Końska rewia mody cz. V (2011)

Livia   ...z innego świata
22 maja 2011 09:28
sei, mój z kolei był robiony pod wymiary starych Anek, jest nieco większy niż pady "standardowe" 🙂 Balam się, że inaczej mi się pod Isabellkę nie zmieści 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 09:33
no chyba że tak.
brakuje mi mimo wszystko i tak profilowania chyba. tego co ma es. te pady się jednak marszczą trochę... ale kolorystycznie wyglądają bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
sei
Mój jest jeszcze trochę wygnieciony po transporcie. Ale w sumie, nie mo co oczekiwać cudów, kosztuje połowę tyle co ES.
Bardziej cieszy, mnie przynajmniej, że z każdą kolejną jarpolową szmatką widać wzrost jakości materiałów i wykonania 🙂
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
22 maja 2011 11:01
kodusiowata, Dramka, dzięki  :kwiatek:

Juliadna, nareszcie czaprak, przy którym najpierw zwraca się uwagę na pięknego konia, a nie na kolor szmaty 😉

morganka, bardzo ładnie, szczególnie cross in.

Livia, kolorystycznie, jak wszystkie fiolety, pasuje, ale i ja wolę Was w jednlitych Ankach. W ogóle wole jednolite czapraki.

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 11:34
pytanie: czy kantar navy-white-royal występuję w wersji z podwójną regulacją?  👀
i pytanie nr 2: czy dostanę gdzieś cottony sr taniej niż w equishopie? może będę mogła sobie niedługo już na jednego pozwolić  💃
wątek zamknięty
morganka - kasztanka jest śliczna, super kasztanek ;]

armara
- gniada wygląda naprawdę świetnie w tym jarpolu 🙂

a ja już nie wiem jaki kolor mam zamówić dla mojego marchewkowego kasztana,
może pomożecie???

mam już dużo zielonego i wolałabym inny kolor, ale ta limonka z violetem jest taka ladna ;d
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
22 maja 2011 11:43
Sei, z podwójną regulacją jest ten z royalem wewnątrz i navy na zewnątrz.
wątek zamknięty
mogę gdzieś jeszcze kupić ten ujeżdżeniowy czaprak?
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/esumbrarose.jpg?t=1306061376[/img]
wątek zamknięty
cudna_11
dziękuję  :kwiatek:

Mogłabyś wrzucić zdjęcie swojej rudości - byłoby latwiej 😉
Mi osobiscie podobają się kasztanowte konie w czekoladzie, czerni (może czarny pad z szarym krzyżem ?). Jeśli kasztan wyrazisty to możnaby spróbować z beżami.
wątek zamknięty
Pad jest tak ułożony bo ma dość daleko te szlufki do popręgu.

Mam ten sam problem z moim jarpolowym czaprakiem.

morganka, pierwsze super, ślicznie wygląda na kasztanie 😜 drugie niestety bez szału.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 12:14
s., no tak. tak. ten widziałam. ale miałam nadzieję że navy też będzie w opcji z podwójną regulacją... no nic. nie ma się co smucić - dwa wydatki mniej (kantar i uwiąz) 🙂
wątek zamknięty
Zdjęcie mojej rudej ;]


na jakiego jarpola się skusić ??

osprzęt mam brązowy
i brązowo czarny
wątek zamknięty
Ja bym obstwiała czarny pad z szarym, czerwonym krzyżem, bądź jakiś pastelowy, jasny kolorek  - może taki kurczakowo- mleczny żołty , albo pudrowy róż?. Unikałabym pstrokacizny, bo kobyłka malowana, osprzęt brązowy. Za kolorowo też nie powinno być.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 12:23
ja bym obstawiała granat z jakimś delikatnym krzyżem beż-żółty pastelowy? kobyła ma boskie skarpety 🙂
i tak jak mówi armara trzeba unikać pstrokacizny 😉
wątek zamknięty
a co powiecie na czarny pad z cynamonowym krzyżem ?? albo cynamonowy z beżowym krzyżem ??


mam pad koloru fiołka alpejskiego z jarpola i to mi wystarczy z różu ;d
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 12:28
z tych dwóch opcji wolę czarny z cynamonem 🙂
wątek zamknięty
Jeśli już to cynamon, ale trzeba uwżać, bo może gryźć się z brązem.
A może taki kolorek ?
wątek zamknięty
jak cynamon to z czarnym albo beżem,

cynamon z brązem- nie ;]

a co to za kolor??

