Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 czerwca 2011 23:14
juliadna pięknie wyglądacie, ten komplet idealnie do niego pasuje  💘

Dziewczyny, wiecie może, czy między anky alt rosa a euro star max candy, jest duża różnica koloru  ❓

praktycznie nie ma roznicy!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 06:48
domcia406 zdjęcie z galerii  Azbuki  :kwiatek:

wątek zamknięty
boski jest ten roz ! <3

a tutaj my w schoco/petrol ;D tym razem juz z calym brazowym osprzetem!  😀

zdjecie za duze
wątek zamknięty
Wielkie dzięki Dziewczyny :kwiatek: Mam nadzieję, że do Siwka będzie pasował 😉
wątek zamknięty

Przepraszam za OT, ale czy ktoś ma kontakt z Siss? Pisałam w ogłoszeniach, ale nie dało to żadnego skutku. Sprawa jest ważna.



  julianda nie wiem, czy to dobrze, czy źle mieć takiego siwka co w większości czapraków dobrze się prezentuje😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 15:24
chudapigi   niestety ja też nie mam z nią kontaktu  👿 a ma moją paczkę juz od 3 tyg z kompletem oberzynowym i czyścidłami  do siodła  👿
🚫

zawsze marzyłam o skarogniadym, a co mam ; siwego ,2xkasztany , bułanego i dereszkę .
wątek zamknięty
juliadna, lepsze to niż nic. 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
06 czerwca 2011 15:48
juliadna ja nigdy nie znosiłam małych karych koników i dużych gniadych, do czasu, gdy właśnie takie dwa dostałam pod opiekę  😀 tak to bywa...
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 16:01
sandru no pewnie , nigdy prze nigdy bym ich nie zamieniła na pięknego skarogniadego konia .
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
06 czerwca 2011 16:25
mnie się czesto zmieniały upodobania.
Najpierw kare, potem kasztany z czterema wysokimi skarpetkami, a następnie byle jakie, aby nie miały odmian! ostatecznie podobają mi się ciemne, tzn jak gniade to skarogniade, jak kasztany to miedziane/czekoladowe. Jedno, co się nie zmieniało, to zawsze konie gniade uważałam za takie najbardziej pospolite, najczęściej spotykane i najmniej ciekawe.
I co mam? GNIADEGO  😵 i to nie skarogniadego, jasnogniadego, złotego, podpalanego. NIE! po prostu gniadego.
I na żadnego innego bym nie zamieniła  💘
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 16:52
s. haha no właśnie . też miałam faze na skarpety ,ale też mi się coś odwidziało i nie lubię skarpet ... jedynie koronki  :kwiatek:

🚫 siedzę sobie grzecznie przed komputerkiem  ,słoneczego cieplutko a nagle ni stąd ni zowąd mega DESZCZ  👀 tego to jeszcze nie widziałam ...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
06 czerwca 2011 17:02
zawsze konie gniade uważałam za takie najbardziej pospolite, najczęściej spotykane i najmniej ciekawe.

To jest właśnie mylący pozór - jak się już nie raz przekonałam, gniadosze są chyba najbardziej osobliwymi, indywidualnymi i "mającymi to coś" końmi  😉 przynajmniej w moim mniemaniu.
Co by nie było offtopu - są też dobrymi końmi dla szmatoholika, praktycznie wszystko na nich wygląda co najmniej ładnie. Co ma też swoje minusy oczywiście  😀
wątek zamknięty
Ja także zrobię OT...
Wie ktoś może gdzie można kupic w miarę tani i dobry rękaw na popręg z fartuchem? Kupiłam sobie prześliczny popręg dawmaga i niestety obtarł mi siwusa  😵
wątek zamknięty
Kupiłam sobie prześliczny popręg dawmaga i niestety obtarł mi siwusa  😵
A może wystarczy go dobrze nasmarować? mam dwa z daw maga i używam na bardzo wrażliwego na obtarcia konia - sprawdza się znakomicie.
wątek zamknięty
Konisko jeszcze nigdy nie obtarło mi się od popręgu (ale zawsze miał neoprenowe).. Ale sprubuję nasmarowac
wątek zamknięty
Mi popręg daw-maga tez okaleczył konia , smarowanie nawet pomogło ale nadal potrafił obetrzec. Kupiłam futro mattesa  😉

Juliadna    wszystkie Anki piękne i zdjecia też wypasione 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 18:57
ciska dziękujus  :kwiatek:
wątek zamknięty
ciska, ale masz z fartuchem? Ja mam jeden ujeżdzeniowy, kupiony dosc dawno i jest mięciutki i nigdy mi konia nie obtarl 🙁 ale wolę kupic futro. Wie ktos gdzie mogę takie znalesc?
wątek zamknięty
Nie wiem czy się idzie coś dopatrzeć: szary HV Polo

wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
06 czerwca 2011 19:11
xxagaxx ładnie jest! Tak klasycznie, stonowany, spokojny kolorek 😉
W pierwszej chwili pomyślałam że to łezka, ale później właczyło mi się myślenie "Nieeee, to kwestia ujęcia - Aga nie założyłaby łezki na zawody"  😁
wątek zamknięty
pianissima2003 koleżanka kupiła niedawno futro medyczne z HKM i jak narazie jest zadowolona, o takie --> http://pasi-konik.pl/pl,product,1988094,hkm,tunel,na,popreg,z,futra,naturalnego.html
wątek zamknięty
Bo łydkę dziwnie tu cofnęłam. Czekam na resztę zdjęć, może będzie lepiej widać. Mam jeszcze tylko takie:
wątek zamknięty
Magdzior, dzięki ale ja potrzebuje z miejscem na fartuch 😉
wątek zamknięty
aaa przepraszam rzeczywiscie nie doczytałam
wątek zamknięty
xxagaxx jak ja sobie przeglądałam niektóre wasze komplety, to mi się bardziej podoba w takich żywszych kolorach. Ale ten jest taki idealny na zawody bo jest elegancki  😉

My się dziś woziłyśmy o tak, ale muszę przyznać, że niezbyt mi pasuje ten czerwony.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 19:58
domcia406 to bright red ?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
06 czerwca 2011 20:07
[b]natt92[/b] pięknie wam 🙂

A ja dojrzewam do jakiegoś bicolora może w końcu...  aubergine/beige i chocko/petrol się dziś na mnie cały ranek patrzyły... Ja zwariuje w tym sklepie skoro już nawet szmaty na mnie łypią 🙂
wątek zamknięty
Tak, bright red.
wątek zamknięty
Pytanie do ekspertów 😉: Przychodzi komuś do głowy ciemnoniebieski/granatowy czaprak z brązową lamówką? Najchętniej cotton :kwiatek:
wątek zamknięty
chestnut10 z cottonów to na pewno deepblue z deepblue/nougat/marzipan, ale nie sądzę, żebyś gdzieś jeszcze dostała. Z bardziej osiągalnych to polecam ten: http://x-horse.com/show.php?id=4923 mam taki biały, jest nie do zdarcia i świetnie się pierze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.