Kącik WKKW

czeszka? nie  z jaroszowki?ja mam info o Polce
Ja też słyszałam od ludzi którzy startowali tam że to jakaś dziewczyna z Jaroszówki
tak zgadza sie, pomyliłam cos, jakas juniorka.
93 rocznik
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2011 19:40
Czeszka ukończyła kros jako ostatnia.

przykre,tym bardziej,że to junior  🙁
Straszne, wspolczuje zawodniczce. Ktos wie dlaczego tak sie stalo? czemu ten kon nie wyskoczyl?
Z tego co wiem to tempo było o wiele za szybkie, że koń nie zdążył nawet nóg złozyć
czyli kolejna wersja,ja slyszalam o problemach,szarpaniu i tym ze kon nie chcial sie w ogole odbic-od dwoch roznych osob ..ehh  niewazne jak-wazne jak straszny skutek
co z amazonka? ktos cos wie?
Podobno ma złamaną miednice i oderwane płuco.
clio a jak wam poszlo? jak oceniasz budowe krosu?
O matko, to straszne 🙁
z tego co mi wiadomo to chyba nikt nie widział dobrze co było przyczyną, można się domyślać, stąd zapewne jak zwykle kilka wersji...
Karla nie umiem tego obiektywnie  ocenic-jechałam kros pierwszy raz w życiu. Mi jechalo się łatwo, przeszkody nie były specjalnie wymyślne ,sprawiały wrażenie solidnych i bezpiecznych.
Z tego co wiem to tempo było o wiele za szybkie, że koń nie zdążył nawet nóg złozyć


na 2-giej przeszkodzie ?? Nie chce mi się za bardzo wierzyć.....
A jakie to ma znaczenie na której przeszkodzie? Że by sie rozpędzić nie zdążył czy co?
ten wypadek miała moja koleżanka nie wiem czy mogę ujawniać jej nazwisko więc powiem tylko tyle że jest z jaroszówki .Nie wiem dokładnie co się stało ,ale kon złamał kręgosłup i pad ,a ona ma złamany obojczyk i lezy w szpitalu .Jeszcze nic nie wie że koń zdechł i jej mama zabroniła jej o tym na razie mówić ,żeby się nie obwiniała.Prawdopodobnie to się stało na pierwszej przeszkodzie .Wszyscy są w szoku ,najbardziej właścicielka konia nie może się otrząsnąć .Jka będę coś więcej wiedziała to napiszę
Jak widać jest wiele różnych wersji. Szczęscie  w nieszczęsciu ,że amazonka się ''wyliże".
Nazwisko to każdy sobie znajdzie jak będzie chciał wystarczy zobaczyć w wynikach  😉
mhm 1? a nie druga przeszkoda? ta dziewczyna to jakis poczatkujacy?
jak myslicie prasa powinna sie tym zajac?
nie jest początkująca ,jeździ wiele lat ,wygrała mnóstwo zawodów ( moze ktoś kojaży jej poprzedniego kuca Bubiego?)  Nie mam pojęcia co się mogło wydarzyc ,na tym koniu co pad jechała już któryś raz wkkkw
Nie taka początkująca skoro P jechała, wkkw to nie skoki czy ujeżdzenie ,nikt normalny nie jeździ na wyrost. Jeździ w barwach Jaroszówki , trener  musiał ją do tego konkursu dopuścić ,uznał wiec ,że jest gotowa.
Jaka prasa, daj spokój zwykły nieszczesliwy wypadek i tyle.
a jechala juz P klase na duzym koniu? czy startowala tylko w nizszych klasach?z kim na co dzien trenuje?dlugo jezdzi wkkw na duzym koniu? zbieram wszelkie info - moze byc na pw
jak inni Ptkowcy oceniaja  przygotowanie krosu?
z Autkiem "podobno" tez byl zwykly nieszczesliwy wypadek
ja uwazam ze nie ma sensu szukac sensacji w czyims nieszczesciu.
no i jakie ma to znaczenie czy byl, czy tez nie? jakies konsekwencje wyciagnieto? bo nie przypominam sobie.
taki sport, taka konkurencja. konie lamia tez kregoslupy na zwyklych treningach...
clio moze wyjsc zupelnie cos nieoczekiwanego.
Pozyjemy zobaczymy
znajac zycie to i tak "ekipa" ukreci leb sprawie
Każdy! wypadek w WKKW jest obecnie starannie raportowany (inna sprawa - ile to daje). Ale na pewno bardzo dokładnie odpowiednie instancje będą dociekać, czy ktoś nie popełnił błędu i ew. dlaczego.
edit: jeszcze inna sprawa, czy rezultaty "dochodzenia" zostaną ujawnione a jeszcze inna - czy publicznie.
Taki wypadek... to zawsze jest straszne 🙁
Jesli cos ma zostac ukryte to zostanie i nikt sie o niczym nigdy nie dowie. A co do prasy i wyciaganie syfow to zawsze znajdzie sie cos o czym warto napisac...  wiadomo co stało sie z koniem po wypadku? bo rozne rzeczy sie słyszy  😤  juz sama nie wiem ile prawdy jest w prawdzie a na forum wolalabym nie pisac
wlasnei o te raporty w przyszlosci sie rozchodzi.
Nie wiem -ale mam dziwne wrazenie, ze jakby sie wziela za to jakas gazeta konska (jakakolwiek) to moze by wreszcie o pewnych rzeczach mowiono glosno.
Byc moze sie myle.
Karla🙂
Już przy okazji śmierci Autoryteta temat poruszały gazety, a sprawa rozeszła się po kosciach.
Moim zdaniem publicznie czy nie, ale powinno się skrupulatnie poznać przyczyny wypadku. To na pewno wielki cios dla zawodniczki, ale wnioski wyciągnąc trzeba.
a nie dopuszczacie do siebie mozliwosci ,ze był to poprostu NIESZCZESLIWY WYPADEK?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się