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2011 12:58
a to może czarny z miodowym krzyżem? 🙂

livia, zamawiałaś pad na 'swoje' wymiary. myślisz że derkę też tak można? mierzyłaś może tą swoją na konia? bo ktoś 'płakał' jakiś czas temu że jarpolowe wąskie w klacie bardzie (nie to że mój koń to śledź :P) ale myślę czy by za jakiś czas nie zamówić takiej na stępa po przejazdach... herby są z dwóch stron czy z jednej?
wątek zamknięty
Z brązem siodła (osprzętu) miałam na myśli 😉
A kolor to eskadronowy gelb.
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 maja 2011 13:02
Cudna jest przecudna 😀 A jak tam jej idą treningi?🙂 Kiedy wraca do domu?🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 maja 2011 13:15
Cudna_11 pięknie 🙂 aż czuć że wiosna,a właściwie lato!  😅

mam pytanie, ma ktoś może bryczesy villa horse "furioso" lub fair play "elena" ?
przepraszam że piszę tutaj, ale nie mogę znaleźć tematu o bryczesach  🤬 🤬 🤬 jeżeli jest, to przepraszam 😀
wątek zamknięty
cudna_11 so cute  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 maja 2011 14:06
Cudna_11 ale fajne bestie 🙂 ja lubię rude w zieleniach 🙂

anky jade
w słońcu


w cieniu
wątek zamknięty
armara
ciekawy kolor, pasuje bardzo do siodla, nie wiedzialam ze taki kolor moze na koniu elegancko wygladac.  😉
Livia
a do mnie to polaczenie kolorow nie przemawia w ogole, i do tego i tak wole was w fioletowych ankach  😉
morganka
stripe in cudo ,  😍 a cross nie bardzo 🙂
juliadna
jak by cena byla inna,troche szkoda kasy na uzywanego brillanta, to byl juz moj,  😀iabeł: 💘 na ciemnym siwku super by wygladalo, a na jasnym znika niestety  😉
a jade calkiem calkiem, ale macie ladniejsze kolory  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 maja 2011 14:17
wiecie co chyba doszłam do wniosku że 22 pady anky i i do tego kilka eurostarów i eskadronów to trochę za dużo ...
ale już coraz łatwiej mi się z nimi rozstać  😉  tylko nie wiem co powinno znaleźć nowego właściciela .
wątek zamknięty
morganka   po obietnicę na szybkim jechano koniu
22 maja 2011 14:20
Dziękuje bardzo 🙂
Tu nas lepiej widać (zielony napierśnik okropnie się gyzie ale trener każe jeździć więc poluje na prestige'a)


arnamara, zielony jarpol świetny
jak są jeszcze kolory? bo na stronie nie takiego modelu

cudna jaki piękny malowany kasztan!
może beż (nougat)
albo maritim


wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 maja 2011 14:21
wiecie co chyba doszłam do wniosku że 22 pady anky i i do tego kilka eurostarów i eskadronów to trochę za dużo ...
ale już coraz łatwiej mi się z nimi rozstać  😉  tylko nie wiem co powinno znaleźć nowego właściciela .


Anky straw! ale nie wstawiaj go do ogłoszeń czasem!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 maja 2011 14:24
Siss z tym za szybko się nie rozstanę  💘 ale sama wiesz że masz go zaklepanego  😁
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 maja 2011 14:25
i tak trzymać :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.