Końska rewia mody cz. V (2011)

domcia406 zgodzę się, srednio wygląda na siwym.

My mamy jeszcze zawodowe ES Irish/Heban

wątek zamknięty
Atamanka, dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Wiecie może gdzie uda mi się kupić nauszniki do cottona kremowego z kolekcji Chocochip/Pink? 🙂
bo szukam i nigdzie nie widze ;(
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 czerwca 2011 21:56
zrozumiale, chocochip to kolekcja z 2009 wiec raczej w sklepach nie ma szans, albo nasze ogloszenia albo ebay niemiecki
wątek zamknięty
my oficjalny powrót do pracy uczciliśmy zdjęciami   🙂
komplet czaprak marine/summergreen/creme z 2006r. plus owijki z kolekcji navy-green
zdecydowanie ostatnio mój nr 1  😍 na moim aktualnie gruuubym, toczącym się Panu Kulce  😁

to zdjęcie idealnie obrazuje nasze nastawienie do pracy w upały  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 czerwca 2011 22:13
Precelek - Mi się bardzo podoba  😍
wątek zamknięty
Precelek ten czaprak ma śliczny odcień granatu. Taki typowy, wyraźny granat. Byłam nim zachwycona 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 czerwca 2011 22:20
Precelku pieknie jak zawsze! 😍

ja chcialam tylko doniesc sie do ostatniej dyskusji ( nie pamietam czy tutaj czy w gakerii czy w anky), ze czapraki Es maja inna siateczke niz anky i jeż↕dziły komus po koniu.
Na kanapie za mna lezą 2 esy strip Scarlet i strip in morninglight/hazel i ku mojemu zdziwieniu maja zupelnie inne siateczkowe podszycia 🤔
wątek zamknięty
Medziiik dziękuję  :kwiatek:
akzzi dokładnie!!! tak jak granaty zazwyczaj nie powalają mnie na kolana, to ten ma w sobie "coś". i dużo lepiej moim zdaniem wygląda z owijkami pod kolor lamówki niż materiału 🙂
Zairka dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Tylko chyba ta zieleń dość mocno się różni odcieniem. Bo w lamówce to jest taka niby delikatna, a jednak wyraźna. iwujki mają chyba bardziej nasycony i cemniejszy zielony?
wątek zamknięty
akzzi w realu różnica jest mega minimalna  🙂 dlatego używam ich do kompletu
wątek zamknięty
oo to u mnie na monitorze widać sporą różnicę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Potrzebuję jakiejś nowej koncepcji na zestaw konkursowy.
Obecnie mamy maritim i brąz + błękit.

Tutaj  w maritim. Normalnie są do tego jeszcze nauszniki chilli, ale akurat zapomniałam.

wątek zamknięty
kwestia światła też na pewno, zdjęcia były robione hala-przed burzą, cyknę któregoś dnia owijki z samym czaprakiem 🙂
wątek zamknięty
Klami, podobno w nowej kolekcji ma być złoto. Ciekawe, co zaproponują - ale gdyby było stare złoto + beż + coś tam - mmm...
wątek zamknięty
No zolcie na nim fajnie 🙂 
albo ew szarosci - ten excellent jest piekny  😍
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/31/1641#i
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 czerwca 2011 22:59
wlasnei mialam proponowac szary+granat cos jak brillant moon albo wlasnie exellent 😜
wątek zamknięty
witajcie, poszukuję kantara z błyszczącymi elementami (cyrkonie np.)  👀 czy ktoś może kojarzy coś takiego?  :kwiatek:
od razu dopiszę że lamicell cristall juz mam, a z horze odpadają oczka  🙄
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
07 czerwca 2011 08:52
Precelek, Pięknie  💘 i jaki ogon na drugim zdjęciu  😁
Granatowe owijki zniknęłyby na ciemnych nogach. I jakbyś sama nie napisała, to nikt by nie zauwżył jego kulkowatości 😀



ja chcialam tylko doniesc sie do ostatniej dyskusji ( nie pamietam czy tutaj czy w gakerii czy w anky), ze czapraki Es maja inna siateczke niz anky i jeż↕dziły komus po koniu.
Na kanapie za mna lezą 2 esy strip Scarlet i strip in morninglight/hazel i ku mojemu zdziwieniu maja zupelnie inne siateczkowe podszycia 🤔


zacytuję sama siebie 😉

Co prawda miałam tylko dwa euro-stary (dziwnie oba wylądowały u Zairki), ale Morninglight na pewno ma inną siateczkę niż Anky, a creama nie pamietam  😡


Morninglight ma taką strukturę grubszą i jakby bardziej naturalny materiał. Ale to czaprak sprzed lat, może potem zmienili spodni materiał 😉
wątek zamknięty
siwek Villa Horse ma takie kantarki skórzane.
http://www.koniesklep.pl/Rozm-COB-Kantar-Villa-Horse-skorzany-w-trojkaty-br(4,5742,1956).aspx jakościowo są w miarę okej. 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2011 09:09
s. ślepa jestem 😁
scarlet ma z tego co pamietam taka sama siateczke jak anky ale jeszcze sprawdze w porownaniu do shitake
wątek zamknięty
Nareszcie nareszcie fotki w nowym Jarpolu 😉 Do tego owijasy Horze od Visenny z resztą. Tymczasem straaasznie już czekam na lavendera  😍
wątek zamknięty
emuu, ładny komplet, ale strasznie na szyi to siodło 🙂 Sama myślałam nad tym Jarpolem poważnie!

Klami, ja bym go w beige ubrała następnym razem 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 czerwca 2011 14:06
dotarły do mnie pady anky  💃 paprika i purple  😜

wątek zamknięty
s.   happiness is easy
07 czerwca 2011 14:07
no to teraz zdjęcie grupowe wszystkich 22 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 czerwca 2011 14:10
s. zrobię niedługo ,ale najpierw muszę je przytaszczyć do stajni.
wątek zamknięty
troche za bardzo z przodu, troche efektu takiego dodaje krój tego czapraka - jak siodłałam to nie wiedziałam o co chodzi, jakoś z każdej strony albo za dużo wystawało, albo się zawijało. Ale jutro już dotrze nasza podkładka mattesa z korekcją przodu to i siodło znajdzie się wreszcie na swoim miejscu na co już bardzo czekamy ... 😜
wątek zamknięty
Precelek a mi się jakoś nie widzi. Macie lepsze komplety.

Klami ten padzior wygląda bosko na twoim koniu. W nausznikach w ogóle jest szał.

emuu bardzo ładnie, ale koń na łopatkach osiodłany 😉 i nie ma na to wypływu pad. Cofnij siodło zdecydowanie.
wątek zamknięty
juliadna, właśnie, właśnie, ja czekam na zdjęcie całej kolekcji 😁
wątek zamknięty
Gniady w cottonie royal ze starej kolekcji.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.