Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

witajcie🙂
robie zamówienie od sprzedawcy na ebayu reitstiefel-kandel

http://shop.ebay.pl/reitstiefel-kandel/m.html?_trksid=p4340.l2562

chętnych dołaczyć do zamówienia zapraszam na prv

w ofercie można w dobrej cenie zdobyć derki siatkowe i pro cover  🏇
Hmm.. na allegro jest kilka tsx-ów, wszyscy wyprzedają bo się okazały za małe.. zaczynam się martwić czy moje nie okażą się za małe.. ehh 🙁
Moje i anigre ochraniacze dziś przyszły, dzięki za realizacje kolejnego zamówienia  😍 :kwiatek: :kwiatek:
deborah   koń by się uśmiał...
29 kwietnia 2011 17:26
akzzi, Stokrotka***,
dziękuje bardzo! naprawdę nie myślałam, ze będzie tak szybko i bezproblemowo.
ochraniacze sa super.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 kwietnia 2011 18:35
Ja również Wam dziewczyny ślicznie dziękuję 🙂
Wszystko załatwiłyście super 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 kwietnia 2011 18:38
a powiedzcie mi jeśli chodzi o te kompaktowe ochraniacze które ostatnio zamawiałyście to jaki rozmiar będzie lepszy na taką veredusowską Mke? M czy L ?
rumka   niezbadane są wyroki boskie
30 kwietnia 2011 10:36
wczoraj doszły do mnie ochraniacze i wyglądają na ogromne  😲
dzisiaj zobaczę jak spiszą się na nogach  😅
wielkie dzięki dla akzzi , Stokrotka***, meggii
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 kwietnia 2011 11:52
bardzo proszę pilnie o info czy XL z tych TSX'ów nie będą za duże, jeśli moja klacz nosi np. M veredusa???  👀 chcę je kupić, właśnie XL i boje się, że będę musiala je zaraz sprzedać ;/.
kcj90, mogą być za duże. Ja dzisiaj mierzyłam te TSX XL na swoją kobyłkę (160 w kłębie) gdzie normalne skorupy nosi full, kontakty tattiniego L i te TSX są sporo za duże. Te L bez promocji Sports Boots co sobie wzięłam podejrzewam, że będą idealne 🙂 Ale dopiero jutro przymierzę i zdam relację 🙂

Akzzi, Stokrotka***, Meggii wielkie dzięki!!
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 kwietnia 2011 12:06
aniaagre to dziękuję bardzo  :kwiatek: to jednak nie kupuje choć szkoda mi ich 🙁 ale fakt bez sensu że będę je musiała potem znów sprzedawać.

mogę zmierzyć moje L a te Xl są chyba 1 cm wyższe 🙂
Monny   bez odbioru .
30 kwietnia 2011 12:14
Moje też już doszły baaaardzo dziękuje ! 🙂 Żałuje tylko, że też jeszcze nie wziełam tych TSXów
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 kwietnia 2011 12:15
no ja ogólnie mam kobyłe  ok 165 cm w kłębie, w tej chwili ma veredusowe M olympici a normalne skorupy nosi full. a a mogłabyś mi zmierzyć wysokość tych XL i szerokość jak są rozłożone, po środku?  :kwiatek:
o wymiary XL uderzaj do meggii, bo to jej mierzyłam 🙂 ja mam Mki i Lki🙂
Monny   bez odbioru .
30 kwietnia 2011 12:22
Wysokość XL to 32 cm ponoć
a moje wyslane ?  😉
kiedy kolejne zamówienie ochraniaczy ??
Monny   bez odbioru .
04 maja 2011 23:19
ja w swoich jestem zakochana 😀
robi ktoś jeszcze zamówienie? 😀

ma ktoś może Air-Cooled Original Eventing Boots lub Air-Cooled BL1 Eventing Boots, czym się różnią od Racing Boots?
anetakajper   Dolata i spółka
05 maja 2011 06:51
akzzi, Stokrotka***
Dzięki serdeczne. Ochraniaczki są świetne
Jakby ktoś znów robił zamówienie ochraniaczy, to proszę i o mnie pamiętać. Chętnie się dołączę. A widzę, że już kilka osób jest chętnych, więc może uda się zorganizować zamówienie? Z góry dzięki
Kiedy organizujecie kolejne zamówienie ochraniaczków? :-) Chętnie się dołączę :-)
Monny   bez odbioru .
06 maja 2011 22:36
To jak robi ktoś zamówienie? 😀
Nikt nie robi zamówienia?
A czy osoby. które były ostatnio zainteresowane, nadal chciałyby złożyć zamówienie? Może coś razem zadziałamy?
eh... wszscy pisza z eich ochraniacze okazaly sie za male...a ja kupilam XL kewlary i tsx i sa za duze 🙁 kevlary bardzo, bo sa wieksze i tsx, no kewlary powidzmy ze na styk. moze ktos chce sie zamienil za l-ki?  😁

a tak powaznie to dobija mnie ten mega mocny rzep z ktorym musze si emeczyc ;/ no i choc wygladaja na mga wielkie to je lewo dopinam na stawie... a  na potezniejszego konia kolezanki (moj to taki drobny mlp) w ogole si enie dopinaja. na tyly je zakladamy oczywiscie...na przody to by mial za nadgarstek chyba  😁 a ...i zjeżdzają mimo ze sie namecze przy dopinaniu.
macie podobne problemy?
będzie ktoś zamawiał u

ebay reitsportklawunde


????????


Bo chętnie kupiłabym kilka rzeczy ;]

proszę o kontakt PW
Czy nadal są chętni na zamówienie ochraniaczy? Ile by tego nam wyszło jakby teraz zrobić?
ja jestem chętna 😉  na 2 komplety
horse art , ja tez miałam problem z rzepami i ogólnie z zakładaniem, na moją były za małe na tył, za wysokie na przód. Ogólnie jakies dziwne są te ochraniacze.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 maja 2011 22:08
Robi ktoś teraz zamówienie z hooksa?
Robie zamowienie na magnetiki Back on track i rzeczy Horseware
http://www.wholehorse.co.uk
ktos zainteresowany?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się