, że Madziiik czytając to, że ja chce coś od niej kupić za prawi 500zł pisze ciągle do mnie, więc może faktycznie niepotrzebnie się udzielałam.
PS: ktoś pisał, że nie będzie tu mi odpowiadać, bo mi się nie chce poczytać, czytałam, ale opinie są podzielone i chciałabym konkretnie wiedzieć czy warto!
prosze usunac mnie z tej tabelki,
dziewcze nie przelalo kasy, ja nie wyslalam towaru,  a transakcja nie doszla do skutku z żadnej ze stron.
jakie sa kryteria wpisywania do nieuczciwych, to , ze dziewcze sie pouzalalo w tym watku? ja zaraz tez moge sie pouzalac, ze mi kasy nie przelala, ani sie nie odzywala przez dwa dni.  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się